Непереможна• сегодня в 07:30

Чому так завжди з укр паспортом

В 16 років дуже довго стояла в черзі щоб його отримати, коли потрібно було вклеїти фото в 25 років, то його загубили в паспортному столі і не хотіли шукати.Прийшлось стукати у всі двері, щоб його почали шукати. Змінювати прізвище не наважилась, бо пам´ятаю скільки часу та нервів забирало а мене оформлення нового укр паспорту. В 45 років вклеїли фото і зробили помилку.С закордонними паспортами все ок завжди було.
Асталависта бэйби• сегодня в 07:34
Було б за що переживати.
Редисочка• сегодня в 07:40
А загранпаспорта у Вас не украинские?
Горня капучіно• сегодня в 07:41
возможно нужно было изменить фамилию. это много значит. тогда может и приколы бы прекратились
Мішечок щастя• сегодня в 07:43
А я мечтаю, чтоб сделали ошибку в возрасте. А лучше - чтобы меняли на законодательном уровне
автор Непереможна • сегодня в 07:43
Ответ дляГорня капучіно
Думаю что то в этом есть.У мамы с такой же фамилией постоянно проблемы с паспортом.Когда то она пришла оформлять справку и ей сказали что у нее не на той странице паспорта фото вклеено и он мол не действителен
Горня капучіно• сегодня в 07:44
Ответ дляНепереможна
ну тогда точно. это оно. вас носом тычут тычут - а вы все упираетесь:)))
Дуняша• сегодня в 07:49
Ответ дляМішечок щастя
А лучше на генетическом
Мішечок щастя• сегодня в 07:50
Ответ дляДуняша
А лучше на генетическом
Так это...это не в паспортный стол
Дуняша• сегодня в 07:51
Ответ дляМішечок щастя
Так это...это не в паспортный стол
Паталогоанатомический
Мішечок щастя• сегодня в 07:51
Ответ дляДуняша
Паталогоанатомический
Вы с утра не гумори )
Липка-прилипка• сегодня в 07:52
Робили дітям - записали в чергу, прийшли на свій час, оформили за 15 хв. Через 3 тижні забрали. Швидко, без черг
автор Непереможна • сегодня в 07:57
Ответ дляЛипка-прилипка
Це мабуть ID картки?Скільки коштували?
Вредняжка• сегодня в 07:59
Ответ дляНепереможна
Це мабуть ID картки?Скільки коштували?
При вклейці фото в 45 яку помилку зробили ?
СкумбріяП8• сегодня в 08:00
Що значить в 45 вклеіли фото і зробили помилку?
Вам фото якогось мужика приклеїли? 😂

Ніяких проблем ніколи не було з українським паспортом. Не гоніть
СкумбріяП8• сегодня в 08:01
Ответ дляВредняжка
Воно дурне 😂🐏
Банан-барабан• сегодня в 08:01
В паспортном оформить как раз загран было тем еще приключением. Это было страшное место
автор Непереможна • сегодня в 08:05
Ответ дляВредняжка
Помилка в тексті ким і коли затверджено.
автор Непереможна • сегодня в 08:08
Ответ дляБанан-барабан
Да, тоже помню, что было сложно, но хотя бы без ошибок и не теряли ничего.
СкумбріяП8• сегодня в 08:09
Коли міняла загран, переді мною була дивна жіночка. Її сфоткали, їй не сподобалось. Вона вийшла, стала щось чесати на голові, фарбуватися. Зайшла ще раз, сфоткали. Знов не те 😂
Доречі, вона була з дорослою донькою. Донька їй каже, та все ок, не переймайся. Та, ні, хочу ще....
Сфоткали ще раз 😂
Тут вже черга підключилась, кажуть жіночка, ви шо ніколи не бачили, як люди виглядають на фото в паспорті?

Це я до чого, ось така мадам і могла створити тему, що я же складно з українським паспортом)
А вавка в голові, то другоє....
Уси Пуси• сегодня в 08:12
Це знак!
автор Непереможна • сегодня в 08:13
Ответ дляУси Пуси
Це знак!
А що за знак? Змінювати прізвище?
Уси Пуси• сегодня в 08:13
Ответ дляНепереможна
А що за знак? Змінювати прізвище?
Змінювати країну проживання.
автор Непереможна • сегодня в 08:13
Ответ дляСкумбріяП8
Сфоткали ще раз 😂

А вавка в голові, то другоє....
Все що знала розказала, а що не знала добрехала
СкумбріяП8• сегодня в 08:14
Ответ дляНепереможна
Шошо
автор Непереможна • сегодня в 08:14
Ответ дляУси Пуси
Змінювати країну проживання.
Давно вже планую, але відтягую.
СкумбріяП8• сегодня в 08:15
Ответ дляНепереможна
Давно вже планую, але відтягую.
Удалено администрацией...
автор Непереможна • сегодня в 08:17
Ответ дляСкумбріяП8
Удалено администрацией...
СкумбріяП8• сегодня в 08:19
Ответ дляНепереможна
Удалено администрацией...
Та то і зрозуміло, що недолуге створило тему а тема фуфло.
Відповідь на питання є?
Ну воно і не дивно.
Тобі фото вівці вклеіли. Ну то ж не помила 😂
автор Непереможна • сегодня в 08:19
Ответ дляРедисочка
А загранпаспорта у Вас не украинские?
А Вы про это не знали?
автор Непереможна • сегодня в 08:22
Ответ дляСкумбріяП8
Відповідь на питання є?
Ну воно і не дивно.
Якщо би Ви читали всю тему, то знайшли би відповідь. Романтичного дня Вам