варюшка андрюшкина• 15 февраля в 16:15

Пральні машинки AEG б/у чи нова Samsung? ціна 16000

Samsung можливо на 10 міс оплата частинами, АЕГ тільки на два платежа.
Ще так стрьомно щось таке габаритне купувати, бо живемо в Павлограді, може треба буде їхати з міста((((
Люди з Покровська також вірили, що до них не дійдуть
Що порадите?
Результат:
вже голосів: 21
15 (71.43%) Samsung
6 (28.57%) AEG
Вредняжка• 15 февраля в 16:18
У Вас нет варианта б/ у дешевой машины, которую не жалко бросить.
маминаБубочка• 15 февраля в 16:19
Нова Самсунг. Я купила нову, хорошу модель перед війною не нарадуюсь на 9 кг, можу випрати все. Дуже класна. Мала різні, самсунгом дуже задоволена. Але то не найдешевша модель
маминаБубочка• 15 февраля в 16:19
Ага, не дочитала про Павлоград. То ваше житло?
Бяки-козяки• 15 февраля в 16:21
Купите бюджетную.
Куколка-мяуколка• 15 февраля в 16:32
Нові є і по 9, як є б/у з гарантією хоч паро місяців то беріть б/у
автор варюшка андрюшкина • 15 февраля в 17:04
Ответ длямаминаБубочка
Так
автор варюшка андрюшкина • 15 февраля в 17:05
Ответ дляКуколка-мяуколка
Б/у з гарантією
Куколка-мяуколка• 15 февраля в 17:07
Ответ дляварюшка андрюшкина
Б/у з гарантією
А що не так?
Кантори магазини які тим займаються професійно то і пів року гарантії можуть дати, но і ціна буде вища ніж в тих хто своє продає
Помеха справа• 15 февраля в 17:25
Беріть нову самсунг.це не погана торгова марка.
Якщо щось вийде з ладу у АЕГ -вартість ремонту буде космічна.Як і Мілле.Всі ті ж запчастини що до Самсунга на АЕГ і Мілле будуть ×5.