дивчинка• 16 февраля 2025

А жители ЛНР, ДНР сейчас получают украинские пенсии?

У них же русские паспорта уже? Или это не противоречит получению укр пенсии. Несправедливо
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Пенсіонери в Європі з неокупованої частини отримують допомогу МІНУС українська пенсія, витрачають кошти не на сосії.
Пенсіонери з окупованої: отримують пенсію від України плюс пенсію від сосії, витрачають кошти, купуючи узькі товари, платячи податки в узький бюджет, фінансуючи таким чином ракети на голови українців.
При цьому сосія кричить на кожному кроці, що це її громадяни і вони хотіли на сосію. То хай будуть послідовними - повністю забезпечать своїх потенційних ’громадян’.
До речі, запитайте у своїх рідних чи отримували ваші пращури пенсії від срср під час другої світової на окупованій німцями частині?...
Так я вообще не понимаю, фактически их пришло десятки тысяч в составе русского войска, наших убивать, а мы им исправно платим пенсии, причём у них пенсии по сравнению с НАШИМИ гражданами огромные.
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляkanuka
Получают, там 200 долларов где-то пенсия, и Украина платит кому как от 70 до 100 долларов. А ещё Украина неплохие пенсии платит евреям выехавшим в Израиль и получившим там гражданство.
Я например этого не знала, надо уточнить этот момент
Танюша• 16 февраля 2025
А до жителів окупованого Запоріжжя і Херсонщини таких питань немає?
То може всю Україну здамо щоб пенсій менше виплачувати?
natlem• 16 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Ну тогда получают.
В целом они же работали в Украине и получают пенсию потому что налоги платили когда работали ( хотя может не все)
Зустрічне питання: чи платить узький пенсійний фонд пенсію тим громадянам України, які живуть на підконтрольній, але працювали на окупованій частині України, яку сосія визнала ’своєю’? А якщо людина у новосибірську працювала, а зараз живе в Україні, чи призначить узький пенсійний їй пенсію зараз? А що такова, вона ж платила податки?...
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляТанюша
А в Запорожье уже все с рашкиными паспортами?
ЗдохниПуйло• 16 февраля 2025
Ответ дляAllize_di
А що тут дивного, вона має право на українську пенсію. Не зрозуміло кому там можна здати в Луганську квартиру.
Бурятам, сєпарам
Olvia1987• 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Під час ДСВ не було пенсій.
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Бурятам, сєпарам
И задорого)
Танюша• 16 февраля 2025
Ви за нашу державу не переживайте. Вона своїх громадян кидає через коліно покраще карманників на привозі.
Впо прибрали, переселенцям з житлом не допомогає, якщо документи знищені пенсію ви тут не отримаєте
Танюша• 16 февраля 2025
Ответ длядивчинка
Область.
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Интересно одно, есть ли статистика по выплачиваемым регулярно пенсия на эти регионы. ЛНР и ДНР. Я думаю количество выплат конечно сократилось, но все равно ЛНР ещё думаю исправно получает
Мимо_шла• 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Если я не ошибаюсь,то узкий пенс который вышел на пенсию может жить в Украине и получать свои фубли,но́ Украина ему платить пенсию не будет т.к. он не платит нам в бюджет
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляТанюша
Так вот она своих кидает, а им платит. Нормально
Танюша• 16 февраля 2025
Ответ длядивчинка
Не платить. Та. Де можна не платити вона не платить. Моя мама останній раз пенсію від України отримала в квітні 2022
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
А че ж так. Ну платила б. Почему нет
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляТанюша
Ну то ваша мама, а есть очень многие кто не ваша мама и до сих пор в ощаде благополучно проходят идентификацию, ещё и жалуются что дольше стало, аж 40 миг задавали вопросы
Kristal2013• 16 февраля 2025
Ответ длядивчинка
Ну вот я недавно узнала что у нас есть знакомый который продолжает получать пенсию такую, ЛНР. Пока наши ждут индексации на 100 грн. А сам уже давно русский
И вы, как настоящий патриот и борец за справедливость, сообщили куда надо о знакомом с двумя пенсиями?
ЗдохниПуйло• 16 февраля 2025
Ответ дляLadybug7
автор, зачем Вы считаете чужие деньги? Как люди по 2 тысячи несчастных получают?? Вам заняться нечем? Вы жили в войне 11 лет? Вы не знаете, как из Западной Украины (где нет войны) выезжают люди и оформляют помощь по всем странам и какие это деньги?
А чошо ви рахуєте чужі кошти, поїдьте і пооформлюйте собі теж. Ви, то заздрили людям, які батрачили у Європі, поки ви в кабінетах державних чаї пили і гроші за це отримували, тепере ще й на виплати розаздрили
natlem• 16 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Під час ДСВ не було пенсій.
В 1928-1937 гг. в СССР был введены пенсии по старости для рабочих и служащих. Эта реформа была проведена постепенно: в 1928-1929 пенсии стали получать рабочие некоторых отраслей промышленности, затем это право стало распространяться на другие отрасли (ведомственными распоряжениями), в 1937 г. оно дошло до служащих. Колхозники (большая часть населения страны) стали получать пенсии лишь в 1956-1964 гг.

