НашлаПерепискуМужа• 17 февраля 2025
Що такого у вас є, що ви не хочете викидати, але й не знаєте, що з цим робити?
Раз одела не бу• 17 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
К меня флаконы духов тоже лежат((((
Ну, не могу выкинуть флакон Лайт Блю - папа дарил ещё в 2007, было модно, нравились тогда, папы уже нет... Ну, не могу выкинуть.
Не могу выкинуть флакон Далимикс Сальвадор Дали, тоже памятный парфюм.
Лайт блю вроде не очень устаревший запах. У меня тоже пол флакона, пользуюсь иногда
Оскорбляю всячески• 17 февраля 2025
Тара скляна від свічок, купа постілі, якою не користуємось, тарілки, чашки, віделки. Все б/у, але якось викинути все рука не підіймається. Постіль хоч на тряпки можна, а куди посуд? Продавати пробувала. Нікому це не потрібно навіть за дешево.
Рву и мечу• 17 февраля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
У меня пустой флакон лежит. Выкинуть не могу. Папа дарил, он меня так любил😭
Тро Нью-Йорку• 17 февраля 2025
похудела
вещей дофига
костюм М новый раз одела на фотосессию
и сейчас я не могу его носить он здоровый на меня
выкинуть жалко
но возвращаться в М не хочу
и так много вещей очень(
вещей дофига
костюм М новый раз одела на фотосессию
выкинуть жалко
но возвращаться в М не хочу
и так много вещей очень(
Малая еще та• 17 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
Да, бабушка собрала мне приданое, десятка 3 золотых украшений советского периода. Совершенно неносибельных. Перекладываю с места на место и не понятно что с ними делать
Идете в Укрзолото ( например) и меняете на понравившиеся Вам изделия. Они принимают по 2000 грн за грамм, доплачивать ничего не нужно
Малая еще та• 17 февраля 2025
Ответ дляBabyki
А от дуже хочу купити таку стару-стару, велику, з радянських часів, гусятницу.
Обшукала олх і подібні сайти, поки нічого.
Вже думала по барахолках походити.
Так шо дівчата, якщо десь лежить у Вас такий непотрібний девайс - куплю.
Вже думала по барахолках походити.
Погано шукаєте, їх повно
Апофиозная• 17 февраля 2025
Ответ дляМалая еще та
Дороже можно продать в ломбарде
No problems• 17 февраля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ще у моїй квартирі лежить стаціонарний телефон. Бережу його як пам´ять. Він вже як антикваріат. Одяг намагаюсь викидати, як зношується. Але є одна юбка, якій вже 22 роки. Колись був такий магазин Sela, там купувала. Вона і тепер актуальна, у складі вовна, не викидаю. А ще дуже жалко викидати флакони від парфумів, особливо тих, що вже не випускають. Розумію, що і зберігати їх не потрібно, але рука не підіймається викинути.
якось дуже здивувалась, але пусті флакони від елітки продають
Томатико• 17 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
переплавити на інші золоті вироби
Невгамовна• 17 февраля 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Електронна фоторамка. Але не викидаю, тому що тупо не можу з неї фото видалити))
Допотопна пароварка електрична. Звичайна каструля з ситом мені набагато зручніша і швидше готує. Подарунок мами, не можу пересилити себе і викинути.
Та штука, яка воду не кипʼятить, як чайник, а просто гріє. Придбав чоловік
Декілька десятків різних мілких статуеток, які подарувала свекруха. Зібрала все в коробку.
Роздайте може, комусь буде до ладу
Краля-Галя• 17 февраля 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Ужасные бокалы для вина, толстое стекло, толстый ободок. Покупала очень давно, тогда очень экономно жили. Но я не могу понять эту покупку, как я могла такое купить.
Продать на оlx
Краля-Галя• 17 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
Сдать на лом и купить то, что будете носить
Краля-Галя• 17 февраля 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Віддати переселенцям. Зараз живу за філософією , що речі повинні служити людям. Якщо не продаються на ОЛХ - відділ безкоштовно на Olx. Всі речі забирали із благодійністю
Невгамовна• 17 февраля 2025
Ответ дляБаба Йога
Я тоже этого не понимаю. Тем более,сейчас такие отвратные переводы на украинский, что своему ребенку даю читать на русском, чтоб хоть что-то читал. На украинском современные переводы даже я не хочу читать
А що ви читаєте? Я навпаки бачу дуже багато якісної літератури, і не лише перекладів, а й нових книг. Особливо для дітей.
дама_из_декрета• 17 февраля 2025
Ответ дляМуркошечка
Книги російською мовою, винесла в гараж .
Потерліє, потрібно спалити.
Був сбір російськомовної лиітератури у ФБ. Там на переробку їх пускали.
ПриснитсяЖЕ• 17 февраля 2025
Я навчилась викидаьи чи віддавати непотрібні мені речі. Навіщо це збират??)
Хочу на Балі• 17 февраля 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
То віддайте переселенцям, для чого на тряпки?
Мастер Пис• 17 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
З якого ви міста?
Мені треба застеляти папером клітку папуги. 🦜
Дуже виручили б
А сами читать будете с удовольствием
Наизнанку• 17 февраля 2025
я все, чем не пользуюсь, отдаю людям, которые остались без имущества и жилья, которые выезжали из зоны боевых действий, все ведь не заберёшь с собой, а на новом месте им обживаться, то пригодится
Ленне-Рейма• 17 февраля 2025
Ответ дляМуркошечка
Потерліє, потрібно спалити.
В мене вся бібліотека російскою, не планую викидати, там більша частина перекладених світових бестселерів. Я сама паперові книги не читаю вже 10 років, тількі електронні, але викинути 3 тисячі книг теж не можу, хай мої діти викидають.
Однозначно• 17 февраля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В мене ще туфлі і босоніжки на високому каблуку, у свій час були не дешеві. Стоять в шафі , а і зимові чоботи на каблуку також. Ходжу в угах і дутіках.
І я хотіла про взуття написати. Деякі пари по разу взуті, і тільки місце займають ті коробки...
І хочеться місце звільнити, і шкода просто викинути((
Катастрофа• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Любительницы хлама так себя успокаивают
У меня шкафы полупустые. Именно потому, что регулярно провожу чистку и изначально не покупаю то, чем не знаю как пользоваться или куда приткнуть
Такие как Вы люди не менее любопытны для меня, чем те, у кого хлама полон дом. В чем причина Ваших пустых шкафов? Вы из дома выходите? Сколько у Вас наборов одежды?
Катастрофа• 17 февраля 2025
Ответ дляBabyki
Вже думала по барахолках походити.
А новая керамика Вам не такая? Зачем Вам именно старая?
Скромняшка• 17 февраля 2025
Ортопедический стул для сколиозников, покупала дочке за дурные деньги , а она не хочет и не может на нем сидеть , и выбросить жаль , и место занимает.
Добрий Єнот• 17 февраля 2025
Ответ дляМуркошечка
Потерліє, потрібно спалити.
Чи є серед них якесь ’Дамаводство’?
Муркошечка• 17 февраля 2025
Ответ дляДобрий Єнот
Чи є серед них якесь ’Дамаводство’?
Поняття не маю що там є. Наразі все в приміщенні другої ванни, весною буду робити ремонт, буду прощатися з ними.