В кого тако було• 16 февраля 2025

40 років і ти ʼне відбувсяʼ)

Чи є тут ще такі як я, хто в 40 років фіг знає чим займатися? З 2021 року цей тупняк і він не відпускає. Був свій бізнес, з ковідом закрили, потім з початком війни зміна двох країн проживання. В інсті та фб всі навкруги працюють, горять своєю справою, розвиваються. Якісь навчання, покращення, курси. А в мене просто як барʼєр якийсь. Як ступор. Це бісить неймовірно. Сама себе бішу. Колись було купа ідей, планів, а тепер нічого, пусто. І нічо не допомагає. Ні психологія, ні пєндалі самій собі)) Коротше, навкруги успішний успіх зі всіх щілин і ти такий лузер. Ще й зайва вага. Комбо)
І цих чотири роки чим далі, тим більше затягувало відсторонення від людей, усамітнення, а потім ти звикаєш до якоїсь цієї ліні і апатії. Намагаюсь мотивувати себе тим, що хотілося б забезпечити свої ʼхотілкиʼ, хоч найнеобхідніші потреби і бажання. Як же зрушити з місця…
автор В кого тако було • 16 февраля 2025
Дівчата, не сваріться! Хочеться підтримати одне одного. Бо особисто я сама для себе найзлосніший хейтер)🤪
Стриптизерка• 16 февраля 2025
Діти є?
Автор, почніть хоч з чогось.
А краще з того що трохи вмієте.
Не дивіться на когось.
Живіть своє життя.
Ответ дляПопразендовна
Він ваш, ваш чоловік це ваша родина. Він вас підтримує і добре. Ви обов´язково дасте собі раду. У вас вже була власна справа. Змогли раз, підніметесь і вдруге. Часи непрості.
Дякую дуже! ❤️Хочеться вірити. Так, підтримує мене, це правда.
Стриптизерка• 16 февраля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
А посередине масса других, косметологи, стоматологи, частные клиники, учителя с репетиторством, массаж, айти, блогеры и куча других высокооплачиваемых работ. Но у вас либо вор либо нищий, ага.
P.S я инвалид, поэтому нет возможности реализоваться, но я прекрасно знаю что зарабатывают далеко не только воры и судьи с депутатами.
Ещё про нотариусов забыла, из последнего, оформляла доверенность, 1500 грн за 10 минут на ровном месте зарабатывает юрист
Знаєте скільки він заплатив щоб туди влісти? Багато
Стриптизерка• 16 февраля 2025
Ответ дляПопразендовна
Я описую те що бачу і розумію. Ваша позиція страуса мені нецікава, є статистика, як сьогодні працює сільське господарство, підприємства і економіка в країні. Коли качан капусти 165 грн. Ми котимось в прірву. Ви ні, у вас все добре.
Капуста цього року не вродила.
Тому така ціна. Що там у вас за статистика?
Їжте цибулю, в цьому році норм ціна.
Птицекрыл• 16 февраля 2025
Для українців останні три роки дуже багато різних навчань онлайн на будь яку спеціальність безкоштовно , пошукайте, надихайтеся, вчіться
ГугелП@лАмался• 16 февраля 2025
Автор, я в похожем состоянии и тоже примерно столько же времени. С одной поправкой: я как-то бултыхаю лапками, потому что мужа нет. Т.е. на жизнь мне и сыну хватает, но на отдых полететь даже скромно - уже нет (ну или подобного уровня затрат покупки или накопления). У меня даже есть идеи, что и как пробовать, чтобы улучшить доход, но тупо нет энергии начать. Вот ее надо где-то найти. )) я предпринимаю меры, но видимо недостаточно пока+ сын у меня с проблемами- много эмоциональных сил тратится , а сил этих и так немного.