То що там з пенсіями на окупованих німцями територіях?)))
nightwoman• 16 февраля 2025
Они имеют право на украинскую пенсию. Получают или нет, второй вопрос. Они обязаны ее получить за весь период после деокупации территорий. То, что платит или не платит рашка это второй вопрос.
И да, там у наших граждан украинские паспорта все спрятаны.
nightwoman• 16 февраля 2025
Ответ дляТанюша
Вона отримувала через поштаря чи через банк до війни?
Через пошту/поштаря всім припинили пенсію видавати ще в окупації в Херсоні. Але хто отримував через банк, так в продовжує надходити пенсія навіть зараз в окупації
nightwoman• 16 февраля 2025
Ответ длядивчинка
Ви так заздрите людям в окупації, гидко вас читати.
natlem• 16 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
Мова саме про громадян України, з українськими паспортами, які мали нещастя працювати на узьких підприємствах. Що з такими?))) а нічого. Їм узький пенсійний платить не буде. До війни була взаємна угода між пенсійними, і пенсія їм виплачувалася за місцем проживання - де жили, там і отримували. Це за правилами. В Україні пенсія була нижча, тому громадяни сосії часто малювали - оформлювали виплати за місцем реєстрації у сосії, а фактично жиди в Україні..
Зараз це неможливо. І узький пенсійний не буде і близько платить українцям, що проживають в Україні, пенсії... Незалежно від того скільки вони працювали на сосію.
Танюша• 16 февраля 2025
Ответ дляnightwoman
І слава Богу! Нехай люди отримують хоч ці копійки
nightwoman• 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Я розумію про що ви, я чула також що отой стаж типу праці в Сибіру не йде до розрахунку в укр пенсію зараз. Раніше це був вагомий внесок, але зараз ні.
Все змінюється, особисто я нічого не маю проти в умовах війни, хоча тоді були зовсім інші відносини і люди розраховували на пенсію за втрачене здоров´я.
natlem• 16 февраля 2025
Ответ дляnightwoman
Є маленький нюанс, про який чомусь всі забувають. Щоб отримувати українську пенсію, треба проживати на території України. Якщо людина виїжджає на підконтрльну - нема питань. Якщо окупована та ще й курячий паспорт у кишені - то про які права мова?
Подрысь• 16 февраля 2025
Ответ длядивчинка
Так они онлайн проходят, представьте себе. И пенсию по 24000 получают
это где такие пенсии?)) на каких должностях были эти люди?
Peres Lal• 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Так ее и оформляют на подконтрольной. Идентификация каждые 6 месяцев (первые 2 раза), потом 1 раз в год. Да, пройти идентификацию можно онлайн. Обмена информацией между рашкой и Украиной нет, поэтому кто чей паспорт получил, неизвестно. Да и наличие рашкиного паспорта не отменяет украинское гражданство. А без рашкиного паспорта на оккупированных жить тяжело, там все услуги по рашкиному паспорту. Поэтому украинский паспорт под подушкой.
Olvia1987• 16 февраля 2025
Ответ дляnatlem
А хіба окупована частина це не територія України?
автор дивчинка • 16 февраля 2025
Ответ дляПодрысь
Обычный шахтёр, это пенсия и регрессные