Не пью, не курю• 31 января в 17:11

Якась затяжна хвороба, що робити?

До лікаря не матиму змоги потрапити ще тижні зо два.

Захворіла 5 січня, тижні півтора лікувалася самостійно, потім стало зовсім погано, пішла до лікаря. Горло боліло, червоне, хрипнув голос, страшний кашель з мокротою, іноді сухий виснажливий.
Діагноз - ларингіт, фарингіт, бронхіт. Рентген робили, слухала - пневмонії немає. Пила сумамед 6 днів, аскоріл, комплекс з вітД, вітС, цинком і селеном. Після аб стало краще. Десь 22 закінчила пити.

Зараз кашель є, мокрота відхаркується. Загалом кашляю вже 26 днів. Температури немає, але стан загальний такий собі. Але він можливо через недосип і виснаження такий. Зараз на вихідних спробую відіспатися.

Що мені краще попити - відхаркувальні? Аскоріл не п´ю, його так довго не можна. Травки типу сироп подорожника, солодки, пертусін?
Love_Love_Love_• 31 января в 17:13
Те саме два місяці. Через три години втретє йду до лікаря, можу написати що він назначив, але я не в Україні
автор Не пью, не курю • 31 января в 17:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Може, вірус такий?
Син півтора місяці гавкав, правда, і легені були чисті, і бронхи.
Напишіть, цікаво.
Love_Love_Love_• 31 января в 17:17
Ответ дляНе пью, не курю
Може, вірус такий?
Напишіть, цікаво.
Вірус два місяці, я вже сили з тим кашлем не маю
Love_Love_Love_• 31 января в 17:17
Напишу
Пьяная вишня• 31 января в 17:25
В мене син вже місяць кашляє, 4 рази за цей час лікар слухав легені, все чисто, температури не було, нічого не було, тільки кашель. Написали трахеїт. Зараз вилізли соплі, густі і зелені. Але я думаю що це вже щось нове добавилось
Всіх підсаджую• 31 января в 17:26
У мами сусідка після вірусної інфекції мала дуже сильний кашель довго, була на прийомі не у одного лікаря, нічого не допомагало. Потім їй порекомендував останній лікар у якого вона була, пропити левоміцетін (днів 5) Вона пропила і кашель пройшов
автор Не пью, не курю • 31 января в 17:30
Ответ дляВсіх підсаджую
Я щойно пропила антибіотик. Після аналізів.
автор Не пью, не курю • 31 января в 17:32
Ответ дляПьяная вишня
От у мого теж трахеїт діагноз.

Ми оце кашлюком всі хворіли - старша із садочка принесла, то після нього довго кашель, у нас з чоловіком і донькою до 4-х місяців був, а син більше півроку кашляв. Але там кашель відрізнявся, дуже сухий і виснажливий.
Конотопська відьма• 31 января в 17:42
Ответ дляВсіх підсаджую
.врач был инфекционист?
Небоброїдка• 31 января в 17:55
Листя кропиви покуріть, гарно прогріває і очищає легені і дихальні шляхи
сама себе прекрасная• 31 января в 17:56
Ответ дляНе пью, не курю
От у мого теж трахеїт діагноз.

Ви всі не щеплені?
Lishantes_• 31 января в 17:59
я думала в мене в одної оце таке не зрозуміло що...
захворіла 1.01. почав рипіти голос, не могла зрозуміти шо це..2.01 одразу почався кашель в мокротою, пила тиждень солодку, мені вона допомагає, гарно все виводить. потім кашель був сухий, виснажуючий, лікарка сказала що антибіотик не треба, але я все одна пропила тиждень левофлоксацин. після антибіотику стало краще, але кашель всеодно й досі є, його не багато, але він приступообразний ...лікарка звісно ж не знає що це і як це і чого це.
роблю через день інгаляції з хлорфиліптом, вітаміни загальні і для горла декатилен, бо горло давить.
якась дивна хвороба(
Всіх підсаджую• 31 января в 18:00
Ответ дляКонотопська відьма
.врач был инфекционист?
Заспокойтеся, вдох видох..
автор Не пью, не курю • 31 января в 18:25
Ответ длясама себе прекрасная
Ви всі не щеплені?
Чого це не щеплені?
автор Не пью, не курю • 31 января в 18:26
Ответ дляLishantes_
якась дивна хвороба(
О, так-так. Схоже і у мене. Тільки у мене спершу мокрий, але мокрота дуже погано відходила. Потім сухий, а тепер оце знову мокрий.

Жесть просто. Ще як сильний приступ, то треба прокладки(((( Після других пологів таке.
сама себе прекрасная• 31 января в 18:27
Ответ дляНе пью, не курю
Чого це не щеплені?
Чому ж тоді так важко всі хворіли?
автор Не пью, не курю • 31 января в 18:29
Ответ длясама себе прекрасная
Чому ж тоді так важко всі хворіли?
Ну бо не у всіх після щеплення виробляються антитіла. Нам так алерголог сказала. Вочевидь, що це спадкове, оскільки і я так, і мої діти
Пьяная вишня• 31 января в 21:59
Ответ дляНе пью, не курю
От у мого теж трахеїт діагноз.

А щось ще є при кашлюку? Температура, соплі? І чи були привиті? Бо може в нього кашлюк, а ми й не в курсі