Хвігура мічти• 16 февраля в 10:32
Ви пробували регулярно робити масаж голови для покращення росту волосся?
Помітили ефект?
Бабуся Бетман• 16 февраля в 10:34
Я колись робила, але в мене прям облисіння було, ефект побачила.
Гірчинка• 16 февраля в 12:36
Ответ дляБабуся Бетман
А зараз як волосся? Не рідшає?
Я теж робила массаж і роблю. І побачила ефект, але тільки в районі чолки, там волосся загустішало трохи, а раніше все просвічувалось уже. Але от в зоні вісків чомусь не допомогло ((
Бабуся Бетман• 16 февраля в 20:47
Ответ дляГірчинка
А зараз як волосся? Не рідшає?
ну в мене було прямо гніздне облисіння тоді, декілька ділянок по 2-2,5 см диаметром. комбінація стресу та те, що годувала дитину призвело до цього, а так в мене густе волосся. Після регулярних масажів стало відростати.Мені це порадила мій перукар, казала, що гарно допомагає, бо спостерігала значне покращення у клієнтів після масажів.