Борець за гаманець• 16 февраля в 21:18
Фіброаденома та дієногест
В мене багато років була тверда "кулька" в грудях, що збільшувалася в розмірах і сильно боліла перед місячними. Іноді вона так "стріляла", що неможливо було спати. Гінеколог при огляді говорила, що все нормально, якщо болить тільки перед місячними. Зараз я тривалий час приймаю дієногест. На його фоні біль став постійним, боляче доторкнутися до місця цього утворення. Гінеколог мої скарги ігнорує, мовляв, при відміні препарату все пройде. На днях я зробила УЗД молочних залоз. Поставили діагноз - фіброаденома. Погугливши, я дізналася, що фіброаденома пружна і безболісна, що зовсім не схоже на мій випадок. Я маю сумніви щодо діагнозу.
Питання до жінок з фіброаденомою - чи боліла вона у вас на фоні прийому дієногесту? Якщо так, чи можна це якось змінити?
Вишневий цвіт• 16 февраля в 21:23
У мене фіброаденома теж потягує((( була у онко мамолога сказала що вона нормальна, узі роблю раз пів року рік, не росте
Инста_Богиня• 16 февраля в 21:23
А почему до сих пор вы не посетили маммолога? Гинеколог как бы не совсем по груди...
Залізна тьотя• 16 февраля в 21:24
Так, боліла. Але я планувала вагітність, тому видалила, в мене була всього 8 мм, але мені заважала.
Жена_КотораяСтена• 16 февраля в 21:31
В яких цілях ви приймаєте дієногест? Так, він провокує підвищений пролактин і фіброаденоми і багато чого іншого. Вам гінеколог не сказав, мабуть. А в інструкції це прописано
Поліпривіт всім• 16 февраля в 21:57
Саме на фоні дієногесту вона в мене щ´явилася, чи боліла не скажу, бо груди від гормонів капець як боліли і постіно.
Точно знаю що з´явилася на дієногесті, бо обстежувалася до початку прийому. Плюс на ньому неивузли в маткі повилазили.
Борець за гаманець
• 17 февраля в 00:11
Ответ дляПоліпривіт всім
Ви відмінили препарат з цієї причини?
Борець за гаманець
• 17 февраля в 00:12
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Придушення вогнища ендометріозу, контроль росту ендометріоми.
Поліпривіт всім• 17 февраля в 02:33
Ответ дляБорець за гаманець
Ви відмінили препарат з цієї причини?
Я вже дізналась коли відмінили, там вже щакрутилось, операція , обстеження... Гінеколог як призначать гормони так сама, а як наслідки виправлять, то на тобі контакт на ломоносова
Жена_КотораяСтена• 17 февраля в 17:53
Ответ дляПоліпривіт всім
Добре, хоч контакт дає, а моя-а що такова? Не ти одна
Поліпривіт всім• 17 февраля в 18:43
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мене взяли швидко в оборот, бо вже було 2.5 см і проліферацію показало. То рооперували буквально ща пару днів. Щатоттепер колиимені зочуть призначить гормони я рощказую оце і від мене відстають, кажуть ну ок, давай попробужмо індол, тазаллок і т. д, правда ще мірену парять мол вона місцевої дії і т. д. Але ж бляха муха в неї в інструкції написані ті самі побочки, плюс якщо є дисплазія тотще може проблеминатшийці наробити. Капець коротше з лікарями, так вже хочеться щоб справжні ліки придумали а не тупе стримування гормонами (
Борець за гаманець
• 17 февраля в 19:07
Ответ дляПоліпривіт всім
Як довго ви приймали дієногест, що в вас встигла така велика фіброаденома вирости?
Поліпривіт всім• 17 февраля в 19:08
Ответ дляБорець за гаманець
Рік
Жена_КотораяСтена• 17 февраля в 21:01
Ответ дляПоліпривіт всім
Я дуже вам співчуваю, гінекологи і синтетичні гормони пов´язані, по всьому світу, про це написані наукові статті. Виробники штучних гормонів одразу попереджують, ризики, онко, бо розуміють, що будуть суди( не у нас, в нормальних країнах🤣🤣🤣) щоб зняти відповідальність, тому усюди проходять три тисячі вісімсот тридцять дев´ять аналізів, МРТ, скрінінгів і збір історії наших мам, татусів, але це не про нас)