Без комплексів• Изменено 19 февраля в 22:32
Біль в нозі після операції на хребті
В кого була схожа ситуація, як все розв´язалося? Видалили грижу в поясниці, вставили кейдж і систему фіксації (болти титанові) , після операції дуже почало сіпати в сідниці і нозі , нога як заніміла і дубова, спазмована. Лікарі кажуть, що це через набряк і довгий запальний процес .
Як довго приходили в себе після встановлення системи?
Простецкая• 19 февраля в 22:39
До операції була біль в нозі?
Який відділ хребта оперували(l5-s1?’
Скільки часу пройшло після операції? Яка методика операції?
Який відділ хребта оперували(l5-s1?’
Простецкая• 19 февраля в 22:49
Чоловік влітку робив операцію. Не грижа, точніше -не тільки грижа, основна проблема - нестабільність і коли хребець змістився - передавлював нерв. Теж віддавало в ногу, що ходити не міг нормально. Ця біль зникла вже на наступний день після операції. Йому також встановили кейдж і 6 гвинтів. Була чутливість деякий час, палець на нозі німів перших декілька тижнів. Ще через день віддавало трохи в іншу ногу, але й це пройшло за добу/дві.
Відновився достатньо швидко, але він виконував всі рекомендації(не сидіти місяць, ніяких навантажень, берігся). Пройшло 7 місяців, поки все ок. Почувається добре, мʼязи по мрт ще не до кінця відновились, ще є невеликий набряк.
Ответ дляПростецкая
До операції була біль в нозі?
Який відділ хребта оперували(l5-s1?’
Біль була, але не така, лікували неврологи 3,5 роки. Так , l5s1. Тиждень тому прооперували. Герніодискектомія Tlif кейдж і система трансперпенд фіксації.
Кролик с моноклем• 19 февраля в 23:08
Делала операцию по удалению, но я уже не ходила. Ничего не ставили. Полноценно ходить не хромая начала через год и два месяца. По началу у ступни не работал подьем вообще. Прошло 4 года пятка из дубовой стала более чувствительной но не отошла окончательно. Все равно присутствует онемение. По началу были страшные судороги. Очень болезненные каждые 3-5 секунд. Было что и по двое суток. Сейчас когда начинает хватать напиваюсь магния. Может отпустить. Может нет.
Кролик с моноклем• 19 февраля в 23:11
Ответ дляAra9
Боли не должно быть после операции. Это должно быть облегчение. Онемение, временно плохая подвижность, да.
Простецкая• 19 февраля в 23:17
Ответ дляAra9
Де оперувались?
Можливо, що через травмування мʼязів і набряки. Симптоми з часом мають полегшуватись. Якщо довго нерв був пережатий відновлення буде довшим.
Спостерігайте, зараз головне, щоб мʼякі тканини заживали, шви загоїлись, різний дискомфорт ще місяць-два буде. Якщо раптом температура і ще гірше - терміново до лікаря.
У чоловіка періодично могли виникнути якісь «нові» симптоми, але вони зникали на наступний день. Так, щоб стало гірше - не було такого, але нові відчуття зʼявлялись і проходили. Після перших тривалих прогулянок поперек болів, з часом легше стало. Зараз коли більше десь нагинається - теж дискомфорт, але після відпочинку проходить. Мʼязи довго були не в тонусі, це нормально.