Гарачий Чокалад• 18 февраля в 18:08
Лапороскопія апендикса
04.02 була лапораскопія гнійного апендиксу з початковим перитонітом. В лікарні пролежала 7 днів, весь час кололи антибіотик, на 3й та 4й день піднялась температура 38.5 (за порадою лікаря збивала анальгіном). Виписали з лікарні 10.02, температури не було, лише болі після операції. Починаючи з 11 дня, стан погіршився, болі приступами, слабкість, відчуття що є температура (хоча по факту її немає), іноді нудить. Лікарі кажуть, що це просто довгий реабілітаційний період, але я вже починаю панікувати... прочитала, що після лапораскопії ледь не через тиждень болі практично зникають і нічого не має боліти. В кого був досвід лапораскопії аппендиксу, поділіться, будь ласка, періодом реабілітації. Як у вас все проходило? Чи варто панікувати?
Я таке знаю• 18 февраля в 18:10
Будет харить еще долго и нудно,болеть может и всю жизнь,спаечная в той или иной мере будет полюбому
Гарачий Чокалад
• 18 февраля в 18:12
Ответ дляЯ таке знаю
Тобто це так болять спайки приступами?
Я таке знаю• 18 февраля в 18:13
Ответ дляГарачий Чокалад
Тобто це так болять спайки приступами?
Для видимости раздувают брюшную полость,остатки газа,куча шитья,везде ж нервные окончания
Гарачий Чокалад
• 18 февраля в 18:13
Ответ дляиз_под_тишка
Сдается мне, что не дочистили вас
Так би була температура. Хірург сказав, що все добре промили
Я таке знаю• 18 февраля в 18:14
Ответ дляиз_под_тишка
Сдается мне, что не дочистили вас
Она бы сдохла от перетонита уже
Гарачий Чокалад
• 18 февраля в 18:16
Ответ дляЯ таке знаю
І через скільки ж часу чекати на покращення? У мене вже починається паніка...
Я таке знаю• 18 февраля в 18:17
Ответ дляГарачий Чокалад
Увидите,у всех по разному
Гарачий Чокалад
• 18 февраля в 18:21
Ответ дляЯ таке знаю
Увидите,у всех по разному
Так оце й парить, що у всіх по різному і не має чітких строків одужання :(
Отчебучкина• 18 февраля в 18:51
Донькі робили лапароскопічно, нічого такого не пам’ятаю, лежала з наю в лікарні.
Я б на вашому місці сдала б хоча б аналізи подивитись чи є запалення.
Allein74999• 18 февраля в 19:40
Мелкого лапараскопировали в ноябре. 3 дня в больнице, на 4-й вытурили. Ныл, что болит дней пять и то при поворотах, чихах, смехе. Через неделю даже не вспоминал. Жесткая диета, как сказал врач, существенно влияет на выздоровление.