Королева Сарказма• 14 февраля в 01:41
Нарощення? нігтів для чоловіків
Вітаю. Можливо хтось може підказати які майстри або де у Києві можна зробити таку процедуру. Чоловік все життя гризе нігті, нігтьове ложе вже досить маленьке і я хвилююся що в майбутньому він зовсім без нігтів залишиться. Ця звичка вцепилася в нього вже дуже сильно, тому ніякі методи перестати гризти не діють. Я знаю що багато жінок відучились завдяки нарощенню нігтів, і до того завдяки ньому змогли відновити нігтьову пластину. В голову припала така думка, чи є якась можливість зробити нарощення типу під натуральний ніготь, звичайної довжини для чоловіка? В інтернеті знаходить тільки реставрація пошкодженої пластини у подологів, мені здається це трішки не те.
Буду вдячна за вашу думку та поради.
Якщо це дуже бредово то не судіть, бо вже дуже хвилююсь за чоловіка і що тільки в голову не лізе:)
Буду вдячна за вашу думку та поради.
Губи з філером• 14 февраля в 01:50
Та любой мастер я думаю сделает. Какая разница кому наращивать
Ло Шарик• 14 февраля в 01:54
у него тревожное расстройство - сходите сначала за рецептом к неврологу а потом зайдете на бесцветный гель
Lilian-nochka• 14 февраля в 01:55
Да,любой мастер маникюра донарастит сгрызенное.будет как обычный ноготь
Крапипопка• 14 февраля в 02:48
Во первых это обычно психологическая проблема связанная с неврозом или другими нервными компенсациями, может зайдите с этой стороны
Во вторых по идее любой нормальный мастер нарастит, но не отметайте подологов, которые делают это, обычно они обладают большим пониманием и материалы у них лучше
Кондуктор автобуса• 14 февраля в 03:25
Саме подолог і допоможе. Ви ж не думаєте, що існують чоловічі подологи?