Радикальная• 19 февраля 2025
Дівчата, дитина каже, що помітила вчора вперше.
Сьогодні ось таке вже. Каже, що дуже пече
Що це може бути?
Кусман Сиру• 19 февраля 2025
У меня было такое, я мыла дегтярным мылом просто и прошло ,но недели за две.
Сільський ансамбль• 19 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Наша таке.
А что Ви ей лечили, раз нашли в своих запасах
Гидрокортизон ,то старого поколения мазь
Сладко-соленая• 19 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Ні, це на внутрішній стороні руки, обмороження, переохолодження не може бути.
Є оливкова олія? Зробіть компрес из тряпочки, і зверху примотайте. Це замінить мазі і креми, а двлі лікар випише. Але оливкова олія точно не нашкодить, а заспокоїть.
Эт вернячОк• 19 февраля 2025
Будь ласка, не мастіть оліями, вологими компресами і т.д. Вам потрібна мазь з кортикостероїдами, вашу теж можна, але там антибіотик в складі.
Оскорбляю всячески• 19 февраля 2025
Гидрокортизоновая мазь. Даже за границей в аптеке без рецепта продаётся, если верить доктору Комаровскому.
И_В_офигительных_штанах• 19 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Ну то звожу.
Але зараз ніби вечір, дерматолог не приймає. Завтра зможемо потрапити лише до сімейного. Ми за кордоном. А пече вже зараз. Не знаю, чим мазати і що робити.
Просто натерла, а может аллергия.
Радикальная
• 19 февраля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
До похода к врачу ничего не делала бы, чтоб не смазать картину.
Блін, вже намазала.
черная мамба• 19 февраля 2025
В мене шкіра має такий вигляд після воскової епіляції
коли я віск перегріваю....
черная мамба• 19 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Блін, вже намазала.
Ну хоть не олією? Від мазі нормально, за один раз може і не ’змаже’
Радикальная
• 19 февраля 2025
Ответ длячерная мамба
Маззю
черная мамба• 19 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Маззю
Ну і добре, хай ця мазь залишиться. А завтра вже не мажте, лікар назначить іншу.
Радикальная
• 19 февраля 2025
Дівчата, переживаю. В травні був укус кліща, помітила кліща вже, коли був повний, х кров´ю. Тоді превентивно випила одноразово доксициклін і поетівм два тижні пили азитроміцин за призначенням лікаря.
Чи може це бути якась пізня еритема?
ЛісАпетная• 19 февраля 2025
Ответ дляРадикальная
Феністилу зараз нема. Буду шукати в аптечці, мабуть, щось випити, антигістамінне. Аптеки вже всі закриті.
Спробуйте розвести соду у воді. Намочити бінт і зробити такий компрес.
Два-три тижні і фсьо• 19 февраля 2025
Можу порадити робити фото щоб показати лікарю зміни, якщо такі відбудуться.