Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Я не в теме• 20 февраля в 11:35
Ответ дляЗараз все скажу
Шукаю бажано в сфері фінансів від 15 тисяч
Ну або вже 10 тисяч
Страхову компанію розглядали? Сфера фінансів якраз, і беруть без досвіду, навчають, було б бажання працювати. І зп більша, ніж ви хочете
Сердючка• 20 февраля в 11:36
Ответ дляСекретница
Дитина була ? Де сама дома?
Ребенок был в садике, потом в школе
Секретница• 20 февраля в 11:36
Ответ дляБорисфенка
А скільки зараз на вулиці, -10? І якщо до наступної співбесіди 1-2 години?
Зайти випити кави з булочкою - прямо трагедія?
Я б поставила питання так - чоловік на роботі також з лоточка їсть на морозі? Навряд чи.
Він скоріш працює з дому і їсть борщ то його і обурило що автор втрачає його кошти
КучМала• 20 февраля в 11:36
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви знаєте, а цих дітей треба водити в садочок, школу, на гуртки, і я жодного разу не бачила, щоб чоловік міняв роботу, бо по графіку не встигає десь дітей завезти чи забрати, а потім жінка загнана кобила, яка і зранку всім приготувала, того в садок, того в школу, сама на роботу, на обіді забрала зі школи від просилась ще і побігла на гурток, знову на роботу, потім з роботи ще в садочок і на гурток забрати другу дитину, до дому, всім вечеря, стірка, приготування, прибирання (навіть якщо поділити хатні справи на двох) то це вже важко
А чоловік поїхав зранку і повернувся ввечері
Або коли діти хворіють жінка бере вихідні дні, не чоловік
І виходить що все наче навпіл, і хатні справи і гроші, а жінка всеодно робить більше
Бо ще за собою доглянути, а цей час не ділиться навпіл, це ж тільки мої потреби
Хотите секрет как живут 90% детей из обычных школ. Утром школа, потом продленка до 5 вечера и прогулка во дворе. Если есть в школе кружки - ходят на них. Нет - никуда не ходят. Их мамы работают, особенно если пап нет у них. Кому повезло и есть неработающая бабушка забирает она, она же и водит по кружкам.
Кружки, развивалки, репетиторы - это ’роскошь’. Если нет денег то школа-дом-двор-школа-дом-двор. И мама на работе.
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 11:37
Ответ дляБорисфенка
Десь так, дешевше, щоб вона сиділа вдома, купила продуктів на 500 гривень і наварила на вечерю борщу і печені на всю родину.
Але ж чоловік хоче, щоб вона працювала? Отож.
А тепер філософське. Я періодично їжджу на екскурсії - і на день, і на три-чотири дні. То завжди є дві ’фракції’ - одні хочуть в кафе гарячої кави і свіжої випічки, другі хочуть знайти лавочку в брудному закутку і погризти своїх бутербродів з холодною кавою з термоса. Це люди різного віку, освіти, достатку тощо. Одні витрачають трохи грошей на власні зручності, інші готові вдавитися, але не потратять зайву копійку.
Економія хороша штука, але без фанатизму.
Це навіть не різний достаток
Це різне сприйняття грошей і комфорту
Я підробляла після пар, жила на свої мізерні кошти, але коли приїжджала потягом від батьків в 5 ранку, мала вибір поспати 40 хв в гуртожитку але поїхати на таксі, чи чекати 5:45 відкриття метро і ще їхати на ньому. Я брала таксі за шалені для мене тоді гроші, 150 грн на лівий берег
І я не шкодую ні на хвилину про це, бо для чого я тоді заробляла, якщо не витратити на комфорт
Ці 150 грн не принесли мені б стільки задоволення, скільки думка що я вже можу собі взяти таксі, поїхати з комфортом і ще й доспати з потяга перед парами та роботою
Секретница• 20 февраля в 11:37
Ответ дляНезнакомлюся
Чи в садочок нянею,там завжди є місця
Зарплатні няні вистачить на дві пари взуття ...
Секретница• 20 февраля в 11:37
Ответ дляЗамрійлива
Вірно подмічено! Так автор уб´є двох зайців одразу! А може і три, ще й чоловік буде завжди наїдений!
Скоріш там графік с 7 ранку
Зупка_цем• 20 февраля в 11:37
Ответ дляСердючка
Ребенок был в садике, потом в школе
В сильпо можно 8-16 работать??
КучМала• 20 февраля в 11:38
Ответ дляБорисфенка
Так может ее мужу не нужен домашний борщ. Может он спокойно ест в пузатой хата) А вот работающая жена ему нужна. Вот так он представлял женщину с которой хотел жить.
вре_Динка• 20 февраля в 11:38
Ответ дляЛюблю Украину
Витрати на дорогу і харчування можуть бути різні. Їсти в пузатій хаті зовсім не дешево. Чоловік розуміє, що він не заробляє стільки, то він жлоб чи просто має мізки? Я так розумію чоловік не на багато старший за автора і мільйони ще не заробляє.
