lilu1990• 19 февраля 2025

Для всіх хто хоче виїхати - сюрприз

❗️Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, – голова МЗС країни.

Рішення має бути ухвалене на рівні всього Європейського Союзу, наголосив Ракушан.
Lada_333• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Чомусь ніхто не щвернув увагу на слово перемир´я.

Всьо треба розжувати. Мене воно тригернуло

Якби це був сталий мир, з гарантіями, з підтримкою, співпрацею і спільною позицією.

Вибачте, європейцям перемир´я достатньо щоб відмінити захист? Серйозно?
а європейці щось нам винні? серйозно?
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляirina _d
Уверенности что рашка снова не начнет войну теперь не будет ещё много лет.
Но это не говорит о том, что Европа нам теперь навсегда должна и обязана принимать и кружить
У мене це всьо викликає лише одну підозру на фоні заяв венса у Мюнхені.

Ніхто нікого не кружить в тій мірі в якій вони скиглять. Українці підняли ВВП Польщі на 1,2 відсотка. І вивезли кучу валюти в Європу. Хай не п-здять
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляLada_333
а європейці щось нам винні? серйозно?
У цього рішення може бути куча підводного каміння. Яке ви не бачите. У Чехії тим більше тої допомоги як кіт наплакав сьогодні
МамаАня• 19 февраля 2025
Ответ дляВиктория-1980
Ну у них тоже какой-то коллективный статус. Не помню название. Людей которые получили индивидуальную защиту очень мало.
Який колективний статус? Кожен випадок розглядається окремо, є влз´єднання сім´ї.
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляLada_333
а європейці щось нам винні? серйозно?
Європейцям дешевше тримати тих людей у себе ніж спонсорувати гуманітарні катастрофи в Україні після кожного обстрілу енергетики
Lada_333• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
чому наші жіночки краще всіх завжди знають, як краще і що кому робити. Думки вголос....
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляLada_333
Та тому шо як сказала велика Юля Тимошенко

Ви думаєте що у світі багато альтруїстів?

Можна подумати, та вся посадка на виплати не була прорахована і весь прибуток від наявності укр біженців не порахований. Такі сєрдобольні, шо куди там
Дева Мария• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
В смысле ? Тоесть оставшимся в стране энергетика не нужна ?) все ж не выедут
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Не такі обєми енергопотрєблєнія. Ви про це не думали? Що нагрузка на всьо збільшиться
Дева Мария• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Да прям таки ) вони ще нічого не лагодили максимально з тих допомог , що виділено за всі роки . Грошей до х… ви читали скільки вже на аварію ЧАЕС направлено ?
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Ну подивимось, чи не пожалкуємо шо то всьо вернеться і будемо сидіти по три дня без світла
Seehund• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ужас- то какой целых 3 дня. Отдохните от советчицы, а то вы перетрудились.)
Be_me• 19 февраля 2025
Автор, робіть шось з цим, я серйозно. Ви в кожній темі пишете, як вас порадує війна в ЄС (а що тоді буде в нас, не подумали?), тепер от вас радує шанс, що виженуть біженців.. Це вже щось таке дуже нездорове:регулярно вишукувати те, з чого можна позловтішатися🤯
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ответ дляBe_me
Та не радує це мене, навпаки напрягає
мини пельмешка• 19 февраля 2025
Раніше виїзжали без цих статусів, тому хто захоче - той знайде як.
Робоча віза, наприклад.
Kidstaff Bot• 19 февраля 2025
Ця тема дублює вже існуюче обговорення.
Основне обговорення відбувається тут https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3680301

З повагою, Команда Kidstaff