Показушница• 15 февраля в 08:28
Відпочинок за кордоном
В одній з тем бачила посилання на сайт з пошуком турів для літнього відпочинку. Щось схоже на отпуск.ком. Підкажіть, будь ласка, хто знає аналогічні сайти?
Чи як ви обираєте тур зараз? Спочатку зручні квитки, потім країну чи одразу тур через агенцію? Три роки з початку війни не виїжджали за межі України, вже немає сил працювати, дуже хочу поїхати цього літа з дітьми на відпочинок. Принаймі попланувати це)
Поділіться досвідом, будь ласка.
Показушница
• 15 февраля в 13:48
Ответ дляЛя-ля-ля
Температура води у Чорногорії в травні +18-19 градусів, у червні не набагато вище.
Ось навіщо радити ’море тепле, не слухайте нікого, автор’?
Чорногорія, Хорватія я також знаю, що в червні там ще дуже холодна вода, Греція південніше, може там трохи тепліше.
Копирайторша• 15 февраля в 19:37
Ответ дляЗалізний кіготь
Я тоже начиталась таких отзывов как ваш и полетела в Грецию с 4 по 11 сентября в 2023 году, в итоге из 7 дней 4 дня Лили дожди, холодина, теперь от одного упоминания Греция, мне дурно, хотя всегда мечтала там побывать, даже не знаю реабилитируется ли она у меня когда-то
Вот ни разу не было дождя у нас. Летаем во второй половине сентября
Форс мажор• 15 февраля в 22:05
Ответ дляЛя-ля-ля
В минулому році були на адріатиці. Спочатку Албанія потім Чорногорія. Вода була дуже тепла. В Албанії 23-24
Ля-ля-ля• 15 февраля в 22:07
Ответ дляФорс мажор
Я вище кидала статистику температури води в Чорногорії. +18-19 протягом травня по всьому узбережжі. Це не тепла, і не ’дуже тепла’, це нереально холодна.
Форс мажор• 15 февраля в 22:10
Ответ дляЛя-ля-ля
Ще раз кажу, що минулого року відпочивала на адріатиці в Албанії. Вода була 23-24 вже з травня. Адріатичне узбережжя Албанії мілке, вода прогрівається дуже швидко.
Апель-синка• 15 февраля в 22:52
Ответ дляПоказушница
И как вы думаете, море в Греции в июне уже достаточно теплое?
На начало июня цены существенно ниже.
Мы были когда-то с 25 мая по 5 июня, вода +20-21 (вполне комфортная), воздух +35. Для греков это еще холодно и несезон, а мне как раз в самый раз, и вода не кисель, и жары +45 нет, и пляжи почти пустые. Мне понравилось. Но мы были без детей.
Показушница
• 15 февраля в 22:55
Ответ дляАпель-синка
я в 20 даже не зайду( мне хотя бы 25-26.
Поэтому очень не хотелось бы приехать и не покупаться( Но тут не угадаешь с погодой и температурой.
Малявка ще та• 15 февраля в 22:58
Ответ дляПоказушница
тю. 25-26 - это тёплая жижа, а не море. особенно когда еще и сверху в голову +40 печёт.
если что, то мы и в Тай, и на Шри Ланку летали.
В Греции море +21 намного лучше, чем +25.
Но то уже ваше дело, тогда не едьте в июне.
Я наоборот жариться не люблю.
Показушница
• 15 февраля в 23:04
Ответ дляМалявка ще та
Я наоборот жариться не люблю.
я нормально переношу жару на море)
мне это лучше, чем в кофте на шезлонге)
Залізний кіготь• 16 февраля в 00:18
Ответ дляКопирайторша
Ну а я вот так сильно хотела в Грецию, чтобы в итоге так не повезло с погодой и так разочароваться в ней. Перед этим ездила в Хорватию во второй половине сентября, так все дружно говорили что уже не сезон и очень рискованно, но повезло, погода была шикарная. А тогда я выбирала между Грецией и Черногорией, так везде писали и все говорили, что в Черногорию в сентябре рискованно, можно нарваться на дожди и холод, а Греция начало сентября 💯 будет тепло и сухо, и вот получилось всё наоборот, тогда в Черногории было +31 и сухо, а в Греции +20 и проливные дожди
Секс-Бомба• 16 февраля в 09:45
Ответ дляЛя-ля-ля
Я не спец по Чорногорії, але в минулому році донька їздила на тиждень в кінці травня. Погода була відмінна, купались кожен день. Клімат змінюється.
А в кінці вересня була в Греції. Також все було супер з погодою та морем.
Секс-Бомба• 16 февраля в 09:53
І, до речі, тури дивлюсь на Отпуск.ком (або юа). Зручно дивитись саме пакетні. Обираю місто вильоту та країну (місто, готель) призначення. І видає пакетні тури. Потім тільки докупити білет на автобус до аеропорту.
Показушница
• 16 февраля в 10:31
Ответ дляСекс-Бомба
я також на отпуск.ком дивлюсь, раніше це було зручно і вигідно. А зараз коли я обираю с перельотом, то ціна суттєво вище. Дешевше пошукати квитки окремо(
Секс-Бомба• 16 февраля в 12:39
Ответ дляПоказушница
Ну, цей сайт показує актуальні пакетні тури, звіряла з інформацією від тур агентів. Тобто пакетні тури по іншій ціні не купити (не враховуючи можливу особисту знижку від турагента). І, напевно, Турцію та Єгипет дешевше, ніж в ’пакеті’ не купити. Так було раніше і так, я думаю, і залишилось. Хоча не перевіряла зараз... А Європу самостійно завжди було дешевше організовувати, ніж брати тур.
До речі, Болгарія в минулому році була теж дешевше в пакетному турі на автобусі, ніж окремо самому бронювати готель та купувати білети. Це перевіряла.
Показушница
• 16 февраля в 12:50
Ответ дляСекс-Бомба
З мого досвіду літній відпочинок завжди виходив дешевше в пакетному турі. Це також була Греція, Іспанія, острови, Турція. А коли їхали на 3-5 днів в Европу, то завжди самі купували квитки і бронювали готелі.
Але до війни було набагато простіше обирати тури, тому що одразу розумієш свої витрати. А зараз я дивлюсь, ніби проживання більш-менш прийнятна ціна, а потім її доводиться множити ще на 2, тому що біля 25 тис переліт + ще 25 тис доїхати до аеропорту. І тут починаєш планувати, на чому економити.
Свекруня• 16 февраля в 18:01
Ответ дляЛя-ля-ля
В июне море холодное в Черногории это да