Викачую яйцями• 17 февраля в 20:11

Розумію, що завтра мене звалить вірусняк. Що робити?

У сина грип,температура висока 3-й день,мучит горло і кашель.
Сподівалася,мене омине,так як його частково ізолювала.
А ні,починає першіти в горлі… Що можна зробити? З моїм імунітетом мені буде труба;(
вкрации• 17 февраля в 20:11
Амиксин
Полюю на дрони• 17 февраля в 20:14
300 на груди і завтра огурчик

А щоб в горлі не дерло фаренгосепт і інгаліпт в допомогу
Блакитна устриця• 17 февраля в 20:15
Озельтамівір для профілактики
Ishoy• 17 февраля в 20:15
Полощите горло, просывайте нос и ударная доза витамина С
Творю чудеса• 17 февраля в 20:16
Ринзу попробуйте
Тріль підпільний• 17 февраля в 20:17
Ответ дляБлакитна устриця
Озельтамівір для профілактики
А якщо це взагалі не грип, то який сенс в озельтамівірі?
Блакитна устриця• 17 февраля в 20:17
Ответ дляТріль підпільний
Автор пише, що у дитини грип.
ir.zhuck• 17 февраля в 20:18
імбир (сухий або корінь порізаний) + куркума суха + чорний перець мелений + лимон шматочками + цукор (щоб смачніше було)))) і заварити це крутим окропом.
пити якомога гарячішим.
розгонить ваш іммунітет до космоса і будете як лимончик завтра )))
Мексиканочка• 17 февраля в 20:21
Мені завжди допомагає щось спиртне 40 градусів , туди імбир і перець чорний , підігріти , бахнути і відразу спати
На ранок огірок
Чесно , такий от смішний але дієвий спосіб для мене. Гидко , але дієво
asjaua• 17 февраля в 20:25
Вам полюбе труба, цей теперешній вірус така срака що короні не снилось( спробуйте пити багато рідини, хоч чай, хоч кола, пофіг
Дюагональ• 17 февраля в 20:25
Мені допомагає парацетамол 1 грам протягом декількох днів. Симптоми проходять і не переходять в щось серйозніше
Аноним_1859• 17 февраля в 20:26
Ответ дляIshoy
Найкраща порада
Горло я в таких випадках полощу кожні дві з половиною години - сода, пару крапель йоду та дрібка солі
А я кумедна• 17 февраля в 20:27
Попробуйте лучок, один к одному сок лука с водой, закапывать нос. Натереть лук на тёрке и дышать. Я так беременная лечилась без одной таблетки
Княгиня пітьми• 17 февраля в 20:28
Гропринозин мне помогает
ГендиреХтор• 17 февраля в 20:29
Пейте много теплого чая, омывайте горло, нос капайте обычным натрия хлорид, по возможности витамин с, витамин д( сразу 10000), омегу.
asjaua• 17 февраля в 20:32
Якщо в сина кашель і температура, то везіть завтра його на рентген, цей вірус дуже швидко пневмонію пускає. І загальний крові щоб знати антибіотик пора чи нє.
Як ухурделю• 17 февраля в 20:34
Багато теплого чаю з лимоном, ніс промивати сольовим розчином, горло полоскати. Вітамін С можна подвійну добову дозу за раз.
І бажано постільний режим.
Пез Году Неделя• 17 февраля в 20:35
Аміксин іс
Prervana• 17 февраля в 20:36
Озельтамивир!
Идеальный гриппоубийца. Профилактически тоже прекрасно отработал
Бешене сарі• 17 февраля в 20:38
Якщо грип, пийте вже озельтамівір
автор Викачую яйцями • 17 февраля в 20:39
Ответ дляasjaua
Третій день сьогодні,сподіваюся ще не розвинулася пневмонія
Червона ікорка• 17 февраля в 20:44
Ответ дляА я кумедна
Сок лука при попадании на слизитые дает ожоги , после этого начинается отек и носовые проходы вообще закладывает.
Это вредно, а не полезно.
автор Викачую яйцями • 17 февраля в 20:45
Ответ дляPrervana
Озельтамивир!
Приймали по 750 мг 2 р в день?
Тріль підпільний• 17 февраля в 20:45
Ответ дляБлакитна устриця
Автор пише, що у дитини грип.
Грип повинен бути підтверджений тестом, а не просто ’мені здається це грип’.
автор Викачую яйцями • 17 февраля в 20:46
Ответ дляБлакитна устриця
Озельтамівір для профілактики
Дякую
В якій дозі приймали для профілактики?
автор Викачую яйцями • 17 февраля в 20:47
Ответ дляТріль підпільний
Грві зазвичай не дає темперетуру 39 і ломоту в тілі
Тріль підпільний• 17 февраля в 20:49
Ответ дляВикачую яйцями
Тобто, як я казала, підтвердженного грипу немає і не факт, що це грип.
asjaua• 17 февраля в 20:51
Ответ дляВикачую яйцями
В доньки на 4й день розвинулась без рентгена навіть чути було. Цьогорічна зараза дуже протівна, перестрахуйтесь краще
Teonaa• 17 февраля в 20:51
Чого в перший день не прийняли гриппкс якийсь? Чи аміксин
автор Викачую яйцями • 17 февраля в 20:52
Ответ дляasjaua
Дякую. Якщо завтра не стане краще,поїдемо обстежуватися