В танке• Изменено 19 февраля 2025
От і почалось. Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в
🇨🇿Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, — голова МЗС країни
За його словами, необхідно запобігти другій хвилі, щоб у мирний час у країну не прибула велика кількість інших біженців, наприклад, чоловіків, які хотіли б приєднатися до своїх сімей, які вже проживають у Чехії. Їм доведеться подавати документи на проживання, як і іншим іноземцям.
Нашли в капусте• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я не в Чехии но если это правда, то ужасно. Сочувствую тем женщинам что там находятся. И как- то странно, ведь рабочие руки приедут.
для рабочих рук предусмотрены рабочие визы
вАлнуюся сильнА• 19 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Це логічно!
Більш дивно було читати « откриють кордони і ми одразу поїдемо!»
Виникало питання: на якій підставі?
Действительно странно, что люди не понимают абсолютно логичных вещей.
вАлнуюся сильнА• 19 февраля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Так ніхто і казав, що залишать біженців.
Тем более, примут их семьи и дадут им статус беженцев, после окончания войны)))
Говорю відверто• 19 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Украинцы никому не нужны,ни в своей стране,ни в Европе.
А ви до війни сильно хотіли біженців приймати з інших країн, наприклад Сирії?
Нашли в капусте• 19 февраля 2025
Ответ дляВ танке
Я скопіювала з іншого каналу додатково, бо там підкреслюється, що з його точки зору це МАЄ БУТИ ПРИЙНЯТО НА РІВНІ ЄС.
для тех, кто тупеет всех тупых.
От. Чего. Надо. Защищать. Украинцев. ПОСЛЕ. Войны?
Сірничок• 19 февраля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Что значит началось? 🤔
Разве кто-то рассчитывал на другое? Все прекрасно знали, война закончится, гоу хом.
Тут у кожній темі: відкрийте кордони, ми від росії поїдемо до Європи. Люди не розуміють, що у випадку окупації нікуди не зможуть виїхати і будуть під кацапами жити.
Кросівки оригінал• 19 февраля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
И что в моём ответе наталкивает Вас на мысль, что я не внимательно читала?
Ваше гоу хом, у людей будуть інші причини щоб залишитись, якщо вони дійсно цього хочуть. Робота, діти шкільного віку яким не можна переривати навчання, та багато чого. Тисячі людей і до війни працювали закордоном. Тим паче Чехія в якій тільки працювати і треба було, ні якого серйозного забезпечення людей там не було
КокошинЭль• 19 февраля 2025
Останутся те кто реально смогли зацепиться, выучили язык, нашли хорошую работу, а не типа склад уборка стройка, тут хватает на такое, именно квалификация нужна, и самообеспечение без расчета на пособия и компенсации. Чехия приличную сумму поставила на 5 летнее внж 440 т.крон в год доход, остальные после 26 года либо домой, либо на рабочие визы, но оформят их далеко не всем
Вакцениро Вона• 19 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
А ви?
Сірничок• 19 февраля 2025
Ответ дляВельми шановна
А кому совсем некуда возвращаться?…
А у кого взагалі ніколи власного житла в Україні не було?
дамаАмстердама• 19 февраля 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Что значит началось? 🤔
Вы шутите? Даже не рассчитывали, а были уверены, что они теперь в Европе на основании временного убежища навечно.
Смячиком• 19 февраля 2025
Ответ дляВ танке
❗️Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, – голова МЗС країни.
Рішення має бути ухвалене на рівні всього Європейського Союзу, наголосив Ракушан.
ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
А какая защита, если война закончится?
вАлнуюся сильнА• 19 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Так это и дураку понятно, что те кто хотели остаться уже порешали другие статусы себе. Зачем Вы прописные истины пишите?
Речь ведь о тех, кто не думал заморачиваться, а вечно жить беженцами и принять своих мужей в объятия.
В танке
• 19 февраля 2025
Ответ дляСірничок
Так, я теж це читаю і в тихому шоці. «Відкрийте кордони, ми поїдемо».
Куди ви поїдете? Ви до війни багато разів відкривали довгострокові візи? Отож бо. Поїдуть вони….
Меня не звали• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Почему вы почувствуете женщинам? Они вернутся в Украину.
Сірничок• 19 февраля 2025
Ответ дляНашли в капусте
для тех, кто тупеет всех тупых.
Від кацапів. Бо ’припинення’ війни буде на папері, а по факту....
Голубая фишка• 19 февраля 2025
Ответ дляВельми шановна
А кому совсем некуда возвращаться?…
Я знаю семью из Донецька.
Они мне рассказали, что в 2014, оказывается, тоже можно было из регионов, где идут военные действия уехать в Европу. Они тогда уехали. Им дали статус беженца. Но как только Украина подписала перемирие (Минские) им этот статус аннулировали. Так как, в правилах прописано, что можно аннулировать если на родине ситуация стабилизировалась. И им сказали ехать в Украину. На вопрос « а где же жить? У нас рашка в Донецке!» им ответили, что жилье своим гражданам должна предоставить Украина. Их жизни уже ничего не угрожает, а за социальные блага они ответственность не несут.
Крижана бурулька• 19 февраля 2025
Ответ дляВельми шановна
А кому совсем некуда возвращаться?…
Той повинен повернутися на територію Україну і будувати там своє житття, бо в країнах ЄС у них теж нічого немає і якщо людина працює то зможе залишитись по робочому контракту а якщо ні до дому.
Лінива, не каюсь• 19 февраля 2025
А жінки до чоловіків не можуть приїхати, їх там силою будуть утримувати? чому чоловіки мають туди їхати? Дивна у автора логіка..
Подвійна веселка• 19 февраля 2025
Ответ дляВельми шановна
А кому совсем некуда возвращаться?…
В смысле некуда?
вАлнуюся сильнА• 19 февраля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ну это нужно уже совсем безмозглым быть, чтобы на такое расчитывать(((
Вельми шановна• 19 февраля 2025
Ответ дляПодвійна веселка
В смысле некуда?
В Мариуполь , например, человек может вернуться? Или в Бахмут?
Кнопкотиць• 19 февраля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Что именно ужасно?
Подвійна веселка• 19 февраля 2025
Ответ дляГолубая фишка
Це логічно!
Виникало питання: на якій підставі?
На том же основании, что и до февраля 22🤷
Бабо-лебідка• 19 февраля 2025
Ну так если не будет боевых действий, то с чего бы давать временную защиту?
В танке
• 19 февраля 2025
Ще раз - це ТІЛЬКИ ПОЧАТОК. Вони захищаються від другої хвилі до того, як розібратись з першою - тобто відправити ВСІХ додому, в кого немає грін карти, блу карти, permanent resident status, робочої візи і тому подібне.
Кнопкотиць• 19 февраля 2025
Ответ дляВ танке
ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
А чого б мав отримувати, коли війни не буде? Поки є - є тимчасовий захист, як не буде війни - припиниться