НашлаПерепискуМужа• 17 февраля в 09:00

Що такого у вас є, що ви не хочете викидати, але й не знаєте, що з цим робити?

Раз одела не бу• 17 февраля в 13:36
Ответ дляРву и мечу
К меня флаконы духов тоже лежат((((
Ну, не могу выкинуть флакон Лайт Блю - папа дарил ещё в 2007, было модно, нравились тогда, папы уже нет... Ну, не могу выкинуть.
Не могу выкинуть флакон Далимикс Сальвадор Дали, тоже памятный парфюм.
Лайт блю вроде не очень устаревший запах. У меня тоже пол флакона, пользуюсь иногда
Оскорбляю всячески• 17 февраля в 13:38
Тара скляна від свічок, купа постілі, якою не користуємось, тарілки, чашки, віделки. Все б/у, але якось викинути все рука не підіймається. Постіль хоч на тряпки можна, а куди посуд? Продавати пробувала. Нікому це не потрібно навіть за дешево.
Рву и мечу• 17 февраля в 13:52
Ответ дляРаз одела не бу
У меня пустой флакон лежит. Выкинуть не могу. Папа дарил, он меня так любил😭
Тро Нью-Йорку• 17 февраля в 13:59
похудела
вещей дофига
костюм М новый раз одела на фотосессию
и сейчас я не могу его носить он здоровый на меня
выкинуть жалко
но возвращаться в М не хочу
и так много вещей очень(
Малая еще та• 17 февраля в 14:54
Ответ дляЯк міряти?
Да, бабушка собрала мне приданое, десятка 3 золотых украшений советского периода. Совершенно неносибельных. Перекладываю с места на место и не понятно что с ними делать
Идете в Укрзолото ( например) и меняете на понравившиеся Вам изделия. Они принимают по 2000 грн за грамм, доплачивать ничего не нужно
Малая еще та• 17 февраля в 15:06
Ответ дляBabyki
А от дуже хочу купити таку стару-стару, велику, з радянських часів, гусятницу.
Обшукала олх і подібні сайти, поки нічого.
Вже думала по барахолках походити.
Так шо дівчата, якщо десь лежить у Вас такий непотрібний девайс - куплю.
Погано шукаєте, їх повно
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/gusyatnitsa-6-l...
Апофиозная• 17 февраля в 15:24
Ответ дляМалая еще та
Дороже можно продать в ломбарде
No problems• 17 февраля в 16:07
Ответ дляПульт от линолеума
Ще у моїй квартирі лежить стаціонарний телефон. Бережу його як пам´ять. Він вже як антикваріат. Одяг намагаюсь викидати, як зношується. Але є одна юбка, якій вже 22 роки. Колись був такий магазин Sela, там купувала. Вона і тепер актуальна, у складі вовна, не викидаю. А ще дуже жалко викидати флакони від парфумів, особливо тих, що вже не випускають. Розумію, що і зберігати їх не потрібно, але рука не підіймається викинути.
якось дуже здивувалась, але пусті флакони від елітки продають
Томатико• 17 февраля в 16:13
Ответ дляЯк міряти?
переплавити на інші золоті вироби
Підмітайло• 17 февраля в 16:33
Відпарювач для мене виявилась безкорисна річ
Полуничка• 17 февраля в 16:48
Кольорові лінзи, очі маленькі, вставляти дуже складно
Невгамовна• 17 февраля в 17:19
Ответ дляЗаліковий троль
Електронна фоторамка. Але не викидаю, тому що тупо не можу з неї фото видалити))
Допотопна пароварка електрична. Звичайна каструля з ситом мені набагато зручніша і швидше готує. Подарунок мами, не можу пересилити себе і викинути.
Та штука, яка воду не кипʼятить, як чайник, а просто гріє. Придбав чоловік
Декілька десятків різних мілких статуеток, які подарувала свекруха. Зібрала все в коробку.
Роздайте може, комусь буде до ладу
Краля-Галя• 17 февраля в 17:21
Ответ дляКинг-Конгша
Ужасные бокалы для вина, толстое стекло, толстый ободок. Покупала очень давно, тогда очень экономно жили. Но я не могу понять эту покупку, как я могла такое купить.
Продать на оlx
Краля-Галя• 17 февраля в 17:21
Ответ дляЯк міряти?
