НашлаПерепискуМужа• 17 февраля 2025

Що такого у вас є, що ви не хочете викидати, але й не знаєте, що з цим робити?

Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Багато посуду, без якого можна обійтися. Бокали для вина, не користуюсь. Фужери для віски, подарували, теж не користуюсь. Накупила багато підставок під гаряче з прикольними малюнками, але не користуюсь, гроші на вітер. Замовляла на якомусь сайті такі штуки для розслаблення нервів на пальцях, у вигляді кільця з проводки. Зараз не користуюсь. Взагалі, останнім часом багато переїжджала. Хотілось у новій квартирі затишку. Але зараз розумію, що можна жити з мінімальними предметами
От і я прийшла до висновку, ’душу гріє’, що є, але по суті нічого з того не треба. Основне це теплі речі, взуття, ковдри/подушки, рушники/постільна білизна
120-120-120 (не худею)• 17 февраля 2025
Ответ дляМуркошечка
Книги російською мовою, винесла в гараж .
Потерліє, потрібно спалити.
все можно продать на олх, не поверите
Мати тріля• 17 февраля 2025
О, ещё вспомнила)
Одеяла теплые на дачу увожу по мере обновления дома одеял.
Там теперь штук десять одеял, если не больше.
А в зимнее время мы ж там два-три раза приезжаем всего, то есть их не нужно столько.
Но не выбрасываю.
Наверное, с возрастом начинаю страдать Плюшкинизмом).
Вот тарелки приготовила на выброс, стоят в коридоре недели две уже, морально не готова к мусорке
Вакцениро Вона• 17 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Та я понимаю это. И ремонтировать никто не будет, давно куплена другая настольная лампа.
Но вот так.
И на дачу тоже поперевозила кучу подобного хлама, теперь там в сарае стоит то глючная микроволновка, то старая стиралка, то торшер который из моды давно вышел.
Мы такие вещи относили на рынок, там где занимаются ремонтом техники и за копейки отдавали.
Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
все можно продать на олх, не поверите
Не все. Що не продалося те в макулатуру здала, просто навіть 10-20 грн за книжку, це краще ніж 3-4 грн за кг/макулатури. З того лиш принципу продавала
В шоколаде• 17 февраля 2025
Пара суконь вечірніх коктейльних)) вже малуваті і не дуже актуальні, але на той час вони здавались мені просто казково гарними)) одну в 2011 році купила за 5 тис грн, для мене було дуже дорого
Так і висять в шафі, шкода)
Боневтікла• 17 февраля 2025
Квартири в Херсоні. І не потрібні, і за копійки продавати не буду.
Дуболом• 17 февраля 2025
Ответ дляМуркошечка
Потерліє, потрібно спалити.
Когда начинают жечь книги, то скоро начнут жечь людей.
Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
О, ещё вспомнила)
Но не выбрасываю.
Запасні ковдри і подушки це добре. Я переїхала, значить мені сюди треба дві ковдри, так як ще буваємо вдома, то там теж дві , плюс синова, ну і сину в гуртожиток дві(одна в кімнату,інша в укриття, де вони ночують), а ще ковдра для гостей те саме з подушками
Вакцениро Вона• 17 февраля 2025
У меня только золото от мамы, мамы нет уже. Его немного, храню как память о ней, все остальное ненужное пытаюсь продать или отдать
svetolino• 17 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Ой, куча всякого такого есть.
В шкафу купе лежит стационарный телефон, настольная лампа, которая через раз включается и ещё много такого подобного.
Понимаю, что нужно выбросить, но как-то не поднимается рука выбросить это в мусорный бак
Очень все отлично продается на олх, даже поломанное. Если есть время этим заниматься.
Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
О, ещё вспомнила)
Но не выбрасываю.
Тарілки я колись завезла в один заклад освіти, використовували для різних маленьких свят, щоб не скидува ися на одноразове
svetolino• 17 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
В кухне тоже то мультиварка стоит, которой не пользуюсь, то йогуртница, то куча всяких стаканов, бокалов для пива, тарелок старых.
