БолеИменее• 17 февраля 2025
А чи були у Вас шарики наощупь після полімолочки в обличчя?
Чула, що це буває, навіть коли дотримуються масажу. І через скільки пройшло?
БолеИменее
• 17 февраля 2025
Ответ дляРву и мечу
не було
А яку робили? Який препарат? Чи багато у вас підкожного жира?
Рву и мечу• 17 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Я не пам´ятаю, якщо чесно, у косметолога десь записано, а жира ні, не багато
БолеИменее
• 17 февраля 2025
Ответ дляСмячиком
Було. З однієї сторони. Розійшлися десь через три тижні, без самомасажу
Аяка була полімолочка? Ви перші 5 днів не масували? Якщо Гана, то кажуть що масаж обов´язково, але в він не гарант від грудочок
220В• 17 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Роблю 3 роки. Один раз були грудочки тиждень і розійшлися. Препарат один і той же. Назву непамятаю
220В• 17 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Якщо не довіряєте косметологу то будете шукати ті грудочки. Я навіть з грудочками не парилась бо косметолог знає що робить
220В• 17 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
БолеИменее
• 18 февраля 2025
Ответ для220В
Удалено администрацией...
Ви дивна, який мозок винесене просто питаю.
БолеИменее
• 18 февраля 2025
Ответ для220В
Хто сказав про недовіру???? Просто хочу дізнатися
Смячиком• 18 февраля 2025
Ответ дляБолеИменее
Reborn.Пару разів помасувала.
БолеИменее
• 18 февраля 2025
Ответ дляСмячиком
Reborn.Пару разів помасувала.
ого я таку не чула