Сдать на лом и купить то, что будете носить
Краля-Галя• 17 февраля в 17:26
Ответ дляОскорбляю всячески
Віддати переселенцям. Зараз живу за філософією , що речі повинні служити людям. Якщо не продаються на ОЛХ - відділ безкоштовно на Olx. Всі речі забирали із благодійністю
Невгамовна• 17 февраля в 17:29
Ответ дляБаба Йога
Я тоже этого не понимаю. Тем более,сейчас такие отвратные переводы на украинский, что своему ребенку даю читать на русском, чтоб хоть что-то читал. На украинском современные переводы даже я не хочу читать
А що ви читаєте? Я навпаки бачу дуже багато якісної літератури, і не лише перекладів, а й нових книг. Особливо для дітей.
дама_из_декрета• 17 февраля в 17:31
Ответ дляМуркошечка
Книги російською мовою, винесла в гараж .
Потерліє, потрібно спалити.
Був сбір російськомовної лиітератури у ФБ. Там на переробку їх пускали.
ПриснитсяЖЕ• 17 февраля в 17:34
Я навчилась викидаьи чи віддавати непотрібні мені речі. Навіщо це збират??)
Хочу на Балі• 17 февраля в 17:47
Ответ дляОскорбляю всячески
То віддайте переселенцям, для чого на тряпки?
Мастер Пис• 17 февраля в 18:42
Ответ дляАкукарача
З якого ви міста?
Мені треба застеляти папером клітку папуги. 🦜
Дуже виручили б
А сами читать будете с удовольствием
Наизнанку• 17 февраля в 18:56
я все, чем не пользуюсь, отдаю людям, которые остались без имущества и жилья, которые выезжали из зоны боевых действий, все ведь не заберёшь с собой, а на новом месте им обживаться, то пригодится
Ленне-Рейма• 17 февраля в 19:27
Ответ дляМуркошечка
Потерліє, потрібно спалити.
В мене вся бібліотека російскою, не планую викидати, там більша частина перекладених світових бестселерів. Я сама паперові книги не читаю вже 10 років, тількі електронні, але викинути 3 тисячі книг теж не можу, хай мої діти викидають.
Однозначно• 17 февраля в 19:56
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В мене ще туфлі і босоніжки на високому каблуку, у свій час були не дешеві. Стоять в шафі , а і зимові чоботи на каблуку також. Ходжу в угах і дутіках.
І я хотіла про взуття написати. Деякі пари по разу взуті, і тільки місце займають ті коробки...
І хочеться місце звільнити, і шкода просто викинути((
asjaua• 17 февраля в 19:57
Ответ дляАкукарача
З якого ви міста?
Дуже виручили б
Сходіть в будь-який салон київстар чи інший і попросіть блокноти зі старими тарифами (формат а4)
Катастрофа• 17 февраля в 19:58
Ответ дляЗабобонний фрукт
Любительницы хлама так себя успокаивают
У меня шкафы полупустые. Именно потому, что регулярно провожу чистку и изначально не покупаю то, чем не знаю как пользоваться или куда приткнуть
Такие как Вы люди не менее любопытны для меня, чем те, у кого хлама полон дом. В чем причина Ваших пустых шкафов? Вы из дома выходите? Сколько у Вас наборов одежды?
Катастрофа• 17 февраля в 19:59
Ответ дляBabyki
Вже думала по барахолках походити.
А новая керамика Вам не такая? Зачем Вам именно старая?
Скромняшка• 17 февраля в 20:27
Ортопедический стул для сколиозников, покупала дочке за дурные деньги , а она не хочет и не может на нем сидеть , и выбросить жаль , и место занимает.
Добрий Єнот• 17 февраля в 20:37
Ответ дляМуркошечка
Потерліє, потрібно спалити.
Чи є серед них якесь ’Дамаводство’?
jabka ya• 17 февраля в 20:38
Ответ дляЯк міряти?
Те бренды, которые я ношу,не занимаются обменом. Да и как-то неудобно, бабушка старалась.
А як память зберігати, не варіант? Підібрати шкатуку та й буде своє місце у них
Муркошечка• 17 февраля в 20:38
Ответ дляДобрий Єнот
Чи є серед них якесь ’Дамаводство’?
Поняття не маю що там є. Наразі все в приміщенні другої ванни, весною буду робити ремонт, буду прощатися з ними.