Вічний двигун• 15 февраля 2025
Питання прізвище
Дівчата, чи змінювали ви прізвище після розлучення на дівоче? Є дитина, дуже хочу повернутися на дівоче. Але, турбує , що з дитиною будуть різні прізвища....
неДодекаэдр• 15 февраля 2025
Ответ дляВічний двигун
Я хотіла бути на дівочій , але чоловік наполягав . І я вирішила змінити. А як змінила, все пішло під чорта на цьому прізвищі
Так что тут думать, меняйте обратно на свою.
На привозе• 15 февраля 2025
Ответ дляВічний двигун
Цікаво . А можна більш детально, що саме в тезах ви винесли з літератури
Кожен виносить своє
Вік живи - вік учись
Вічний двигун
• 15 февраля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Знаю женщину, которая пять раз замуж выходила и каждый раз меняла фамилию. Разве это здраво? Много раз становиться другим человеком.
То можливо була закономірність, і якесь прізвище її або втопило, або дало крила?)
Свекруня• 15 февраля 2025
Ответ дляВічний двигун
От я не вірила, а тепер не буду категоричною. Тому, що я всього позбулася, і наче я не я(
Я когда было совсем девчонкой лет 11 наверно была у нас соседка у бабки моей и она увлеклась гороскопа и цифрами, короче по числам рассчитывала и сказала мне нп менять фамилию когда вырасту чтоб было хорошо мне..Тогда все посмеялись и забыли.А случилось все само собой, я и оставила свою т.к. у мужа ужаснейшая фамилия (оскорбительная) .
На привозе• 15 февраля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Кожен обирає своє
Я просто дала пораду
Веду дискусію на цьому форумі
А обирати автору свій шлях
Я просто дала пораду
Веду дискусію на цьому форумі
А обирати автору свій шлях
Розбещена цяточка• 15 февраля 2025
О, я збираюсь змінювати весною. Не розумію навіщо залишатись на прізвищі колишнього. Нафіг треба.
Вічний двигун
• 15 февраля 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
І в мене так само. Я залишилась в спогадах друзях на дівочому і в соц.мережах не змінювала. Прізвище чоловіка мені чуже
Ряженка• 15 февраля 2025
я у шлюбі не змінювала, після розлучення відповідно залишилась на своєму, дитина на батьковому. проблем ніяких. звісно, дитина (шість років) питала, але я пояснила, що так буває - і навела приклади знайомих.
Барабасиха• 15 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Цікаво, чому питала. Мабуть хтось зі знайомих у дитиеи питав члму так, а вона тоді у вас. Адже дитина в шість років ще не знає як має бути, і сама по союі не задається подібними питаннями. Згадався випадок, вже не пас´ятаю хто саме (по телевізору) розповідав що народився в один день з молодшим братом (допустим, старший брат 12 квітня 1992 го, молодший 12 квітня 1995го). То він до певного віку вважав що це у всіх так, і всі діти в батьків народжуються в один день
Ряженка• 15 февраля 2025
Ответ дляБарабасиха
питала, тому що цікавилась, у кого яке прізвище в родині. по черзі питала, про кожну людину. точно ніхто із знайомих дитини не питав, бо дитина розмовляє лише з рідними.
взагалі-то це норма розвитку - знати своє прізвище і прізвище батьків. а в шість років - це ще й вік чомучок, коли питають про все на світі.
Иванка Бур• 15 февраля 2025
В первом браке не меняла фамилию. Во втором браке взяла фамилию мужа и после развода осталась на ней. Но она мне очень нравится. Да и с сыном хотелось быть на одной фамилии. Поэтому, если в третий раз выйду замуж, то уже менять не буду.