Маю декілька думок• 16 февраля 2025
Як вам спідниця?
Мені цю красу вже стільки разів видавало у рекламі, що хочу порадувати ще когось кольором і дизайном. Виробник називає це спідницею. Ще є топ, але він не такий дєрзкій.
І спробуйте вгадати ціну, без гугла. Хоча б із знижкою.
Репетиторша• 16 февраля 2025
Ким кардашьян бы натянула на себя или новая Канне Веста это их стильочек))
Маю декілька думок
• 16 февраля 2025
Маю декілька думок
• 16 февраля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это ассортимент магазина для плотских утех вообще-то
ніт
Фоточки нема• 16 февраля 2025
Судячи з того, що в подібному платті недавно засвітилась на якійсь світській тусі Ліса з Блекпінк, яка, як відомо, наречена Фредеріка Арно, спадкоємця імперії LV, то подібна спідничка може коштувати дофіга.
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2025
Топ, вже не має значення, можно і без.. вся увага на спідню спідницю.
БоХатая• 16 февраля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
фото
Матір Божа🤣 Оце неочікуваний сюжетний поворот🤣
Курочка-чубаточка• 16 февраля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
5 элемент вспомнился))
а мне супермен ))) женский костюм супермена )))
ПриснитсяЖЕ• 16 февраля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
фото
Це з серії ’а можна мені грошима?’
Я вже краще замовлю собі туфлі з Іспанії із зручною для мене колодкою, і то дешевше буде.
Мама Карло• 16 февраля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
фото
Бляха-муха. Добре, що в мене фігура не дозволяє таке носити. Хоч не буду страждати, що не можу купити цей шедевр
Спасу мир• 16 февраля 2025
Ответ дляМама Карло
Это все комплексы. Долой их.
Мама Карло• 16 февраля 2025
Ответ дляСпасу мир
Это все комплексы. Долой их.
Нє-нє-нє. В мене немає грошей на цю прЕлєсть
Ані грошей, ані фігури 🤣