СирОжино пирОжино• 19 февраля в 22:26
Що вам найкраще допомогає від болі в горлі?
Боліло горло не лікувала, а це ніби стало краще, але почалась температура 37
Вже лікую плюс почала полоскати содою, побалює по бокам від горла.
Ліньки гуглить• 19 февраля в 22:28
Як тільки починає боліти - сода+сіль кожні 2 години, завжди допомагає
СирОжино пирОжино
• 19 февраля в 22:28
Ответ дляЛіньки гуглить
На стакан скільки кидаєте соди і солі?
Ліньки гуглить• 19 февраля в 22:29
Ответ дляСирОжино пирОжино
На стакан скільки кидаєте соди і солі?
Десь по півложки, щоб не сильно гидке
Чайної
СирОжино пирОжино
• 19 февраля в 22:30
Ответ дляДонька подруги
Люголь, лисобакт, раствор из чеснока и тёплой воды
Як робите воду?
Ms. Доброта• 19 февраля в 22:32
Поляна квасова підігрівати щоб дуже тепла, вона така содова, і пити маленькими ковтками. Регулярно. Гвоздика, приправа, постійно смоктати 1-2 шт під язик. І чай з ромашки і гвоздики. Рошен мятні постійно смоктати замість усіх льодяників-таблеток. І вдень і наніч лоратидин противоалергічний, зменшити набряк. Навіть ібупрофен знімає запалення. Чай травяний з обліпихою завжди в термосі, щоб налив і готовий. Ну і ще сіль сода йод полоскати
СирОжино пирОжино
• 19 февраля в 22:32
Ответ дляMs. Доброта
Дякую!
Донька подруги• 19 февраля в 22:40
Ответ дляСирОжино пирОжино
Як робите воду?
Тёплая кипяченая вода, стакан. Туда 2 зубчика выдавливаете. Я в беременность от ангины этой штукой спаслась. Боль была адская, гнойные ямки в горле, а этот раствор обезболил
СирОжино пирОжино
• 19 февраля в 22:52
Ответ дляБорщик
Німесил
Він же просто на деякий час знімає біль а не лікую
Ухахайкина• 19 февраля в 22:52
Септолете и стрепсилс именно паротив боли в горле. Ротокан полоскать, орасепт брызгать. Вы содой больше травмируете гланды, которые и так воспалены. Ромашкой можно полоскать
Борщик• 19 февраля в 23:02
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мені лише він і допомагає. Нічого не лікує. Для початку взагалі стрептатест треба робити, бо, можливо, лише а/б вилікує. А всі ті танці з льодяниками-пшикалками на мені не працюють
все по ГОСТу!• 19 февраля в 23:02
Ответ дляСирОжино пирОжино
На стакан скільки кидаєте соди і солі?
Я как то была в отделении лор и слушала разговор пациента и врача. Так соль и сода она сказала очень вредит особенно у кого тонзелит. Советовала тантум верди, а я про себя думаю что я им только и спасаюсь и декатиленом. Но это я делать начинаю сразу как только першить начинает. Полоскать настойка календулы 1ч на стакан и фурацелин. Раз тоже терпела не лечила , потом полный комплекс назначили на 2недели и того 3недели в общем вышло. А если сразу начинать то за 3дня проходит.