Рогнеда Карповна• 16 февраля 2025
що воно таке? з ким я маю справу?
це нарцис, псих чи просто дебіл?
людина постійно говорить мені про те, що хоче розійтись. щось не подобається йди шукай іншого.бо я повинна слухатися і ПОВАЖАТИ. слово повага це на постійній основі. При цьому я : не контролюю, наче як і не хамлю, багато попустила людині величезних помилок щодо себе. вчора собі випив і знову ой я хочу щоб ти знайшла собі когось, бо ти від мене не відстанеш. ну то взагалі шок для мене.
ти мене не поважаєш. я сказала знаєш що ок. далі він каже ну повагу можна побудувати…я кажу та нащо будувати вже не треба.
зранку типу нічого не сталось себе поводить. і так постійно.я розумію що кінець буде всеодно, але що то з людьми відбувається?
Рогнеда Карповна
• 16 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
Це жахливо, те, що ви пережили(
Але лише ви можете це припинити.
Ви працюєте? Дохід маєте якийсь?
Але лише ви можете це припинити.
Ви працюєте? Дохід маєте якийсь?
дохід маю маленький, зараз через ментальний стан повністю його втратила.але в активному пошуку іншої роботи.
Оце фіфа• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
тобто людина грається з моїми почуттями і підносить все це наче як жаліє мене.мені 29 років. тобто мені не 50, що вже усьо.
То що чекаєте, що б стукнуло 50?
Ширли-Мырли• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
він сам відвалиться, я впевнена в цьому. а взагалі , то ні. всі майже кого знаю виїхали…хтось переїхав в інше місто
ну але щоб ви розуміли ситуацію це те що що він не хоче зʼїхати, він сам хоче цього, він вчора чітко сказав я не хочу з тобою і не зможу прожити все своє життя, тобто це не проблема аби він пішов, він сам цього хоче
Якби хотів, то вже б з´їхав. Маніпулятори часто так говорять, щоб дезорієнтувати жертву.
Тому шукайте роботу і виганяйте цього приймака. Сподіваюсь, у нього є куди з´їхати. Інакше вам буде складно його вигнати.
Артор, кожна людина народжена для того, щоб бути щасливою. Вам 29 років і лише від вас залежить, скільки з них ви проживете в задоволення. Щиро бажаю вам звільнитись та одужати після цього негідника.
Рогнеда Карповна
• 16 февраля 2025
Ответ дляШирли-Мырли
дякую вам велике за ваш час, дякую
Пффф 100%• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
буду виганяти, або зроблю так що сам піде.
я просто не розумію що такі маніпулятори хочуть в кінцевому результаті,?звести людину з розуму?
Да вам не надо ничего понимать. Потом будете разбираться. Ушел на работу, замок сменили, курьера вызвали, барахло отправили маме. Или за дверь. Всё.
Пока будете сопли жевать и анализировать зачем, за что и т. д. - сойдете с ума.
Вы и только вы будете с собой до последнего вздоха, так не предавайте себя любимую, позволяя вытирать об себя ноги.
Тримаю свічку• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А терпите такое отношение, будто вам не только 50, а все 80.
Мне как и вам 28 лет, то я бы такое не терпела ни сейчас, ни когда либо еще. Вас не любят и не боятся потерять, поэтому, то пинают, то стой тут, иди сюда говорят.
Хоть минимально научитесь себя уважать, чтоб не терпеть таких издёвок и насмешек над вами.
Тримаю свічку• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
ну він ще й жлоб)) але не до себе.
И что же привлекло вас в этих отношениях ?
Тримаю свічку• 16 февраля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
казала. А він мені ні почекай спершу ти влаштуй своє особисте життя щоб я знав що в тебе все добре 😂
А пока он будет жить в вашей квартире ? Однако
Так он потом скажет- ты же нашла себе кавалера с квартирой, так что я останусь в твоей и буду за ней присматривать 🤣
Плакулька• 16 февраля 2025
Мамина царапинка, хочет вечного обожания и уверенности, что он лучший. С психикой у него не ок, инфантильность так и прет. Манипулирует по-детски
Что хорошего в нем для себя видите? На что подсели? Секс? Может обеспечивает материально?