Задвинуты в глубину шкафчиков, просто место занимают, выбросить жалко
Продать на олх!!!
LediBlac• 17 февраля 2025
Ответ дляАкукарача
З якого ви міста?
Мені треба застеляти папером клітку папуги. 🦜
Дуже виручили б
В типографской краске цинк, особенно в старых изданиях, так что не залейте.
Мати тріля• 17 февраля 2025
Ответ дляСусановна
Ну, это понятно. Но я то никуда переезжать не планирую, по хорошему, самые старые одеяла нужно выбросить.
Но они ж все целые, срабатывает жаба, хоть мозгами понимаю, что это переизбыток, и лишнее нужно выбросить
svetolino• 17 февраля 2025
Ответ дляНе пириживай
Дисковий телефон ще з 90-х років - новенький. Швейна машинка на якій моя вже покійна бабуся ще в своїй молодості шила
Винтаж!!!
Мати тріля• 17 февраля 2025
Ответ дляsvetolino
Продать на олх!!!
Нужно подумать, спасибо!
Я никогда не продавала там ничего
Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ дляМати тріля
Ха,я теж не планувала. Обставини так склалися
Пульт от линолеума• 17 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Ще у моїй квартирі лежить стаціонарний телефон. Бережу його як пам´ять. Він вже як антикваріат. Одяг намагаюсь викидати, як зношується. Але є одна юбка, якій вже 22 роки. Колись був такий магазин Sela, там купувала. Вона і тепер актуальна, у складі вовна, не викидаю. А ще дуже жалко викидати флакони від парфумів, особливо тих, що вже не випускають. Розумію, що і зберігати їх не потрібно, але рука не підіймається викинути.
Муркошечка• 17 февраля 2025
Ответ дляДуболом
Ага
Забобонний фрукт• 17 февраля 2025
Я такой хлам в доме не держу
Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я такой хлам в доме не держу
То у Вас немає достатньо місця, для зберігання
Забобонний фрукт• 17 февраля 2025
Ответ дляСусановна
Любительницы хлама так себя успокаивают
У меня шкафы полупустые. Именно потому, что регулярно провожу чистку и изначально не покупаю то, чем не знаю как пользоваться или куда приткнуть
Babyki• 17 февраля 2025
Ответ дляМуркошечка
Потерліє, потрібно спалити.
Я віднесла в місцеву бібліотеку, а вони потім здають і отримують який бонус (нові книги, чи гроші за цю макулатуру).
Babyki• 17 февраля 2025
В свій час ходила тільки на каблуках (8-12 см) і дома дуже багато шикарних італійських чобот та туфель.
Викинути жабка давить, а віддати комусь - впевнена що таке вже не носять.
Сусановна• 17 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Любительницы хлама так себя успокаивают
Хто каже про хлам? Є речі які я допустім забрати поки не можу, бо орендоване житло, вдруг переїзжати, тому тут в мене все по мінімуму, а якби жила вдома, та ще в мирній Україні, то тим всім би користувалася
Babyki• 17 февраля 2025
А от дуже хочу купити таку стару-стару, велику, з радянських часів, гусятницу.
Обшукала олх і подібні сайти, поки нічого.
Вже думала по барахолках походити.
Так шо дівчата, якщо десь лежить у Вас такий непотрібний девайс - куплю.
Глубоководная селедка• 17 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
Да, бабушка собрала мне приданое, десятка 3 золотых украшений советского периода. Совершенно неносибельных. Перекладываю с места на место и не понятно что с ними делать
купите новое на обмен с доплатой или без
Як міряти?• 17 февраля 2025
Ответ дляГлубоководная селедка
Те бренды, которые я ношу,не занимаются обменом. Да и как-то неудобно, бабушка старалась.
Баба Йога• 17 февраля 2025
Ответ дляДуболом
Я тоже этого не понимаю. Тем более,сейчас такие отвратные переводы на украинский, что своему ребенку даю читать на русском, чтоб хоть что-то читал. На украинском современные переводы даже я не хочу читать