Укр_жіночка• 17 февраля в 15:12

Румунія. Страховка, готівка, приписне, тощо

Їдемо автобусом в Румунію. Я, повнолітня донька і 17 річний син.
Що треба мати окрім біометричного закордонного паспорту?
Через Порубне.
Срочнокпсихологу• 17 февраля в 15:25
Нічого не беру. Свідоцтво про народження, бо доньці нема 16 і ми на різних прізвищах. І закордонний паспорт
ДА да да• 17 февраля в 15:28
Все как обычно - загранник с нормальным сроком действия. Ни какого приписного не нужно.
Гитта Ягг• 17 февраля в 15:33
Автобус? Если автобус то, только паспорта. Порубне - самый адекватный пункт пропуска.
В других могут попросить туристическую страховку на всех. Деньги ни разу не требовали ни кэш ни выписки.
Если едете на машине, через любой ПП - обязательно сделайте техосмотр в Украине, и зеленую карту. Без этого вас просто не впустят.
Копуша• 17 февраля в 16:19
Останній раз в грудні їхали. Сину 17 через кілька днів буде. Паспорта всім і сина свідоцтво про народження. Хоча воно потрібно лише до 16 років, але цього разу їх воно цікавило, забирали. Минулого року два рази їхали, не питали взагалі. А тепер дочки - їй 15 , не питали, а його і на підʼїзді до кордону, на блокпосту, і на самій митниці. Напевно, став старше уже виглядати, типу чи не 18, хоча і паспорт є. Ми їхали в грудні через Могилів- Подільский. Приписне не питали, та і робити ми його повинні вже в цьому році, а їхали в кінці минулого року. Готівка- самі знаєте , що 10тис у.о на людину. Медичне страхування завжди роблю на всіх на період перебування не в Україні ( але про це не питали)
автор Укр_жіночка • 17 февраля в 16:24
Ответ дляКопуша
Дякую за розгорнуту відповідь.
Про кошти. Мала на увазі не максимальну дозволену суму, а необхідний мінімум.
Копуша• 17 февраля в 17:39
Ответ дляУкр_жіночка
Дякую за розгорнуту відповідь.
ну це лише вам знати на скільки днів, де жити, які плани. Ми маємо завжди готівку, аби певну суму на місцеву валюту обміняти, а все решта - карта , без проблем всюди картою розрахунок
автор Укр_жіночка • 17 февраля в 17:43
Ответ дляКопуша
Я мала на увазі, чи не перевіряють наявність готівки, якоїсь певної мінімальної суми. А так, плануємо купити румунські леї невеличку суму - на кишенькові витрати. Решта - карта
Копуша• 17 февраля в 17:44
Ответ дляУкр_жіночка
дійшло))) ні, ніхто не перевіряє
fedovik• 17 февраля в 18:26
страховки автобусом ніхто не питає. дійсний паспорт, свідоцтво про народження про всяк випадок, чи треба приписне не в курсі
Сплюшка• 17 февраля в 22:22
Порубне не питають нічого. Паспорт дійсний, свідоцтво. Для вас спокійно буде якщо є страхування, бо тут ціни космос.
автор Укр_жіночка • 18 февраля в 16:01
Вирішила все ж таки зробити страховку.Дивна різниця в вартості. На 5 днів для мене 300 гривень, для 23р доньки 1700, а для 17р.сина 1300грн. Це на 50000€
Скляна миша• 18 февраля в 18:22
Ответ дляУкр_жіночка
не тратьте даремно гроші, по швидкій якщо що і так приймуть, а приватна медицина не набагато дорожче нашою. Хз, хто де космос бачив. прийом приватного лікаря платили 150 леїв
Скляна миша• 18 февраля в 18:23
Ви в Румунію проїздом чи плануєте жити там? Якщо жити, то оформите міжнародний захист, він дає право на медичне обслуговування
автор Укр_жіночка • 18 февраля в 19:09
Ответ дляСкляна миша
Поки - в справах. В Бухарест. Далі, як карта ляже.
Дякую