ДаЗдраПерма• 18 февраля в 03:18
У вас когда-то глючил электронный градусник?
Не хорошо себя чувствую, голова болит, решила измерить температуру. Смотрю, показывает 36,3, чуть рукой пошевелила и тут градусник пищит как на температуру. Смотрю, а там 40,1 🤯 просто видимо что-то заело, но хорошо что на мне 😂 температура в норме, к счастью электронный градусник не один. Просто интересно, замена батарейки решит эту проблему или уже всё?
Весела моль• 18 февраля в 03:39
Глючил.они часто со временем глючат.замена батарейки глюкам не поможет
Дюймовочка• 18 февраля в 04:12
Так, купила для дитини з гнучким кінцем - то періодично 40 з копійками виходило. В перший раз думала швидку викликати, але добре, що переміряла іншим
Після того тільки Little Doctor - років з 10 був перший, поки необережно батарейку поміняла. Купила аналогічний
Дюймовочка• 18 февраля в 04:18
Ответ дляСусановна
только ртуть
Ну ртуть можливо точно показує, але чи нужна та точність? Електронним міряю 5 хвилин (не звертаю увагу на звуковий сигнал), та і все. Результат може на 0.1-0.2 відрізнятися від ртутного, то некритично. Пригадую дитинство, скільки тих ртутних я перебила, як потім ті шарики збирали... Ну його. Спокійно дитині поставила електронний і не сидиш поруч, боячись, що розіб´є. Не варта точність ртутних отого всього клопоту
Love_Love_Love_• 18 февраля в 04:44
Мало того, я щодня вимірюю температуру їжі, їжа в одному тому самому місці може бути з похибкою в три градуси
Love_Love_Love_• 18 февраля в 04:46
Ответ дляДюймовочка
В дитинстві в мене були ангіни кожні 3 місяці і я вічно з тими градусниками. За життя не розбила жодного. Хз як ви так🤷♀️