lilu1990• 19 февраля 2025

Трамп, маск та адекватні люди

«Щоб назвати президента такої країни диктатором, потрібно дуже багато цинізму», – президент Чехії прокоментував слова Трампа.

▪️Прем´єр Норвегії назвав заяву Трампа «глибоко несправедливою».
▪️Президент Фінляндії висловив підтримку Зеленському та українській Конституції.
▪️Лідер демократів в Сенаті США: «Огидно бачити, як американський президент відвертається від одного з наших друзів і відкрито стає на бік такого головоріза, як путін».

Ну і Йуля

Тимошенко: В умовах війни вибори – неможливі, Зеленський залишається легітимним.

Юлія Тимошенко, лідерка партії «Батьківщина», заявила, що проведення виборів під час війни є як неможливим, так і аморальним через те, що військові не матимуть можливості брати участь у голосуванні.
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Твіт Трампа про самого себе тільки що:
Хай живе король

3...2...1 до його імпічмента
автор lilu1990 • 19 февраля 2025
Ну до цього навіть путін не додумався
Еленка14• 19 февраля 2025
Задовбали ці хворі діди
ole4kakissa• 19 февраля 2025
Минулого року, на теренах сполучених штатів, щось дуже гарне вродило.
Іншого пояснення не маю
sh.alena• 19 февраля 2025
Старий маразматік, але ж став президентом, як страшно жити
irina _d• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
Похоже, кукушечка совсем улетела у него
alenka3108• 19 февраля 2025
Ответ дляole4kakissa
Іншого пояснення не маю
Видно коли Такер Карсон брав інтервʼю в хуйла, той йому трошки відсипав, на піндосії посіяли, от і вродило)
Аnnеt• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Твіт Трампа про самого себе тільки що:
Хай живе король

3...2...1 до його імпічмента
у него уже было два
Filomena• 19 февраля 2025
Ответ дляole4kakissa
Іншого пояснення не маю
Певно зігуючий друг підганяє.
Читака• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Твіт Трампа про самого себе тільки що:
Хай живе король

3...2...1 до його імпічмента
не буде ніякого імпічмента, не з-за нас точно
Манула• 19 февраля 2025
Ответ дляЧитака
Може і буде, десь зразу після розпаду рфії ... (сарказм, якщо що)
Питання лише в тому, чи ми доживемо до того моменту?
Vlada-Maria• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
цікаво, чого він такий, ніби морквою натертий? то хвороба якась?
Читака• 19 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
ага, солярій називається
Odetta Furs• 19 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
то кремчик тональный по акции - самый неходовой цвет
Vlada-Maria• 19 февраля 2025
Ответ дляirina _d
Похоже, кукушечка совсем улетела у него
може пора Меланці його вночі ’ненароком’ цицькою або подушечкою накрити?
Odetta Furs• 19 февраля 2025
Ответ дляsh.alena
Численность населения планеты увеличилась на 82 млн человек, достигнув 8,156 млрд к концу 2024 года. - А выбрать президента не из кого...ж...па Миру
Vlada-Maria• 19 февраля 2025
Ответ дляЧитака
ага, солярій називається
це що, так зажарився? тепер ясно, куди мізки ділись, випарувались
Vlada-Maria• 19 февраля 2025
Ответ дляOdetta Furs
Меланка свій протермінований віддала))) Та реально, завжди виникало таке питання, коли бачила ту морквяну тушку
In limbo• 19 февраля 2025
Ось вам порція нової конспірології. Аби шо читати, якби тільки не висери тих скажених принтерів

https://www.nihilist.li/2019/08/20/zhahlivij-tehno...

https://www.nihilist.li/2019/08/07/temne-prosvitni...
Lisichka1307• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
Дід відчув себе управителем світу
ПадаюВреверансах• 19 февраля 2025
Ответ дляLisichka1307
Дід відчув себе управителем світу
А шо їм, скільки ще землю топтати тим дідам, а після них хоч попел
DianaDee• 19 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Певно зігуючий друг підганяє.
In limbo• 19 февраля 2025
Попайка Кьортіса Ярвіна написана напередодні повномасштабної. Але там вже і про Трампа 2024, «вихід» Америки з Європи і російсько-українську війну. Шизоїди, канєха. Але шизоїди з великими грошима та владою = кабзда.
https://graymirror.substack.com/p/a-new-foreign-po...
Манула• 19 февраля 2025
Володимир Зеленський є демократично обраним лідером України. Для України цілком розумно призупинити вибори під час війни, як це зробила Велика Британія під час Другої світової війни, — премʼєр Британії Кір Стармер
Манула• 19 февраля 2025
Опис Трампом Зеленського як диктатора невірно і небезпечно, — Шольц

’Просто неправильно і небезпечно відмовляти президенту Зеленському в демократичній легітимності. Те, що належні вибори не можуть бути проведені посеред війни, відповідає вимогам української Конституції та виборчого законодавства’,
- сказав він.
Espresso_caffe• 19 февраля 2025
такое впечатление, что он пересказывает то, что ему напела лошадь, кацапские нарративы, пусть послушает доклады своих экспертов, вообще все это возмутительно и производит впечатление всеобщей тупости администрации Трампа, непоследовательности политики
Манула• 19 февраля 2025
Ответ дляEspresso_caffe
Експерт там один у нього схоже у вигляді маска
Espresso_caffe• 19 февраля 2025
Ответ дляМанула
а он обладает необходимой информацией или его выводы от передоза вбросов кацапской ботни из твиттера?
Fashion4• 19 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
То такий тональнік 🤣
Espresso_caffe• 19 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну до цього навіть путін не додумався
а гражданам штатов все это норм? на кой черт этого деловара привели до влады?