Почемучечка• 17 февраля в 15:04
Якщо у ФОП є надміру сплачені податки, то можна
не платити якусь частину поточних податків і тоді податкова візьме недоплачене з надміру сплачених податків?
Чи це можливо? Чи нарахує все одно борг?
Оч@ров@Шк@• 17 февраля в 15:11
Нарахує все одно. Вам потрібно написати заяву про перенос платежів.
Почемучечка
• 17 февраля в 15:12
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую
Так точно!• 17 февраля в 15:15
Якщо переплата по цьому ж податку, то нічого непотрібно, все зарахується. Відкрийте електронний кабінет, там в розрахунках з бюджетом все гарно видно.
Почемучечка
• 17 февраля в 15:16
Прочитала про цю заяву(
Виявляється, там потрібно вказувати дату сплати до бюджету - а це неможливо, бо я вже не пам´ятаю, коли ця переплата виникла(
Значить нічого і не поверну(
Так точно!• 17 февраля в 15:17
Ответ дляПочемучечка
Прочитала про цю заяву(
Значить нічого і не поверну(
По якому податку у вас переплата і що потрібно сплатити? В кабінеті є всі платежі з датами.
Почемучечка
• 17 февраля в 15:18
Ответ дляТак точно!
Єдиний податок
І його ж треба сплатити
Так точно!• 17 февраля в 15:19
Ответ дляПочемучечка
Єдиний податок
І його ж треба сплатити
ТО все в порядку, сплачуйте з урахуванням переплати. То заяви потрібно коли кошти перекидають з одного податку на інший.
Украиночка• 17 февраля в 15:20
Ответ дляПочемучечка
Єдиний податок
І його ж треба сплатити
Не треба заяв. Ваші сплачені гроші лежать, грубо кажучи, на вашому рахунку, з нього в граничний термін списуються кошти.
Миловидна леді• 17 февраля в 15:36
Ответ дляПочемучечка
Єдиний податок
І його ж треба сплатити
Вам автоматично зарахується з рахунку.