Анчо Ус• Изменено 18 февраля 2025

Брокард підтвердження замовлення

Натиснула не телефонувати для підтвердження, так як не маю можливості розмовляти,лише писати… дзвонив 2 рази номер (044) в гугл глянула-це Брокард.
Слухавку не підняла, більше не дзвонять-замовлення не відправлять, значить?
Для чого тоді зробили опцію не турбувати і не передзвонювати?🤔
ОйЙой• 18 февраля 2025
Та відправлять
Аристократка-тунеядка• 18 февраля 2025
Они хотели какой-то нюанс уточнить. Напишите им в текстовом режиме на мейл и все тогда подтвердят
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2025
Мне не звонят , в Вайбер шлют сообщения. Всё приходит. Нормальная контора
Аристократка-тунеядка• 18 февраля 2025
Ответ дляОйЙой
Та відправлять
Не факт, мне долго не отправляли, пока я не вышла на контакт. Что-то хотели уточнить насчет подарка, уже не помню
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2025
Да , напишите им в чате,мол -шо хотели))!?
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Подарунок був мініатюра парфуму, напевно?
Зараз подивлюсь де можна їм написати, а може подзвонять ще пізніше, коли зможу відповісти.
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
А де той чат? В самому додатку Брокард?
ДаЗдраПерма• 18 февраля 2025
Ответ дляАнчо Ус
А де той чат? В самому додатку Брокард?
И на сайте и в приложении, поищите.
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
И на сайте и в приложении, поищите.
Гляну, дякую)
Дверной_Проем• 18 февраля 2025
Може немає вашого товару
Аристократка-тунеядка• 18 февраля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Нет, подарки от себя они без спроса рандомно кладут. А я получала подарок от бренда, при покупки на сумму 4000 тыс грн дают в подарок набор миниатюр средств + косметичка. Такого плана был подарок. И если с этим подарком какие-то проблемы - то могут набрать для уточнения деталей, либо если задержка с отправкой - тоже могут набрать
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Зрозуміло, дякую за відповідь💐
Написала їм щойно, побачу що відпишуть, можливо в мене теж затримка або просто підтвердження актуальності)))
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляДверной_Проем
Може немає вашого товару
Може, дізнаюсь
Не гоню• 18 февраля 2025
Напишіть потім тут, цікаво. У мене так було, але я не писала, а через день прийшли мої парфюми.
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляНе гоню
Добре😌
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляНе гоню
Які парфуми купили?
Не гоню• 18 февраля 2025
О, я по дрібничках
Люблю спробувати щось новеньке, тому замовила дискавері бокс з пробничками та пригадала юність In Red купила маленький. Дали -200 грн та ще пробник, тому у мене в сумочки зараз їх декілька і шкикаю під настрій.
А до цього Lancome Idole був та My way Armani.
Прикольно, що з додатку безкоштовна доставка, навіть за 249 грн дискавері боксу.
А ви що замовили?
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляНе гоню
О, я по дрібничках
А ви що замовили?
Я Kilian замовила
Безмежно його люблю🤍
Доречі, мені відповіли в чаті, що відправлять завтра)) і побачила тільки от, що на пошту прислали лист-потрібне усне підтвердження по телефону, надайте номер, бо по вказаному не змогли зв‘язатись🙂
Прикольно в них це все відбувається, нащо тоді ця кнопочка не телефонувати існує-загадка для мене🤣
автор Анчо Ус • 18 февраля 2025
Ответ дляНе гоню
О, я по дрібничках
А ви що замовили?
Безкоштовна доставка це супер, і ще вони швидко мені відправляли завжди + справді багато подарунків дали, декілька пробників парфумів і класного, якісного догляду для волосся, маска крута, думаю купити в повному розмірі, коли мої баночки закінчаться хоч на половину☺️
Це в мене вперше такий прикол, з тими дзвінками для усного підтвердження))
Не гоню• 19 февраля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Я Kilian замовила
Безмежно його люблю🤍
О, круті парфуми 👍
Саме не розумію, навіщо телефонувати, може тому що дорогі 😉
Ду да ду да ду• 19 февраля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Це мабуть збій у них якийсь був. У мене те ж саме було вчора. Тільки мені ще на пошту додатково писали, щоб зв´язалася з ними. Питаю: для чого потрібне усне підтвердження, якщо завжди всі замовлення відправлялися автоматично до цього. Надіслали скрін, що в мене при оформленні замовлення НЕ стояла галочка ’не передзвонювати для підтвердження’. Я здивувалася, бо галочка за замовчуванням завжди є і цього разу була.
автор Анчо Ус • 20 февраля 2025
Ответ дляНе гоню
О, круті парфуми 👍
Так, вони вау🔥
Дівчина пише, що в неї таке ж саме було вчора як в мене, напевно -збій в Брокарду був, бо іншого пояснення адекватного нема)))
автор Анчо Ус • 20 февраля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Капець🙈
Теж думала, може глюки якісь🤣
Ну головне, що відправили все ж таки, але я думаю, якщо б не написала їм сама, то чекала б ще довго або не вислали б зовсім)))