Однозначная• 14 февраля в 13:01
Одруження та зміна прізвища
Для Вас має значення бути одруженою та бути на одному прізвищу з чоловіком
Результат:
вже голосів:
35 (54.69%)
Ні, прізвище своє, але жонаті
18 (28.13%)
Так, треба бути одруженими
11 (17.19%)
Свій Варіант
Сунуся в чужі справи• 14 февраля в 13:05
Я вышла замуж спустя 21 год совместной жизни, в свое время мой муж настаивал на смене фамилии и получил отказ, недавно поженились, я осталась на своей фамилии с абсолютным отсутствием сопротивления со стороны мужа. Дети на фамилии мужа
Сунуся в чужі справи• 14 февраля в 13:06
Ответ дляПекельнi Борошна
мій варіант - не одружені але одне прізвище
Однофамильцы?
дякую аж підскакую• 14 февраля в 13:08
Для меня не имеет значения, для мужа имеет. Он попросил, чтобы я взяла его фамилию
Кнопус• 14 февраля в 13:09
Я змінила прізвище при одружені, так як прізвище мого батька було обтяжене для мене дурнуватими родичами з його боку.
Зараз я розлучилась і в мене дилема я не хочу прізвище колишнього і своє дівоче.
Жалію що не взяла прізвище матері.
Моя порада молодим жінкам не змінювати прізвище, бо тенденції зараз такі, що жити все життя разом ви наврядче будете)
Жалію що не взяла прізвище матері.
Встидаюся запитать• 14 февраля в 13:11
Немає значення. Робіть, як вам хочеться. Я не планувала міняти, а потім щось стрельнуло ))
Задолбулька• 14 февраля в 13:12
Ответ дляКнопус
Жалію що не взяла прізвище матері.
Так ви ще можете його змінити, на прізвище матері. Все можна зробити )
Кнопус• 14 февраля в 13:12
Ответ дляЗадолбулька
В дорослому віці це буде трохи дивно.
Хоча я ще думаю)
Задолбулька• 14 февраля в 13:13
Ответ дляКнопус
В дорослому віці це буде трохи дивно.
Хоча я ще думаю)
Робіть як комфортно, я б змінила )
Угги_в_горошек• 14 февраля в 13:14
Змінила. Тому що не хотіла бути на дівочому. Мої батьки розлучилися коли мені ще року не було. Мама залишилася на батьковому прізвищі. І він їй якось висказував, що вона не достойна носити його прізвище. І мені так це запало, що я його не хотіла і мені треба було хоч на щось змінити.
мегамоСГ• 14 февраля в 13:14
В мене негарне прізвище було, а у чоловіка гарне, то я через місяць вже бігла подавати паспорт на заміну )))
Якби було навпаки, то не міняла б.
Кнопус• 14 февраля в 13:17
Ответ дляSicillia
В мене є подруга, що в 40 років змінила ім´я. Була Оля, стала Маргарита. Сказала, що все життя відчуває себе Маргаритою)
Тому нічого дивного. Треба робити, як хочеться і зручно
Мені теж 40 скоро
Нехай щастить• 14 февраля в 13:18
В 19 років виходила заміж- змінила прізвище, бо не було великого клопоту з документами(лише паспорт і код)
Тепер мені 39, плануємо весілля. Я категорично проти зміни прізвища, бо нема коли займатися зміною документів , та і бажання нема
ПуГоФФка• 14 февраля в 13:18
Одружилися, я залишила своє прізвище. Не хотіла змінювати всі документи. Так вже 25 років)
Кожен вирішує сам. На відносини це не впливає
Я Головна• 14 февраля в 13:20
Перший раз виходила заміж - змінила, бо дівоче немилозвучне. Другий раз вже не міняла, хоч чоловік наполягав. І де тепер той чоловік?) А я хоч зі зміною документів не парилася
Катастрофа• 14 февраля в 13:23
не меняла фамилию, т.к. считаю это неуместным для меня.
я не ’перехожу в семью мужа’ же. я просто с ним создаю новую семью.
мужу вообще этот вопрос не принципиален, слава богу.
если будут дети - будут на двойной. а там могут и выбрать себе одну из
Гола з конопель• 14 февраля в 13:30
Якщо планується дитина мені важливо бути у шлюбі, прізвище ні. В нас з донькою різні прізвища, я поважаю прізвище чоловіка але своє прізвище залишила собі.
Гола з конопель• 14 февраля в 13:31
Ответ дляЯ Головна
Мене щось теж напрягає ця зміна документів тому я не стала це робити.
забиякина• 14 февраля в 13:34
Ответ дляSicillia
А в мене є точно навпаки - за паспортом Маргарита, а всі звуть Оля
Комиссия50%• 14 февраля в 13:41
15 лет в браке отставила свою фамилию никогда никаких проблем нигде не было . Для меня это не важно , а то что думают окружающие совершенно до одного места