Місячне Сяйво• 16 февраля 2025

Хто вивчає французську мову з репетитором

будь ласка, напишить, як ви обрали свого та пійшов процес? Я вже 5 го змінюю, вже відчай. Або порадьте, до кого, щоб дієво. Дякую!
маминаБубочка• 16 февраля 2025
Я занимаюсь в Busuu и на курсах
Живу в Брюсселе

ole4kakissa• 16 февраля 2025
Послушаю
Аналогично:(
автор Місячне Сяйво • 16 февраля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Я занимаюсь в Busuu и на курсах
Живу в Брюсселе
Я в Україні, займаюся онлайн. Дякую!
Слава Українi• 16 февраля 2025
Я зазвичай шукаю викладачів з мовних курсів, які акредитовані посольствами. Дивлюсь список викладачів, знаходжу в Facebook і пишу запит. Можете подивитись на сайті https://institutfrancais-ukraine.com/apprendre/ali.... Звичайно, що не всі готові будуть займатись, але декілька разів вдавалось знайти професійних викладачів. В Alliance можу рекомендувати Палькевич Олену, вона моя викладач з Університету (Дніпро). Але знову ж таки не впевнена, що в неї буде зараза час на індивідуальні заняття.
ЗаведУющая• 16 февраля 2025
Ответ длямаминаБубочка
Я занимаюсь в Busuu и на курсах
Живу в Брюсселе
Ви мені потрібні! Порадьте, будь ласка, що подивитися в Брюсселі за 2 дні, і що в Генті, Брюге цікавого?
Маю рацію• 16 февраля 2025
Ответ дляМісячне Сяйво
Я в Україні, займаюся онлайн. Дякую!
Шукайте з тих, хто давно живе у Франції, але онлайн це не ефективно, починати краще офлайн з носієм
автор Місячне Сяйво • 16 февраля 2025
Ответ дляСлава Українi
Величезне Дякую!