Ангелок з ріжками• 19 февраля 2025
Піжама, тепла і зручна
Порадьте торгову марку, будь ласка!
Ангелок з ріжками
• 19 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
Вуменс сікрет
Дивилась, не знаю, там одна сподобалась, але на гудзиках, мабуть не зручно
Пьяная вишня• 19 февраля 2025
Я люблю з регланами (лонгслівами). Щоб ніяких застібок. Тут в продавалці на любий гаманець повинні бути. Я якось останні роки VS купую. Але це 1раз в 5років 😅, поки не протру😂
Пьяная вишня• 19 февраля 2025
А в тому році так хотіла купити плюшеву Women secret, але прошльопала розміри
Сон і дрімота• 19 февраля 2025
Вікторія Сікрет
Класична, фланель. Тепло, зручно, не збігається, колір не втрачає , не хочеться знімати
Ангелок з ріжками
• 19 февраля 2025
Ответ дляparele
VS люблю фланелевые. Теплые и удобные. Пуговицы никак не мешают.
Дякую, а вони не кошлатяться? Розмір в розмір?
Ангелок з ріжками
• 20 февраля 2025
Ответ дляparele
Абсолютно не кошлатятся. На мой S их S-ка свободновата, но мне так удобно. Ещё хорошо, что они на разный рост рассчитаны.
Вот этой пижаме года два наверно.
Дякую!