Бойцовская• 14 февраля 2025
Вже бачили в Брокард чоловічі бокси?
Неочікувано.
Як вам?
Неочікувано.
Як вам?
Результат:
вже голосів:
12 (34.29%)
Того не вартий
10 (28.57%)
Тиц
9 (25.71%)
Зовсім вже подуріли з цими бок
3 (8.57%)
Цікаво, пішла подивлюся
1 (2.86%)
Вартий
Бойцовская
• 14 февраля 2025
Кросівки оригінал• 14 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Чому кіт? Є опис
Хоч би вже повстидались класти ото по 1 мл
Кросівки оригінал• 14 февраля 2025
Ответ дляEva-ff3f
Удалено администрацией...
Ваш фейрі користуєтся для всього?
Мамина квіточка• 14 февраля 2025
Пробники безкоштовно додають до замовлень, щоб зацікавити, а не накидають у коробку з неходовою чи дешевою повнорозміркою й продають за тисячу+.
Сусідка знизу• 14 февраля 2025
Взагалі не розумію тих боксів. У мене є доглядова косметика і я не буду користуватися тією. Що мені подарують, якщо до цього я не мала до неї зацікавленості. Друге діло, коли ти точно знаєш, що та людина, якій даруєш цей подарунок дійсно користується, чи хоче спробувати ту чи іншу торгову марку. Коли мені дарують всілякі креми чи гелі для вмивання, які мені не цікаві, то я передаровую просто так подружкам чи знайомим. Наприклад, якщо ензим на пудра у мене Babor, мені вона дуже подобається і я ловлю знижки і купую її завжди зазадалегіть, то якась нова, нехай і відомої фірми, мені взагалі не потрібна.
Тому вважаю такі бокси повною нісенітницею.
Леді Душка• 14 февраля 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
чоловікам не потрібно стільки сміття
правильно сказано - точно сміття))) реально не уявляю, щоб мій чоловік реально з тими пробничками копошився)))
буреЛОМКА• 14 февраля 2025
Смешно, разве что сладких мальчиков поколения Z или Альфа , запуталась в них
такое заинтересует.
Вареничніца• 14 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Так, ще й в кожному пробнику різний рівень буде
Перша скрипка• 14 февраля 2025
Вообще не понимаю боксов
И женских, а мужских тем более
За эти деньги для меня лучше купить 1-2 средства
А не кучку пробников + то что нужно продать
И женских, а мужских тем более