Однозначно• 17 февраля 2025
Заправки можуть не працювати з 1 березня
Дівчатка, це з не правда?
Не дуже цим всім цікавлюсь, сьогодні в тг вискочило
Скажіть що то є брехня
Чи краще заправитись додатково у каністру
❗️Усі заправки України можуть зупинити з 1 березня: причина — з цього числа дозволено використовувати тільки реєстратор розрахункових операцій, що формує фіскальні чеки за новою формою, — нардепка Ніна Южаніна.
За її словами, на АЗС дозволено використовувати лише традиційні РРО, тому з 1 березня вони мають або припинити продавати пальне та зачинитись, або працювати з порушенням та отримати штраф у розмірі 150% вартості проданого пального.
Підписатися на Times of Ukraine
Скажіть що то є брехня
Підписатися на Times of Ukraine
Однозначно
• 17 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
Будем на конях, як колись
В мене немає коня 😱
В кого тако було• 17 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
Будем на конях, як колись
А 💩 кто убирать будет?
Затишне кубло• 17 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
Видадуть, як 1000
Хто не брав - не буде і коня)
Ну, шо ви тепер скажете прихильники теорій змов?!
Воздух в банке• 17 февраля 2025
Ответ дляМама Чели
Будем на конях, як колись
ну а шо - красіво і екологічно)
Затишне кубло• 17 февраля 2025
Ответ дляВ кого тако було
А 💩 кто убирать будет?
Я заберу все на своїй вулиці під рози. Такі пишні ростуть потім кущі, ви б знали))
А то я з пакетом на конюшню задовбаламь ходить
Воздух в банке• 17 февраля 2025
Ответ дляОднозначно
В мене немає коня 😱
так нада срочно купить пока не почався ажіотаж, потом знаєте які ціни будуть? іго го)
Затишне кубло• 17 февраля 2025
А пам´ятаєте 2022, коли бензин було не достать? Думаю, як ми то все пережили?!
размахер• 17 февраля 2025
Що за фігня?
З нового року вже всі перейшли на нову форму фіскальних чеків.
Папина дочка• 17 февраля 2025
Чушь какая-то
Сервисные организации делают программные обновления и обновляют РРО. Почему вдруг они должны перестать работать?!
Папина дочка• 17 февраля 2025
Ответ дляразмахер
Що за фігня?
Ну не все. Позволили до 1 марта
Лукава_Кiшка• 17 февраля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Хто не брав - не буде і коня)
Теория закончилась. Сейчас жосткая практика
Бибер-анонимер• 17 февраля 2025
ой да ладно...ну як це...тільки вміють що нагнітати. В перші дні війни не було бензу, але це поважна причина..а зараз то таке
А вот недавно• 17 февраля 2025
Боже який брєд пишуть. Мова про нову форму чеків, чому заправки, це всіх стосується. Ці зміни вже перенесли з 1 січня на 1 березня, ну переналаштують все. Як у нас легко паніку розігнать.
Яйцеголовая• 17 февраля 2025
Ага, віримо, що замість того, щоб перейти на нову форму чека, краще закритися.
Привіт з ботойбіччя• 17 февраля 2025
Ответ дляПапина дочка
Чушь какая-то
сейчас под этот шумок поднимут цены и будут продавать как и продавали, а люди будут рады, что вообще продают
Байрактара• 17 февраля 2025
Ответ дляразмахер
Що за фігня?
Зрада сама себе не розжене
Байрактара• 17 февраля 2025
Ответ дляА вот недавно
Чекайте нову тему ’супермаркети можуть закритися з 1 березня’
Однозначно
• 17 февраля 2025
Ответ дляБайрактара
Оооо, в мене стільки запасів, місяця три точно протяну без магазинів