Дрібка щастя• 13 февраля в 17:12

Чи варто давати чоловікові другий шанс після зради?

чи це обовязково повториться?
тогдалия• 13 февраля в 17:13
так, другий шанс, третій шанс... раптом зміниться ))
Пожарник• 13 февраля в 17:13
не стоит
Безпринципова• 13 февраля в 17:14
А що він з цього приводу говорить?
Він його просить?
Играю_на_кларнете• 13 февраля в 17:14
Винною ще не зробив?
А взагалі то вже буде інша історія. Змінюватись вам треба
KristinkaCute• 13 февраля в 17:14
Причина измены какая?
Есть ли у вас дети?
Какие у вас отношения были до измены?
Тушьмушьнюшь• 13 февраля в 17:14
Ой тут все такие дерзкие, прям сразу бросать, а на практике большинство жен прощают измены и живут ради детей, ради нажитого имущества, да и вообще менять кардинально всю жизнь не хотят
сладкий_ноябрь• 13 февраля в 17:15
Авжеж варто
Якщо ви не пройшли урок з першого разу, повинні пройти його знову.
Мerida• 13 февраля в 17:16
Можете подождать ещё, пока букет вам подарит. Тогда и уйдёте
Мerida• 13 февраля в 17:17
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не судите всех по себе
ПодругаМужа• 13 февраля в 17:18
Автор, тут кожен вирішує сам.
Багато хто ніколи не продовжить стосунки після зради. А є і ті, що спокійно приймають цю інформацію і їх не парить це.
В яку категорію попадаєте ви, то тільки ваша справа
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 февраля в 17:18
как вы в сексе по сравнению с любовницей.. кто лучше по его мнению
Фенте Фря• 13 февраля в 17:18
А якщо дружина не працює, житла не має, спільних дітей немає, чоловік забезпечує, але має постійну коханку, тільки секс? Що порадите?
Тушьмушьнюшь• 13 февраля в 17:18
Ответ дляМerida
Не судите всех по себе
Я по себе и не сужу, а по многим знакомым и родственникам
дякую аж підскакую• 13 февраля в 17:20
Ответ длятогдалия
Конечно изменится
Изменять будет легче морально, зная, что простит
Крем для арбуза• 13 февраля в 17:20
Питання: а шо чоловік? Чи той шанс лише вам треба?
Залізна пані• 13 февраля в 17:21
Чи варто давати чоловікові взагалі
Мerida• 13 февраля в 17:21
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ну, если у людей проблемы с мозгами, уважением к себе как женщине, уважение к своему здоровью, то можно и благословлять каждый раз, как к любовнице идет
So_so• 13 февраля в 17:21
А он просит его? Что предлагает взамен?
Місячне Сяйво• 13 февраля в 17:22
Если Вы можете простить и больше об этом не вспоминать, можете дать.
Кросівки оригінал• 13 февраля в 17:23
Якщо самі вирішили треба дати другий шанс, а він і в вус не дує, то ні
Якщо він робить якісь реальні вчинки щоб ви його пробачили, то можна і подумати, якщо ви готові більше при ньому це ніколи не згадувати, що майже неможливо
Отчебучкина• 13 февраля в 17:25
Мию чакри щоденно• 13 февраля в 17:25
1. Он раскаялся? Готов сделать все чтобы вернуть доверие?
2. Вы выставили свои условия, он согласился?
3. Если и Вы и муж не поменялись, то все повторится. Выход -семейная терапия
Lilian-nochka• 13 февраля в 17:25
Нет
сама себе прекрасная• 13 февраля в 17:26
Моя життева позиція, простити можна раз, тому що це може бути дійсно помилкою, якщо людина робить це знову, то це вже свідомий вибір. Але зраду не пробачу ніколи, навіть перший раз! Чоловік - це доросла людина, , не дитина, не тварина (в якої є тільки природні інстинкти) і має усвідомлювати що робить і відповідати за свої вчинки
Как нефиг делать• 13 февраля в 17:28
У меня знакомая простила, живут дальше. Даже второго сделали.
Я бы не смогла простить.
Девальвация• 13 февраля в 17:28
Конечно стоит, пусть в знак раскаяния купит вам машину или квартиру и под зад ему.
Надо прощать, обиды только разрушают вас же )
А так будете квиты )
Крем для арбуза• 13 февраля в 17:28
Ответ дляКросівки оригінал
Оце ’більше ніколи не згадувати’ - якраз антонім того, що чоловік той шанс має заслужити. Ну як це? Жінці боляче, але вона буде посміхатися і робити вигляд, що їй все окей? Сама себе зсередини гризти, але йому не показувати? То це вона працювати буде над стосунками, які він спаскудив, а він - отримувати бонуси за зраду
Наездница• 13 февраля в 17:29
Я дала и не жалею. Но важно знать причину и как все получилось.
Червона ікорка• 13 февраля в 17:30
Нет, если вы, конечно, не готовы к тому, что это будет повторяться
Нагайна• 13 февраля в 17:34
Ответ дляФенте Фря
Що тут порадиш? Вона свідомо йшов на те, щоб залежати від нього повністю. Тому і вирішувати буде не вона. Чи домашня кицька щось вирішує, чи має право голосу?