Ms. Сама прямота• 16 февраля в 18:45
Ви досягли успіху? Щасливі?
Досягла успіху …
Не скаже що щаслива ….
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:46
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Вам не соромно?
Не гнівіть Бога
У чому? Що я не щаслива?
Викупана• 16 февраля в 18:47
У кого то успех -это в гостинку перехать и есть досыта.
А у кого то- 20 квартир и миллионы долларов на счету.
Ваш успех какой?
Джага Джага• 16 февраля в 18:47
Бачу массу людей які їздять в мерседесах та майбахах з перекошеними незадоволеними будками.
Сирожено_пирожено• 16 февраля в 18:47
Я не досягла успіху. Теж не відчуваю щастя. Краще з успіхом))) Але як на мене, щастя всередині і залежить від самої людини, а не від зовнішніх факторів, від її гармонії з самою собою.
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:48
Ответ дляСирожено_пирожено
Так і є((
ВсеЧетко• 16 февраля в 18:48
Я смотрела недавно выпуск про счастье. Так вот деньги и реализация это лишь небольшой процент который дает ощущение счастья. Счастье человек получает скорее из социума и от близких, тоесть это не одна составляющая.
Вилами по воде• 16 февраля в 18:49
Ответ дляДжага Джага
І тільки Ілюха Перчик сяє від щастя та успіху, їдучи в траліку по пенсійному
Викупана• 16 февраля в 18:49
Ответ дляДжага Джага
В метро зато все наполнены внутренней гармонией
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:49
Ответ дляВсеЧетко
Можна посилання? Будь ласка ?🙏
Джага Джага• 16 февраля в 18:50
Ответ дляВикупана
То для чого ці питання про щастя?Що таке це ваше щастя?Це несеінченна ейфорія чи яке воно?
Королева ганделику• 16 февраля в 18:51
Досягла успіху. Була щаслива.
З початку ковіду почало все валитися. А потім прийшла війна.......
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:51
Ответ дляparele
Я довольна своей жизнью, наверно, это и есть мой личный успех.
Заздрю ❤️
Джага Джага• 16 февраля в 18:51
Ответ дляВикупана
Подивіться на космос та на тварин - що вам показав творець - щастя в гармонії та в рівновазі.Що вам ще потрібно дізнаватись про щастя?
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:51
Ответ дляКоролева ганделику
Досягла успіху. Була щаслива.
І у мене так само ((((
Сирожено_пирожено• 16 февраля в 18:52
Ответ дляМаю натхнення
В кожного своє визначення успіху. І своє меріло щастя.
100% Але в більшості випадків жінці важливо реалізуватися як жінка.
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:52
Ответ дляСирожено_пирожено
Та ну перестаньте.
Викупана• 16 февраля в 18:52
Ответ дляДжага Джага
Да, да, именно так и говорят пасторы разных конфессий, когда деньги собирают у паствы
Кили и Манджаро• 16 февраля в 18:53
Ответ дляСирожено_пирожено
А чим реалізація жінки відрізняється від реалізації людини чи чоловіка?
Просто коли так кажуть, то асоціація з борщами і дітями
Ms. Сама прямота
• 16 февраля в 18:53
Ответ дляparele
Не стоит. Я прошла не самый легкий путь)
Я так само.
Але 20-25 років назад я була така щаслива ((
Я довго не посміхаюся (
Джага Джага• 16 февраля в 18:53
Людина не вписується в природу.Космос і тварини живуть в рівновазі та в гармонії а людина живе в хаосі і не вписується в цю природу.Яке щастя без гармонії?
Щас ухожу• 16 февраля в 18:54
Ответ дляДжага Джага
Не бачила таких,всі дуже задоволені як на мене