ДеньгиНеСдаю• 13 февраля в 20:00
Коле в області середця
В мене тиреотоксикоз, лупить пульс, знижую таблетками, але все одно високоватий буває. Трекер показує мінімум 65, максимум 129. Я не бігаю і спортом не займаюсь.
І помічаю, що коле мені зліва, там, де серце. Коли уже сильно дістає, то вип´ю корвалол і проходить. То це таки серце?
В кардіолога була, але тоді мене симптому такого не було, на УЗД серцева недостатність легкого ступеня, але всі функції ок.
В моїй хаті моя правда• 13 февраля в 20:25
Якщо болить серце, то це не зліва, це посередині. Якщо коле зліва - це межреберна невралгія.
яночка2506• 13 февраля в 20:30
У мене буває, що коле в області серця. Но в мене це буває або на погоду, або на підвищену тривожність. Допомогає МагнеВ6 та випити щось гаряче, чай або воду .
ДеньгиНеСдаю
• 13 февраля в 21:13
Дівчата, всім дякую. Мабуть дійсно нервове, а корвалол, як заспокійливе діє і стає легше
Угги в горошек• 14 февраля в 20:22
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Корвалол можна замінити Корвалтаб або Корвалтаб Екстра, ще є Корвалкапс. Це все замінники Корвалол.
Серцевий біль - за грудиною, по середині, з ірадіацією в ліву руку, ліву лопатку.
Колючий біль може бути пов´язаний з міжреберною невралгією або корінцевим синдромом при шийно-грудному остеохондрозі.
При тахікардії може виникати стискаюючий біль в ділянці серця.
На УЗД серця скоріше за все у Вас легка недостатність клапана (вказано має бути якого). Недостатність клапана - це зовсі інше поняття, чим серцева недостатність.
Є показник на УЗД серця показник за яким можливо виявити навіть початкові ознаки серцевої недостатності.