Ms. Сама прямота• 16 февраля 2025
Ви досягли успіху? Щасливі?
Досягла успіху …
Не скаже що щаслива ….
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вам не соромно?
Не гнівіть Бога
У чому? Що я не щаслива?
Викупана• 16 февраля 2025
У кого то успех -это в гостинку перехать и есть досыта.
А у кого то- 20 квартир и миллионы долларов на счету.
Ваш успех какой?
Джага Джага• 16 февраля 2025
Бачу массу людей які їздять в мерседесах та майбахах з перекошеними незадоволеними будками.
Сирожено_пирожено• 16 февраля 2025
Я не досягла успіху. Теж не відчуваю щастя. Краще з успіхом))) Але як на мене, щастя всередині і залежить від самої людини, а не від зовнішніх факторів, від її гармонії з самою собою.
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Так і є((
ВсеЧетко• 16 февраля 2025
Я смотрела недавно выпуск про счастье. Так вот деньги и реализация это лишь небольшой процент который дает ощущение счастья. Счастье человек получает скорее из социума и от близких, тоесть это не одна составляющая.
Вилами по воде• 16 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
І тільки Ілюха Перчик сяє від щастя та успіху, їдучи в траліку по пенсійному
Викупана• 16 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
В метро зато все наполнены внутренней гармонией
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляВсеЧетко
Можна посилання? Будь ласка ?🙏
Джага Джага• 16 февраля 2025
Ответ дляВикупана
То для чого ці питання про щастя?Що таке це ваше щастя?Це несеінченна ейфорія чи яке воно?
Королева ганделику• 16 февраля 2025
Досягла успіху. Була щаслива.
З початку ковіду почало все валитися. А потім прийшла війна.......
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляparele
Я довольна своей жизнью, наверно, это и есть мой личный успех.
Заздрю ❤️
Джага Джага• 16 февраля 2025
Ответ дляВикупана
Подивіться на космос та на тварин - що вам показав творець - щастя в гармонії та в рівновазі.Що вам ще потрібно дізнаватись про щастя?
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Досягла успіху. Була щаслива.
І у мене так само ((((
Сирожено_пирожено• 16 февраля 2025
Ответ дляМаю натхнення
В кожного своє визначення успіху. І своє меріло щастя.
100% Але в більшості випадків жінці важливо реалізуватися як жінка.
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Та ну перестаньте.
Викупана• 16 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Да, да, именно так и говорят пасторы разных конфессий, когда деньги собирают у паствы
Кили и Манджаро• 16 февраля 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А чим реалізація жінки відрізняється від реалізації людини чи чоловіка?
Просто коли так кажуть, то асоціація з борщами і дітями
Ms. Сама прямота
• 16 февраля 2025
Ответ дляparele
Не стоит. Я прошла не самый легкий путь)
Я так само.
Але 20-25 років назад я була така щаслива ((
Я довго не посміхаюся (
Джага Джага• 16 февраля 2025
Людина не вписується в природу.Космос і тварини живуть в рівновазі та в гармонії а людина живе в хаосі і не вписується в цю природу.Яке щастя без гармонії?
Щас ухожу• 16 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Не бачила таких,всі дуже задоволені як на мене