Рогнеда Карповна• 16 февраля в 13:54
що воно таке? з ким я маю справу?
це нарцис, псих чи просто дебіл?
людина постійно говорить мені про те, що хоче розійтись. щось не подобається йди шукай іншого.бо я повинна слухатися і ПОВАЖАТИ. слово повага це на постійній основі. При цьому я : не контролюю, наче як і не хамлю, багато попустила людині величезних помилок щодо себе. вчора собі випив і знову ой я хочу щоб ти знайшла собі когось, бо ти від мене не відстанеш. ну то взагалі шок для мене.
ти мене не поважаєш. я сказала знаєш що ок. далі він каже ну повагу можна побудувати…я кажу та нащо будувати вже не треба.
зранку типу нічого не сталось себе поводить. і так постійно.я розумію що кінець буде всеодно, але що то з людьми відбувається?
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:09
Ответ дляБджолина королева
У меня тот же вопрос. Почему вы до сих пор не нашли нормального мужика? Чем такое г.... лучше уж одной.
я просто нерозумна, я оце вірною була)ну поки мені зраджували
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:10
Ответ дляХочу барабульки
Вы странная, что с вами не так?
Зачем ковыряться в сортах ...овна и определять его? Какая разница?
Просто отойдите в сторону
можливо ви праві і питання треба задавати хто я ? Дебіл чи просто дебіл у квадраті)
Алгонавт• 16 февраля в 14:10
Ответ дляРогнеда Карповна
він піде, а от питання коли.
Я не знаю як в цю гру граю я, але я вже догралася бо я вже на АД.
ну то поставте йому чіткий термін, до якого він має виїхати з вашої квартири
у чому проблема.
ЗдесяЯ• 16 февраля в 14:10
Ответ дляРогнеда Карповна
він піде, а от питання коли.
Так зачем ждать? Для новых отношений нужно освободить место. И в квартире, и в голове. Попросите вашего мачо на выход, иначе вы не построите никаких новых отношений.
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:10
Ответ дляРогнеда Карповна
я зараз після цих чудових в лапках гойдалок на АД. Мені вже по, що там буде
І це вам лише 29...
Автор, кидайте його. Не будете ви з ним щасливою.
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:10
Ответ дляШирли-Мырли
І це вам лише 29...
ви сказали прямо як мій дідусь перед його смертю… сказав не буде у тебе життя з ним ніякого. До сьогодні запамʼятала
Мамкиня доця• 16 февраля в 14:11
Ответ дляРогнеда Карповна
тобто людина грається з моїми почуттями і підносить все це наче як жаліє мене.мені 29 років. тобто мені не 50, що вже усьо.
Зачем Вам разбираться в сортах г.на? Пару раз сказав ’іди шукай іншого’ - ідіть і шукайте.
Алгонавт• 16 февраля в 14:12
Ответ дляРогнеда Карповна
а чому людина котра вам зраджувала досі живе у вашому житлі з вами і ви ще слухаєте його пьяні бредні?
то ви думайте шо з вами не так ( в першу чергу) а не з ним))
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:13
Ответ дляАлгонавт
просто я не мала 1000% доказів на руках, але ми ж жінки. хто хоче той побачить і зрозуміє а хто ні той ні)
він людина прихована .
Ви праві треба думати що зі мною не так
він людина прихована .
Ви праві треба думати що зі мною не так
Алгонавт• 16 февраля в 14:13
Ответ дляРогнеда Карповна
він людина прихована .
Ви праві треба думати що зі мною не так
він людина прихована .
Ви праві треба думати що зі мною не так
а навіщо вам докази?
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:13
а це я ще тут не згадала скільки страждань мені дала його родина…
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:14
Ответ дляРогнеда Карповна
Я сама не зовсім розумію в чому питання. він дуже хоче щоб я когось знайшла бо він бідний немає сил зі мною жити і хоче розійтись.
При тому ні пістолета йому до голови я не підставила , ні шантажу немає
Я сама не розумію нічогісінько
Чиє житло, в якому ви живете - ваше ви його?
Мамкиня доця• 16 февраля в 14:14
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну? И?
