Я тільки починаю свій шлях у цій сфері і дуже потребую поради людини, яка вже досягла певного успіху.
Якщо знаєте місце, де можна було б влаштуватись на стажування без досвіду, хоч якимось помічником флориста, я була б вам мега вдячна.
Також було б круто, якби ви порекомендували якісь хороші курси не за всі гроші світу
Дуже-дуже дякую за допомогу!