Ванна Тазиковна• 19 февраля 2025

Чи може неправильне вмивання викликати висипання?

Які помилки найчастіше допускають під час очищення шкіри?
Винник• 19 февраля 2025
Неправильное умывание - это как ? Умывание не под тем углом или умывание средством, которое не подходит конкретной коже?
Пешеходик• 19 февраля 2025
Висипання скоріше викликає неправильне харчування та гормональні проблеми.
Байрактарна• 19 февраля 2025
Вмиваюся два рази (хоча багато хто не рекомендує так робити) і витираю обличчя паперовими серветками. І обовʼязково тонізую після. Не такий складний процес, щоб помилитися.
Потішаюся• 19 февраля 2025
Высыпания это уже внутренние проблемы
Та прям багіня• 19 февраля 2025
Стан шкіри пов´язаний з внутрішнім здоровям.
Мию чакри щоденно• 19 февраля 2025
Умывалка может недоочищать и не подходить.
Дрібка щастя• 19 февраля 2025
Вмиватися треба під проточною водою, а не в мисочці чи ванній.
Якщо шкіра схильна до прищів. то шкіру промакують одноразовими рушниками, а не рушником махровим, що перуть раз на тиждень\раз на місяць.
Засоби для вмивання треба підбирати з урахуваням особливостей шкіри ( схильність до прищів чи алергій і подразнень і т.і).
Dоe• 19 февраля 2025
1. Не подходит средство умывания по составу (какие то ингредиенты вызывают прыщи, например некоторым не подходит гидрофильное масло)
2. Слишком агрессивное очищение которое убивает кожный барьер
3. Недостаточное очищение, например мне с гиперкератозом не очень подходят нежные умывалки
3. Воздерживаться от механичного скрабирования
4. Не тереть кожу полотенцем, а промакивать, и следить за чистотой полотенца, либо использовать одноразовые салфетки
5. Некоторым типам кожи не подходит водное умывание