Однозначно• 17 февраля 2025
Заправки можуть не працювати з 1 березня
Дівчатка, це з не правда?
Не дуже цим всім цікавлюсь, сьогодні в тг вискочило
Скажіть що то є брехня
Чи краще заправитись додатково у каністру
❗️Усі заправки України можуть зупинити з 1 березня: причина — з цього числа дозволено використовувати тільки реєстратор розрахункових операцій, що формує фіскальні чеки за новою формою, — нардепка Ніна Южаніна.
За її словами, на АЗС дозволено використовувати лише традиційні РРО, тому з 1 березня вони мають або припинити продавати пальне та зачинитись, або працювати з порушенням та отримати штраф у розмірі 150% вартості проданого пального.
Підписатися на Times of Ukraine
Скажіть що то є брехня
Підписатися на Times of Ukraine
Байрактара• 17 февраля 2025
Ответ дляОднозначно
Оооо, в мене стільки запасів, місяця три точно протяну без магазинів
Та ще ж аптеки, приватні лікарні, кінотеатри і т.д., всі заклади, які повинні видавати чеки. Запасайтесь всім
Единая страна!• 17 февраля 2025
Ответ дляAlex_Kri
было бы классно
В -13(сьогодні зранку була така температура) на коні таке собі задоволення. Хоча в березні напевно буде тепліше
Байрактара• 17 февраля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Та шуби ж теж видадуть