Не цілуюсь з бодуна• 20 февраля в 07:43
Это нормальная сгущенка?
Просто не делая а нежно коричневого цвета(
Томатико• 20 февраля в 07:45
Так а на банке что стоит? Есть разные виды сгущенки, может вы взяли какую то с добавкой, с кофе например или еще какую нибудь
Не цілуюсь з бодуна
• 20 февраля в 07:46
Ответ дляТоматико
Нет добавок
ЯблокоРаздора• 20 февраля в 07:48
Може то вона з холоду така густа. Ічня - це нормальний виробник
Наездница• 20 февраля в 07:48
Якщо варити згущенку цієї марки, то згори утвориться шар олії. Що говорить про те, що у її складі не молоко, а хз що. Як мінімум, рослинна олія.
Наездница• 20 февраля в 07:49
Ответ дляЯблокоРаздора
Ой, ні. Це один з гірших виробників.
Не цілуюсь з бодуна
• 20 февраля в 07:49
Ответ дляЯблокоРаздора
В холодильнике стояла всю ночь
Не цілуюсь з бодуна
• 20 февраля в 07:49
Ответ дляНаездница
Ой, ні. Це один з гірших виробників.
Та вроде норм производитель.
Наездница• 20 февраля в 07:50
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Нет добавок
Подумайте самі: якщо це традиційне згущене молоко, не варене і без добавок, то звідки густота? Вона має бути рідкою.
Наездница• 20 февраля в 07:51
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Та вроде норм производитель.
Просто зваріть наступну банку і подивіться що буде зверху банки. Сантиметр олії плаватиме. У нормальній згущенці не буває зверху олії.
Мадам Подлинник• 20 февраля в 08:06
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В холодильнике стояла всю ночь
Поэтому и густая)
Видна міленіалка• 20 февраля в 08:14
Ответ дляКарамелька
Какая-то она густая на вид. Может типа варенная должна быть?
З холодильника густа.
АБВГДэшница• 20 февраля в 08:17
Ответ дляНаездница
Ой, ні. Це один з гірших виробників.
А какого производителя порекомендуете ?
Наездница• 20 февраля в 08:25
Ответ дляАБВГДэшница
А какого производителя порекомендуете ?
До війни найкраще з того, що знайшла - Миколаївський завод, упаковка з хлопчиком. Але сказати, що це справжня згущенка не можу. В Україні я перепробувала і нашу, і хвалену білоруську... У вареному вигляді зрозуміло, що то не чиста згущенка.
За кордоном купила за 1,3 євро у звичайному супермаркеті - бінго, один в один як в дитинстві, та сама консистенція, жодної олії, і натяку немає на ’іриску’ після варки. Але тепер я точно знаю, що справжня згущенка таки існує )
Може дівчата з Польщі порадять яку? Польських товарів в Україні більше. Хто б що не казав про ’якісну українську молочку’ - це не так насправді. На згущенці це видно.
Метелики на душі• 20 февраля в 08:25
Ічнянську згущенку навіть у фірмовому магазині ічнянського молокозаводу продавці не радять купляти, радять ’Фаворит’