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:15
Ответ дляРогнеда Карповна
а чого я маю йти з свого житла? і я його на секунду не тримаю)) як я вчепилась до нього?
А чому він у вас живе?
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:16
Ответ дляШирли-Мырли
А чому він у вас живе?
вже скоро не буде.бо я скоро у вікно вийду дівчата
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:16
Ответ дляАлгонавт
ну якщо то ваше житло то попросіть його зїхати до 1 квітня
у чому проблема? поясніть
Навіщо ж так затягувати? 1 березня ближче))))
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:16
Ответ дляМамкиня доця
Ну? И?
ви праві, то нічого не змінює
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:16
Ответ дляРогнеда Карповна
казала. А він мені ні почекай спершу ти влаштуй своє особисте життя щоб я знав що в тебе все добре 😂
Виганяйте того маніпулятора)))
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:18
Ответ дляШирли-Мырли
Виганяйте того маніпулятора)))
буду виганяти, або зроблю так що сам піде.
я просто не розумію що такі маніпулятори хочуть в кінцевому результаті,?звести людину з розуму?
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:20
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви живете в своїй квартирі з чудіком, який вам ще й зраджує?
Бачу_майбутнє• 16 февраля в 14:23
Ви що, психолог і вам треба точний діагноз виставити? Чи спасати себе?
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:23
Ответ дляРогнеда Карповна
А чого ж ви чекаєте? Дідусь вам вже нічим не допоможе. Він спостерігає за вами зверху, як вас якийсь чудік зневажає.
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:27
Ответ дляРогнеда Карповна
він людина прихована .
Ви праві треба думати що зі мною не так
він людина прихована .
Ви праві треба думати що зі мною не так
Тут як раз все зрозуміло - ви себе не любите, вважаєте себе не достойною кращого життя та нормального чоловіка.
Хоча насправді, це той чудік вчепився в вас - молода жінка з житлом, все прощає. Народила йому дитину.
Женіть того жлоба жорстко. Боюсь, вам буде важко його вигнати. Нехай батьки допоможуть, брат, якщо є.
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:28
Ответ дляРогнеда Карповна
Не гововіть так. У вас дитина!
Виселяйте приймака.
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:28
Ответ дляШирли-Мырли
у мене нікого немає.нажаль…
я пробачала і побої і все що хочете.роки шантажів і таки він мене заманив в свою пастку що потім я постійно просилась і боялась розходу.
зараз я стала як овоч через АД.
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:34
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви не про те думаєте.
Ви маєте думати про те, як зробити так, щоб бути щасливою, щоб вам було добре хоча б дома. І діяти в цьому напрямку. Ви достойні бути щасливою і коханою. Цього не треба заслуговувати перед кимось. І вам потрібно навчитись вибудовувати особисті кордони. Щоб до вас не наближались неадеквати та маніпулятори.
ЗдесяЯ• 16 февраля в 14:35
Ответ дляРогнеда Карповна
Вы сами себя сводите с ума. Не нужно пытать понять другого человека. Определите, что вы хотите. И действуйте.
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:35
Ответ дляРогнеда Карповна
у мене нікого немає.нажаль…
зараз я стала як овоч через АД.
А знайомі у вас, які на вашій стороні і допоможуть позбавитись цього ярма?
Ширли-Мырли• 16 февраля в 14:38
Ответ дляРогнеда Карповна
у мене нікого немає.нажаль…
зараз я стала як овоч через АД.
Це жахливо, те, що ви пережили(
Але лише ви можете це припинити.
Ви працюєте? Дохід маєте якийсь?
Але лише ви можете це припинити.
Ви працюєте? Дохід маєте якийсь?
Рогнеда Карповна
• 16 февраля в 14:40
Ответ дляШирли-Мырли
він сам відвалиться, я впевнена в цьому. а взагалі , то ні. всі майже кого знаю виїхали…хтось переїхав в інше місто
ну але щоб ви розуміли ситуацію це те що що він не хоче зʼїхати, він сам хоче цього, він вчора чітко сказав я не хочу з тобою і не зможу прожити все своє життя, тобто це не проблема аби він пішов, він сам цього хоче