Мама фіфті цента• 30 января в 16:26

То депресія?

Відчуття, що нажилася. Що найбільша правда життя і впевненість, що в кінці в усіх один кінець. Мені 42. Є діти, чоловік. Своє житло. Живемо в безпечному регіоні країни. Але якось усе ніби сніжний ком. Зараз в чоловіка проблеми на роботі і то якась остання крапля чи що. Відчуття, що все розсипається, що стабільність щось химерне. Немає визначеності, що буде далі. Війна внесла корективи в життя. І от в мене ніби таке, що досить. Дабридло. Якщо попереду невідомість і важкі часи то для чого це все? Це не думки про суїцид, це питання до всесвіту. Нікому не озвучую, впреше зараз написала, що відчуваю.
П.с. Козу, корову чи ще щось заводити не хочу.
Луноходик_Ик• 30 января в 16:27
Хандра это
Natalia505• 30 января в 16:27
Займіть себе творчістю або почніть ремонт.
автор Мама фіфті цента • 30 января в 16:28
Ответ дляNatalia505
Ремонт вже є. Не повірите, зараз сиджу за ілюстратором
Банан-барабан• 30 января в 16:30
бывают такие периоды в жизни. главное все живы здоровы! ничего, автор, такое состояние проходит
Вся в кредитах• 30 января в 16:31
у вас стресс и мало моральных сил.
научитесь быть поддержкой себе.
можете на ютубе послушать канал ’Алина читает репт’. Она очень толковый психолог
Носки на подтяжках• 30 января в 16:32
Может вам поехать куда то на отдых, за новыми впечатлениями?
При финансовой возможности
Носки на подтяжках• 30 января в 16:32
Ответ дляВся в кредитах
у вас стресс и мало моральных сил.
научитесь быть поддержкой себе.
+ за Алину!!!
Обожаю ее
автор Мама фіфті цента • 30 января в 16:37
Ответ дляНоски на подтяжках
При финансовой возможности
Якось слабо допомагає. Була перед новим роком. Мене бісить, що мають статися зміни. Треба вивозити сина, йому 17. Гоню ці думки. В чоловіка була суперова робота, стабільність, висока посада і бронь. Змінив на іншу де спокій та бронь хитка. Зараз у нас троє дітей. Але за 9 місяців все зміниться. Я гоню думки. Кажу, що думатиму про це влітку, коли син закінчить школу. Думаю це є причина усього. Пишу, а мене просто аж нудить… я ще нікуди не поїхала, а вже розумію, що там не зможу бути.
Семенівни сусідка• 30 января в 16:50
Для моей семьи ковид был тяжелейшим испытанием с последствиями, без перерыва началась война, но + к этому здоровья нет ни у кого в семье, и у дочки тоже. Мы тупо выживаем, деньги идут на лечение, рекой текут. И до сих пор справлялись, но сейчас погасить кредитку становится сложнее и сложнее. Зачем такая жизнь?- кто его знает. Но когда идёшь на маммографию например, надеешься, что все в порядке.
Просто болталка• 30 января в 16:56
Ну так у вас вполне объяснимая тревога за будущее и страх неизвестности, учитывая ваши обстоятельства. Пока не решите что делать с сыном и как - скорее всего будете так нервничать, увы.
Как кратковременное снятие симптомов - легкий спорт, прогулки.
Ласую колобками• 30 января в 16:56
Ответ дляМама фіфті цента
Так буває, коли навалюються проблеми життєві, які раніше не існували чи допомагали вирішувати. Ну, от дійсно, напишіть на листку що паганого в житті і що гарного. Проходила таке. Життя було розплановано, будинок на Херсонщині підготували за 15 років, дохід у чоловіеа, був норм.Все рухнуло (і бкдинок знищен), заоаз донька в іншому місті навчається, тпеба утримувати. Я була , як зомбі, не розуміла, навіщо моє існування. Ніколи не жила на міні доходи, теж, стрес. Як не банально, а що робити дітям, як нас не стане? Потроху, вигрібаємо, періодами накатує я ’вогонь’, емоційна. Але, чоловік мене заспокоює, що є дах над головою , їжа, тепло. А що робити тим, хто залишився з однією торбою., знаю такі приклади. Тому, не гневимо бога, бережемо здоров´я, вмикаємо музику танцюємо, запрошуємо друзів,живемо далі. Допомагає..🥰
Фляшунька• 30 января в 17:03
Хандра зимова це, світла мало зараз. Плюс проблеми у вас і війна в країні. Майже у всіх такий стомлений стан зараз. В мене в 32 бува стан що я вже це життя зрозуміла, можна спокійно вмерти.