Була бактеріальна пневмонія, начебто вилікувалася. Але відчуваю.що нема сил, сплю вдень. Може якісь вітаміни та мікроелементи пропити? Сімейний лікар лікувати не вміє, до нього не піду
Твої Пахощі• 19 февраля 2025
Дуже важко і довго , обов’язково пила Ксарелто , бетаргін чи Л бетаргін , робила гімнастику дихальну по Стрельніковой , гуляла в сосновому лісі ,перевіряла Д-димер …
хвойний ліс є поруч, 15 хвилин пішки, але страшно виходити, хитає. А сісти, відпочити - жопка замерзне, або треба щось придумати.