КАПСЛОЧНИЦА• 19 февраля 2025
Вірус чи грип, бо я вже з цією панікою боюсь
Всюди всі хворіють. І я вже піддалась цій паніці.
Син 11 років місяць тому ангіна. Тепер певно через знижений імунітет знов щось хапнув. Прийшов зі школи очі сльозяться, ніс не дихає ( після судиннозвужуючих краще). Спав наче з закритим ротом.
Від вчора поки температури немає. Буду бачити як далі.
Даю багато пити, промиває носа , два рази вдень по ситуації судиннозвужуючі і поки все.
Всі тут пишуть робити тест, але тест на грип а і б + ковід 800+ гривень.
Варто його робити чи поки можна по ситуації то все лікувати?
КАПСЛОЧНИЦА
• 19 февраля 2025
Ответ дляНе любовница
Лікуйте симптоми і не панікуйте.
Так і стараюсь, але всюди читаю про пневмонії і страшний грив, і піддалась загальній паніці
КАПСЛОЧНИЦА
• 19 февраля 2025
Ответ дляАноним_1857
Температуры нет, насморк у человека
В нас інші тести, таких немає. Я не з Києва.
Аноним_1857• 19 февраля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Могу вам купить в той, что рядом аптеке и переслать
муха в кедах• 19 февраля 2025
краще зробіть на грип, щоб якщо +, то почати пити озельтамівір
мені не зробили вчасно, тепер 5 день, а таблетки вже не ефективні будуть
стан - жах
КАПСЛОЧНИЦА
• 19 февраля 2025
Ответ длямуха в кедах
стан - жах
А буває грип без температури? Блін ніякої зп не стане при кожних шмарклях купляти тести
Аноним_1857• 19 февраля 2025
Ответ длямуха в кедах
стан - жах
У вас наверное температура была с самого начала
Автор, по поводу пневмонии. дочка 2 месяца назад переболела. Сразу температура с первого дня и не сбивалась.
Маруська Му• 19 февраля 2025
200-300 грн тест,вам выше фото сбросили.А вообще,если заключили декларацию с семейным,то бесплатно.
КАПСЛОЧНИЦА
• 19 февраля 2025
Ответ дляМаруська Му
Ніколи на огляді не робили ніяких тестів, лише пропонує що можна самостійно вдома за свої гроші зробити
муха в кедах• 19 февраля 2025
Ответ дляАноним_1857
спочатку була 37.4
тому і не робили
тепер 39 і не збивається
тому і не робили
тепер 39 і не збивається
Маруська Му• 19 февраля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У нас педиатр в гос,взрослые в частной заключили декларации.При показаниях без проблем делали тест.Но из-за лени я чаще сама дома делаю.
КАПСЛОЧНИЦА
• 19 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Не схоже
Якщо переживаєте, шукайте дешевші варіанти тесту
Що не схоже , на грип?
Natal_ka91• 19 февраля 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що не схоже , на грип?
Грип, як правило, має різкий початок, і ви можете сказати конкретно коли вам стало погано. Щоправда, в мене він почався різко з кашлю, а поганенько мені стало наступного дня. Зараз ще купа інших грві, окрім грипу, аденовіруси, звичайна застуда і т.д.
КАПСЛОЧНИЦА
• 19 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Дякую.
Lishantes_• 19 февраля 2025
а що вам той тест дасть?
лікуйте симптоматично і дивіться як за пару днів зміниться стан....шо панікувати то?