Единая страна!• 13 февраля в 15:42
Заспокійливе. Порадьте будь ласка. Щось не спокійно на душі.
Ніколи заспокійливе не приймала.твде другий день хвилювання. Попереду дорога дві доби. Якісь хвилювання, вже голова болить. Що можна купити недорого, щоб хоч трішки заспокоїтися.
Ліньки гуглить• 13 февраля в 15:43
Или норм препараты по рецепту, хотя бы гидащепам, или просто бухать.
Или вы думаете, что Новопассит и валериана помогут пережить то, что происходит?
Найн.
СережкинаЯ• 13 февраля в 15:49
Думаю, це нормально у вашій ситуації , я так розумію, якісь серйозні зміни. В аптеці попросіть хороше заспокійливе, але врахуйте що деякі можуть викликати сонливість. Пошукайте також дихальні методики
Кудлата хмаринка• 13 февраля в 15:55
Нічого. Ті, заспокійливі, які діють - рецептурні. А ті, які безрецептурні - плацебо
Единая страна!
• 13 февраля в 15:59
Седафітон знайшла в таблетки.юа.
Можливо хтось їх приймав..
Кашка-маняшка• 13 февраля в 16:00
Пустырник валериана боярышник настойки смешать и по 30 капель, если денег не жалко, то карвелис
Светка-пипетка• 13 февраля в 16:28
Валериана даёт эффект по накоплению, быстро не подействует, учтите это.