ТАЗератти• 20 февраля в 09:37
Пристегните ремни! Шоу начинается!
Как вам заключительный сезон Игры в кальмара в формате реалити?
Зараз на дієті• 20 февраля в 10:09
Ответ дляВельми шановна
В мене на антресолях тостер лежить років 12.
Але з якого це дива хтось прийде його забрати, бо я ним не користуюсь
Це трохи інше, ним не користуєтеся ні ви і ні хтось інший, а копалинами ви не користуєтеся, а користуються корупціонери, але воювати за них посилають вас.
Вельми шановна• 20 февраля в 10:09
Ответ дляЛінива, не каюсь
Наших? Бубочка вдруг стал вашим? Когда повышал налоги, давил коммуналкой, судами, уничтожал малый бизнес, он тоже был вашим?
Мда, эта страна не имеет будущего, рабское мышление не истребимо.
Мені цікаві такі вислови.
Наче ви сидите десь на балконі, і дивитесь на дурний натовп.
І робите вигляд що ви не частина цього натовпу.
Але оскільки всі вважають себе ’ не натовпом’
Вас уже зібралась ціла площа
Бідося• 20 февраля в 10:09
Ответ дляПомеха справа
А ви ніколи не думали, що вони відпрацьовують завдання ’гарантів’?
Одного з ’гарантів’, того що й напав, - так, там пів-уряду прямо на них працює, якщо не більше.
Пекельнi Борошна• 20 февраля в 10:10
Ответ дляРву и мечу
Інші теж мають своє горе і ніхто не знає, що їх чекає
ви зараз серйозно готові співставити війну і теоретичне горе в Австрії, Німеччині, Польші? В масштабах мільйона громадян
Біток чи ефір?• 20 февраля в 10:11
Ответ дляНачальник Анонимов
Боже как вы это смотрите..
Та хотілося б. Ми учасники
Бідося• 20 февраля в 10:12
Ответ дляАтиква
Ну дідульки ж тільки говорити вміють. По факту а ні взяти, а ні кінчити. Та вони шоб у дворі зустрітися три роки збиралися
А можна, щоб ці два дідульки перенесли свої розборки кудись в Сибір чи Аляску, але подалі від України? І хай собі там хоч *буться між собою, хоч цілуються, скільки влізе.
Вельми шановна• 20 февраля в 10:12
Ответ дляЗараз на дієті
А ми вже за копалини воюємо?
Думала трохи за інше
Малая еще та• 20 февраля в 10:13
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бубочка закликав до еднання вокруг себе
Ну то єднайтеся самі з собою, може допоможе, а поки війна ’бубочка’ наразі ще президент України. От цікаво, а що б ви зробили на його місці зараз ? Здали УКраїну, віддали всі ресурси, які ще варіанти ?
Ответ дляБідося
Вони ж зараз в якихсь арабів. На арабів вся надія. Може приріжуть потихеньку невірних
я б задонатила
Садова гойдалка• 20 февраля в 10:15
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так, про вашу ’страну’ таки правда.
Україна все ж відрізняється
Біток чи ефір?• 20 февраля в 10:15
Ответ дляЗараз на дієті
А мені подобається як в коментах всі сруться за корисні копалини, це ж треба так, ніколи ними не користувалися, але готові загинути, щоб ними користувався хтось інший.
Так справа в тому, що ніхто не знає скільки ж їх там є. Може на мільйони, а може на сотні тисяч, а може на трильйони.
Це ж гра в довгу і чогось невідомо чого особливо й може не бути. А скільки потрачено на війну? Можна ж було по-іншому провернути.
Садова гойдалка• 20 февраля в 10:16
Ответ дляЗараз на дієті
А де бачите це єднання?
Та всюди, де не рашатролі на вигулі
Рву и мечу• 20 февраля в 10:18
Ответ дляПекельнi Борошна
Люди серйозно не вчать історію України через це зараз все для них шок.
Все вже було і не раз. Було і гірше
ТАЗератти
• 20 февраля в 10:19
Ответ дляИграю у края
Автор зовсім не палєвно створила політичну тему в «розвагах»
Тема так то об Игре в кальмара и влиянии на общество сериала. Вы бы какую кнопку нажали ?
Садова гойдалка• 20 февраля в 10:21
Ответ дляБіток чи ефір?
А мені ще більше подобаються ті, хто кричить ’віддайте корисні копалини’ і все зводять лише до цього пункту. Кому? За шо? За них обіцяли зберегти Україну? Все, що було, це ’ви віддайте, а ми подивимось, що зробити’
Бідося• 20 февраля в 10:23
Ответ дляСадова гойдалка
Гірше - ’ви віддайте за те, що ми до цього для вас зробили’.
Такий собі гопник вже США? Спочатку ’допомогли’, а тепер вимагають плати за ту ’допомогу’? Це як взагалі?
Коплю на груди• 20 февраля в 10:23
Ответ дляМалая еще та
Так у потужного немає ніяк планів .Що вночі приснилося,те зранку несе в маси.
Бутерброд з ікрою• 20 февраля в 10:24
Ответ дляСадова гойдалка
ага, ядерну зброю ми вже колись віддавали...
Коплю на груди• 20 февраля в 10:25
Ответ дляБідося
Незай віддають,Трамп же бачить що на ворожі реактори ще гроші є.
Бідося• 20 февраля в 10:25
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ага, і скільки разів вже про те пожалкували.
ТАЗератти
• 20 февраля в 10:25
Девушки, тема куда-то не туда ушла явно.
Кто ведущий? Как думаете?
Лінива, не каюсь• 20 февраля в 10:25
Ответ дляВельми шановна
Ваш тостер давно отдали ах какому товарищу и его подельникам под смешных 10 процентов ренты.
Но вы думаете, что он у вас лежит на антресолях
Тут нарисовался желающий платить 50 процентов, но он из-за океана.
Пусть лучше свои платят 10, чем чужестранцы 50.
Сорока-ворона• 20 февраля в 10:26
Ответ дляБідося
треба було брати розписку ’надаємо Україні військову допомогу безоплатно’ підпис президент сша без фіо, печатка :(
А я з косою• 20 февраля в 10:27
Ответ дляЛінива, не каюсь
Бубочка закликав до еднання вокруг себе
Главное, чтобы в этом єднанні его случайно не задушили
Бідося• 20 февраля в 10:29
Ответ дляСорока-ворона
Ну взагалі-то так і було. Гроші виділяли як цільова допомога.
Це Трамп зараз пробував на дурачка зіграти.
Лінива, не каюсь• 20 февраля в 10:31
Ответ дляВельми шановна
Мені цікаві такі вислови.
Вас уже зібралась ціла площа
Да, вы правы, я не собираюсь менять свое мнение, потому что кто-то назвал вора вором. Я тоже так думаю.
Но некоторые начали играть в обидки, и резко поменялись.
Это наш вор, не сметь его так называть... И ринулись на защиту своего вора.
Смешно и грустно.
Пекельнi Борошна• 20 февраля в 10:31
Ответ дляРву и мечу
Все вже було і не раз. Було і гірше
мова не про те що ЦЕ ВЖЕ БУЛО
мова про те що в 21 сторіччі люди навколо живуть і горя війни не знають. а ми мріємо аби вижити
А я з косою• 20 февраля в 10:33
Ответ дляБідося
Потому что денежки ушли в карманы, а не на войну.
Рву и мечу• 20 февраля в 10:33
Ответ дляПекельнi Борошна
мова не про те що ЦЕ ВЖЕ БУЛО
Мрійте