КАПСЛОЧНИЦА• 31 января в 23:13

Конкор пульс 90

Дівчата, як думаєте, якщо пульс в стані спокою (лежу) 90, а коли стою 110, то потрібно приймати конкор? Тиск 100/70 - 110/80.
Лікар призначила, коли пульс був 120-150, але я ще не приймала, думала само пройде. Пульс трошки сам знизився.
На ЕКГ синусова тахікардія, УЗД - легка мітральна недостатність, нічого серйозного, але розвісила білизну і мені стало так зле, сердце наче стиснуло і тошно аж, в спині болить, періодично зуби ниють навіть.
Пити його чи ні?
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:17
Випила панангін і аспірин. Чекаю коли полегшає. Щось стрьомно пити конкор, бо не знаю, як на мене він може подіяти.
Бамбарбия! Кергуду.• 31 января в 23:25
Лікар призначила, коли пульс був 120-150, але я ще не приймала, думала само пройде. - коли був чи коли буде?
Панангін - це калій та магній, аспірин розріджує кров, від разового прийому навряд чи суттєво знизять пульс (але я не лікар). Конкор адреноблокатор. Взагалі, краще б ви виконували рекомендації свого лікаря, що в курсі вашого стану здоров´я
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:29
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну я збиралася виконувати. Частково уже виконала, приймаю заспокійливе і калій/магній. Ось купила конкор навіть.
Але коли я була у лікаря, то в мене із скарг була тільки тахікардія, а зараз я почала відчувати сердце, задишку, слабкість і якусь мігруючу біль.
Боюсь пити, щоб гірше не стало. Лікар коли то призначала в мене все прекрасно було, тільки гупало трохи
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:31
Та що ви тих баб ліпите
Краще скажіть бісопролол тиск збиває? 90 пульс - це привід щоб його знизити? Бо наче пульс не критичний як на мене
Люблю джаз• 31 января в 23:34
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Навіщо при підвищеному артеріальному пульсі пити панангін і аспірин, ви мені поясніть? Вам лікар виписав конкор, дієвий, хороший препарат, напаркуа оте ось самолікування та оті всі танці з бубном? Конкор доцільно приймати при пульсі вище 90. Випиваєте конкор 5 мг (половинку тієї пігулки-сердечка), через 30-40 хвилин пулс буде в нормі. Якихось побічних дій немає.
Бамбарбия! Кергуду.• 31 января в 23:35
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Та що ви тих баб ліпите
що вам казати, ви ж все одно робите, як вам хочеться.
консультуйтеся зі своїм лікарем або швидкою
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:35
Ответ дляЛюблю джаз
То я не сама придумала. Мені лікар призначив всі ці препарати.
107/56 зараз. Бісопролол не понизить чи понизить?
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:36
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ви лікар? Або ви приймаєте бісопролол?
Він на тиск впливає чи ні?
Люблю джаз• 31 января в 23:37
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Який тиск для вас є нормою?
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:37
Ответ дляЛюблю джаз
Який тиск для вас є нормою?
100/70
Коленная ложечка• 31 января в 23:44
Ну Вы ж не все время лежите. В движении у вас пульс вероятно 100 и выше. Но и давление бисопролол тоже снижает.
Если врач назначает, значит видит в этом необходимость. Начните с половинки от минимальной дозировки и лучше утром, когда вы активны.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 31 января в 23:46
Ответ дляКоленная ложечка
Дякую.
Бамбарбия! Кергуду.• 31 января в 23:48
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви лікар? Або ви приймаєте бісопролол?
Він на тиск впливає чи ні?
Не лікар. Я не приймаю, в мене мама його п´є. Він має знижуючу тиск дію. Але також показаннями до прийому є сердцева недостатність, порушення сердевого ритму.
Люблю джаз• 31 января в 23:57
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так, бісопролол має гіпотензивну дію. Але, зазвичай, підвищення артеріального пульсу і кров’яного тиску відбувається одночасно.
Я б вам радила відкласти телефон і відпочивати. І ті ’симптоми’, що ви описали можуть бути не пов’язані з підвищенням тиску. Панічна атака тощо. Це до лікаря, аж ніяк не заочно.
автор КАПСЛОЧНИЦА • 01 февраля в 00:22
Ответ дляЛюблю джаз
Дякую, що написали. Власне взяла телефон, щоб відволіктись.
Уже легше, пропало те відчуття тиску.
Щодо одночасного підйому пульсу і тиску - це логічно. Зазвичай в мене так і було.
Але зараз пульс високий, а тиск низький. Щось цей момент я у лікаря не уточнила.
Кто крайний?• 01 февраля в 00:40
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Уже легше, пропало те відчуття тиску.
У вас нет гипертонии, просто истеричный тип характера , тревожный. Конкор я пью при гипертонии с высокими цифрами плюс энап
люблю_тортики• 01 февраля в 11:09
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Та що ви тих баб ліпите
так.ні.