Еще и превратилась в рака-отшельника. И вроде мне даже так более менее, но это ж точно плохой тренд. Общение, друзья-очень нужны в том числе, для энергии. Но где ж их после 40 лет взять , если работаешь из дома?) ну ничего, я верю в лучшее, дыхательные техники освоила, надеюсь придет энергия))
Красавица писяная• 16 февраля 2025
Наверное буду резкой. Но вы как в парнике имея мужа который выехал заграницу. На которого можно опереться. При этом даже не можете себя организовать в плане фигуры (тем более для вас это важно). Начните с простого, с организации себя, питания, образа жизни. То что в круге вашего влияния.
Думаю что картинка будет в тему .
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую, що поділились! Так, про енергію дуже влучно. Дуже важко, звісно, коли без підтримки. І коли потрібно дитині час приділити, роботу зробити. Але Ви велика молодець! Ви робите все, щоб залишатись на плаву. І я вірю, що все у Вас вийде! Я Вам цього щиро бажаю❤️
автор В кого тако було • 17 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Думаю что картинка будет в тему .
Це не різко, це правда. Мій чоловік задовго до війни був за кордоном і планував роботу саме там. З початком війни забрала дітей і поїхали до нього. Так, саме це і розслабляє найбільше- чоловік прикриє тили. Поправлятись почала років 5 тому. Заїдала стреси на роботі, в резкультаті- 25+. Починаю худнути і знову назад, так по кругу. Брак організованості- це факт. Картинка в тему. І вічні обіцянки собі ʼпочати завтраʼ.
Красавица писяная• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
У всего есть своя цена. Цена достижений обычно отчаяние и невозможности ни на кого опереться рядом. Так что подумайте хорошо, оно вам точно надо? А то иногда желания сбываются очень странным образом.
Пампушечка• 17 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
О, у меня та ж проблема ((( Еще и муж добивает - мол, зачем тебе работать, наслаждайся жизнью. Где взять тот волшебный пендель??
Так у вас золотой муж, вот мой мне бы так сказал)
Ответ дляЛижТолько
Сестра🙌🏻 Дякую, що відписались. Знаю, що не одна❤️ Інколи це треба почути.
Ответ дляСнідаю авокадо
То дивіться більше в сторону звичайних людей, а від ’успєшних’ краще відпишіться. Ви не знаєте, що в тих людей за кулісами - може вони там всі на антидепресантах роками сидять, щоб все це вивезти.
Наприклад, я знаю чим хочу займатись, в мене є план дій. Але у мене нема на це сил, тому самореалізація в мене поки що на вкрай мінімальному ходу, практично стоїть на місці. Знаходжусь в Україні. Вважаю, що треба зосереджуватись на сьогоднішньому дні, бо тільки він у нас є. Думками про минуле або майбутнє ми тільки виснажуємо себе. Всьому свій час.
Бажаю Вам знайти сили і реалізуватись! ❤️
Попразендовна• 17 февраля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
💯 Відсотків.
Снідаю авокадо• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
Дякую) вам теж бажаю знайти гарну справу до душі) тримаймося і віримо у краще)
ЛижТолько• 17 февраля 2025
Ответ дляПампушечка
Да, он хороший. Но мне самой тяжело от безделья, я не могу наслаждаться домохозяйством. Хожу и маюсь, цепляюсь ко всем. Плюс 2 зарплаты - это все-таки больше, чем одна.
Но начать чем-то заниматься - учиться или работать - тоже никак не могу. Находится куча отмазок - дети, язык учить надо, диплом подтверждать сложно, не придумывается новая профессия. Нужен пендель (((((
Ответ дляЛижТолько
💯💯
Пампушечка• 18 февраля 2025
Ответ дляЛижТолько
Самое сложное это начать, начните например, с подтверждения диплома, а там уже пойдёт. А начать это только через усилие, иначе никак.
ЛижТолько• 18 февраля 2025
Ответ дляПампушечка
чтобы его подтвердить, нужно сдать 6 экзаменов (из них 4 - не по моей специальности) ))))) Одна мысль об этом меня деморализует и повергает в уныние