НашлаПерепискуМужа• 17 февраля в 09:00
Що такого у вас є, що ви не хочете викидати, але й не знаєте, що з цим робити?
Як міряти?• 18 февраля в 09:27
Ответ дляКарусель-весель
Еще нет, не смотрела, но плотно обдумываю такой подход, может есть смысл, не зеленую бумагу покупать, а лом золота?
Есть смысл покупать золото в слитках, банковское, а не лом
Золота орда• 18 февраля в 16:48
Ответ дляBabyki
А от дуже хочу купити таку стару-стару, велику, з радянських часів, гусятницу.
Обшукала олх і подібні сайти, поки нічого.
Вже думала по барахолках походити.
Так шо дівчата, якщо десь лежить у Вас такий непотрібний девайс - куплю.
Вже думала по барахолках походити.
Ви хочете емальовану чавунну?
Бо я виставила но олх з якогось сплаву,теж стару
Сусановна• 18 февраля в 20:46
Ответ дляBabyki
Вже думала по барахолках походити.
Не треба Вам з чавуну, вона трісне з часом. Немає сенсу в ній
Сусановна• 18 февраля в 20:47
Ответ дляjabka ya
У подруги вже років 3 не має телефону, та Укртелеком нараховує абонплату. Вже більш 200-х гривнь в місяць))
То це треба призупинити. Перетелефонувати в підтримку, вони підкажуть як і що зробити