ТАЗератти• 20 февраля 2025
Пристегните ремни! Шоу начинается!
Как вам заключительный сезон Игры в кальмара в формате реалити?
Воздух в банке• 20 февраля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
про що?
я бачу як вони живуть ТАМ і виживаю я ТУТ
а коли вони виживали там, вас нічого не муляло тут?
Рву и мечу• 20 февраля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
мої аргументи торкаються всіх людей, що живуть на теренах України
Але повторюсь - Ваше право думати як Вам забагнеться
Не всі однаково відчувають війну, і це вже зрозуміло давно але ваше право думати як вам забагнеться.
Воздух в банке• 20 февраля 2025
Ответ дляБокс-орун
А що до цього в Мінську весь час підписували? Сильно допомогло? Розпустили б армію вже офіційно і зараз би ´радо´ вітали кацапів від Київа до Ужгорода
думаєте, такі би не вітали?
КонФФетОшка• 20 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Ще білий лотос вийшов)
Не забудьте)
3й сезон?
Наша взяла• 20 февраля 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Мітинг біля амер. посольства в Києві. Маленький, але ж..
Надіюсь золкін покаже шо то алкаши? Так само як він в 2022 покав подібний мітинг матерів, які вимагали прозорості пошукіа зниклих безвісти синів.
Для драки• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
кому і що поприжимають?
Присоединяюсь к вопросу. Почему при таком раскладе как сейчас все должно закончиться (вопрос - чем, по последним событиям очевидно, что позиция рашки не изменилась, и окончание сейчас возможно только капитуляцией Украины - это если прямо сейчас, или если не будет помощи со стороны союзников - военным поражением Украины - только позже).
А я з косою• 20 февраля 2025
Ответ дляДля драки
Заморозкой, по територии военных действий. Переговорами, который потужный запретил. Потом выборы. Без потужного.
Для драки• 20 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
рашка не желает замораживать, она требует ’всеобьемлющего мира’ в своем понимании
На циголках• 20 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Ще білий лотос вийшов)
Не забудьте)
а це що?
На циголках• 20 февраля 2025
Ответ дляНаша взяла
Ну і плюс до всього з байденом розуміли шо то вялотєкуще і нароки. Зараз вимальовується якийсь кінець. Плюс хвости поприжимають можновладцям. Але я розраховувала на перемогу лише перші пів року 2022, далі вже надій немала, тому в мене зараз нема розчарування. Просто зочеться, щоб тцк вспокоїлись і ракети не леліли.
І прям готові в Рашці жити?
Біток чи ефір?• 20 февраля 2025
Які прогнози? Коли закінчиться сезон? Як закінчиться? І чи буде продовження? І чи хтось з теперішніх не братиме участь в наступних?
Які думки?
Наша взяла• 20 февраля 2025
Ответ дляНа циголках
І прям готові в Рашці жити?
Я прям не готова помирать за чужі амбіції
. І пріоритет у мене сім´я.
А я з косою• 20 февраля 2025
Только что прочитала, что Илон Маск сегодня обвинил в убийстве Зеленского какого-то американского журналиста. То есть теперь Зе не сможет поехать в США, на него там возбудят дело и посадят?
На циголках• 20 февраля 2025
Ответ дляНаша взяла
. І пріоритет у мене сім´я.
Так а Рашці жити готова?
ТАЗератти
• 20 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
Там очень некрасивая история с журналистом. Некрасивая с точки зрения политики и для Украины. Но это цветочки, они готовят выложить в свободный доступ какие-то данные по экономическим махинациям с помощью, полученной от ЕС и США (крипта в том числе).
Мая твая не панимать• 20 февраля 2025
Ответ дляПомеха справа
Мені сподобалося, що їх ’примусили’ витрачатися на нашу війну
То одразу б сказали- сорі, ми далеко, нам це наф не треба)) ми б діяли інакше...
О так, Зеленський, він такий загрозливий. Як сказав - так штати і зробили)))
Мая твая не панимать• 20 февраля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
печалька в тому, що в 21 столітті інші европейські країни живуть і горя війни не знають((
і лише ми з надією чекаємо що ГІРШЕ НЕ БУДЕ((
Вже і вони починають приходити до тями потроху
А я з косою• 20 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
Мне кажется, по-любому, он в США поехать не сможет, там его сразу же посадят.
ТАЗератти
• 20 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
В США-да. Но сейчас может выйти так, что он вообще может поехать только к Яныку)
Мая твая не панимать• 20 февраля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
ага, ядерну зброю ми вже колись віддавали...
Прям з язика зняли. У нас уже є меморандум. Тепер до нього тільки угоду додати.
Мая твая не панимать• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
цікаво, де ті, що тут оргазмували на трампа?
В росії сидять, їх все влаштовує
Мая твая не панимать• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
ми точнісінько так само до 2022-го жили і горя війни не знали, в той час як навколо в світі гинули мільйони
Я вам хочу сказати, що не десь у світі, а таки прямісінько у нас. Донецький аеропорт? Іловайський котел? Це Україна. Задовго до 22
Наша взяла• 20 февраля 2025
Ответ дляВоздух в банке
Здається ви плуєте перемогу і кінець війни. Раділи трампу ті, хто хотів кінця війни, чи ви думаєте зараз вони розчаровані? Хіба вони писали, що трамп прийде і дасть нам купу зброї?
КоКоКоКоКоКо...• 20 февраля 2025
Ответ дляДля драки
К этому придут в процессе переговоров. Сейчас нет ничего ещё, кроме подготовки к встрече президентов.
КоКоКоКоКоКо...• 20 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
В Англию он дрыснет
А я з косою• 20 февраля 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В Англию он дрыснет
В Англии ’Новичек’ есть, там со многими он приключился
КоКоКоКоКоКо...• 20 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
От судьбы не уйдёшь
черная мамба• 20 февраля 2025
Ответ дляНа циголках
І прям готові в Рашці жити?
Насправді відповідь на ваше підленьке питання для людини з нормальною психікою очевидна. Просто варто правильно поставити акцент . не на слові ’ раша’, а на слові ’жити’ !!!
Всіх підсаджую• 20 февраля 2025
Ответ дляТАЗератти
Мне очень нравился момент, когда людям давали выбор нажать кнопку и выйти из игры, но…сами знаете
Как говорят в тиктоке: терпи, потому что Господь с тобой ещё не закончил.