Рогнеда Карповна• 16 февраля 2025

що воно таке? з ким я маю справу?

це нарцис, псих чи просто дебіл?
людина постійно говорить мені про те, що хоче розійтись. щось не подобається йди шукай іншого.бо я повинна слухатися і ПОВАЖАТИ. слово повага це на постійній основі. При цьому я : не контролюю, наче як і не хамлю, багато попустила людині величезних помилок щодо себе. вчора собі випив і знову ой я хочу щоб ти знайшла собі когось, бо ти від мене не відстанеш. ну то взагалі шок для мене.
ти мене не поважаєш. я сказала знаєш що ок. далі він каже ну повагу можна побудувати…я кажу та нащо будувати вже не треба.
зранку типу нічого не сталось себе поводить. і так постійно.я розумію що кінець буде всеодно, але що то з людьми відбувається?
автор Рогнеда Карповна • 16 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Це жахливо, те, що ви пережили(
Але лише ви можете це припинити.
Ви працюєте? Дохід маєте якийсь?
дохід маю маленький, зараз через ментальний стан повністю його втратила.але в активному пошуку іншої роботи.
Оце фіфа• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
тобто людина грається з моїми почуттями і підносить все це наче як жаліє мене.мені 29 років. тобто мені не 50, що вже усьо.
То що чекаєте, що б стукнуло 50?
Ширли-Мырли• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
він сам відвалиться, я впевнена в цьому. а взагалі , то ні. всі майже кого знаю виїхали…хтось переїхав в інше місто
ну але щоб ви розуміли ситуацію це те що що він не хоче зʼїхати, він сам хоче цього, він вчора чітко сказав я не хочу з тобою і не зможу прожити все своє життя, тобто це не проблема аби він пішов, він сам цього хоче
Якби хотів, то вже б з´їхав. Маніпулятори часто так говорять, щоб дезорієнтувати жертву.
Тому шукайте роботу і виганяйте цього приймака. Сподіваюсь, у нього є куди з´їхати. Інакше вам буде складно його вигнати.
Артор, кожна людина народжена для того, щоб бути щасливою. Вам 29 років і лише від вас залежить, скільки з них ви проживете в задоволення. Щиро бажаю вам звільнитись та одужати після цього негідника.
Ответ дляШирли-Мырли
дякую вам велике за ваш час, дякую
Пффф 100%• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
буду виганяти, або зроблю так що сам піде.
я просто не розумію що такі маніпулятори хочуть в кінцевому результаті,?звести людину з розуму?
Да вам не надо ничего понимать. Потом будете разбираться. Ушел на работу, замок сменили, курьера вызвали, барахло отправили маме. Или за дверь. Всё.
Пока будете сопли жевать и анализировать зачем, за что и т. д. - сойдете с ума.
Вы и только вы будете с собой до последнего вздоха, так не предавайте себя любимую, позволяя вытирать об себя ноги.
Тримаю свічку• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А терпите такое отношение, будто вам не только 50, а все 80.
Мне как и вам 28 лет, то я бы такое не терпела ни сейчас, ни когда либо еще. Вас не любят и не боятся потерять, поэтому, то пинают, то стой тут, иди сюда говорят.
Хоть минимально научитесь себя уважать, чтоб не терпеть таких издёвок и насмешек над вами.
Тримаю свічку• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
ну він ще й жлоб)) але не до себе.
И что же привлекло вас в этих отношениях ?
Тримаю свічку• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
казала. А він мені ні почекай спершу ти влаштуй своє особисте життя щоб я знав що в тебе все добре 😂
А пока он будет жить в вашей квартире ? Однако
Так он потом скажет- ты же нашла себе кавалера с квартирой, так что я останусь в твоей и буду за ней присматривать 🤣
Kate_mia• 16 февраля 2025
Звичайно, погано, що у вас спільна дитина, але тут нічого не зробиш, якщо все так, як ви написали. Треба розходиться і негайно, ще вчора.
Питання що з вами не так? Низька самооцінка чи що?
Плакулька• 16 февраля 2025
Мамина царапинка, хочет вечного обожания и уверенности, что он лучший. С психикой у него не ок, инфантильность так и прет. Манипулирует по-детски
Что хорошего в нем для себя видите? На что подсели? Секс? Может обеспечивает материально?
Дама_из_рекламы• 16 февраля 2025
Вам так важливо розбиратися в сортах гівна?