ну то й повертаємось до первинного мого нерозуміння - нащо народжувати рано, коли не стоїш на ногах, коли не розумієш ще життя, коли чоловіка ще повноцінно не знаєш. нащо йти в залежність від людини яка сама не стоїть впевнено на ногах і тому подібне
Борисфенка• 20 февраля в 11:39
Ответ дляСекретница
А отут почекаємо авторку. Якщо він вдома їсть борщ і працює дистанційно, то ясно, що його давить жаба, що авторка їсть в Пузатій хаті і витрачає сотню-дві на транспорт. ’Не економна’.
Секретница• 20 февраля в 11:39
Ответ дляСердючка
Почему автор спит с мужем в разных комнатах? Конечно, кормить с карточки перестанет
Потому что ребенок бесплкойный муж не высылается , работает до поздна
Секретница• 20 февраля в 11:40
Ответ дляchitay
Вас знатно захейтили,- не переймайтеся сильно. Ви молодець, що вирішили вийти з декрету. Без досвіду і з маленькою дитиною буде важко знайти першу роботу. Мабуть, я би радила пройти все поруч і влаштуватися на саму кращу з того що є, але поруч (графік, ЗП, хоч якісь нові знання і навички і тиди). Не цурайтеся НП або ПриватБанку. В Приваті є онлайн навчання-зареєструйтеся і пройдіть. Звичайно, якщо фінанси,- то бажано рухатися в цьому напрямку хоч приблизно.
Нова пошта працює до 20.00 вряд підійде
Полонянка SexShop-а!• 20 февраля в 11:41
Ответ дляКучМала
Яка розкіш
Що ви мелете
Є безкоштовні кружки навіть, є не дорогі
Це питання часу, можливості та бажання
Так, жінки які тягнуть все самі, не оьговорбються, бо це важко
Але ми маємо ситуацію де є двоє батьків, і я вважаю які прагнуть щось зробити для дітей
Бо просто тупо родити і потім нічого не дати (якщо не матеріально) то хоча б морально це вже для мене ред прапор
Хоча б зайняття якісь та гуртки
Не розвивашки обовʼязково за кукуєві гроші
Секретница• 20 февраля в 11:41
Ответ дляРадість моя
То есть муж автора думаете был щедрым,подарками задаривал, а в декрете резко стал жлобиться на метро 8 грн дать и 20 на пирожок ?)
Скоріш за все там на картці вже -5000 грн а роботи немає які 28 грн...
Борисфенка• 20 февраля в 11:41
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Це навіть не різний достаток
Це різне сприйняття грошей і комфорту
Так, я саме про це. А економні сидять навпочіпки біля метро, а 150 гривень кладуть в заначку. Щоб було.
А потім виявляється, що життя пройшло, заначка знецінилася, квартира в окупації, здоров´я нема.
Себе треба любити. І авторка правильно робить.
Секретница• 20 февраля в 11:41
Ответ дляГитта Ягг
Скорее всего, муж там ровесник. Живут они не в коробке от холодильника, ребенок куда-то пристроен ( может и няню оплачивает). Не голодают. Комната не одна, раз барышня спит в другой комнате с ребенком. Я думаю для молодого пацана, он старается достаточно.
Просто у автора, как у человека ни дня в своей жизни не работавшего может быть искаженное представление о деньгах.
Яка няня ви що? Нема там ніякої няні якщо автор шукає роботу на 10 000
вре_Динка• 20 февраля в 11:42
Ответ дляЛюблю_смаколики
Мужчинам по дефолту больше платят. Да, больше чем 15тыс заработать легко. Тем более, как я поняла, это Киев. Мой в городке 45тыс населением в 2,5раза больше приносит. И не заметит даже куда я потратила те 4-5 тысяч
не платять чоловікам зп більшу по дефолту. хто за скільки себе продав в рамках бюджету виділеної на посаду компанією - стільки і отримує
Секретница• 20 февраля в 11:42
Ответ дляБорисфенка
Саме так, до заміжжя задарював, потім вони жили вдвох на дві зарплати, а в декреті вона зуби на полицю, ’бо він один працює, а ви даремно гроші тратите’.
Типова ситуація в родинах, де чоловік негусто заробляє.
Типова
Замрійлива• 20 февраля в 11:42
Ответ дляСекретница
Не у всіх є термоси
Можна купити. Або в любому кіоску попросити кип´ятку.
вре_Динка• 20 февраля в 11:42
Ответ дляСердючка
Термосы есть только у обеспеченных людей)
у мене немає термосу, виходить я бідна
Секретница• 20 февраля в 11:42
Ответ дляПАЦАНКА О
Оце підтримка від чоловіка. Чи у вас настільки скрутно з фінансами в родині, що справді сосиска в тісті та проїзд бʼють по бюджету?
Кожного дня протягом місяця б´ють навіть
Борисфенка• 20 февраля в 11:43
Ответ дляКучМала
Тобто йому істи в Пузатій хаті можна, а їй - ні? ’Бо ще не заробила?’
Привіт з ботойбіччя• 20 февраля в 11:43
Ответ дляНакладні мюслі
Мені буде паморочитися в голові.. це дуже довго. Ви що?
Поівши о 8:00 я знову їм о 13:00, не о 18.
А коли працюю їм о 18.00 перший та останній раз
КучМала• 20 февраля в 11:43
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Яка розкіш
Що ви мелете
Це питання часу, можливості та бажання
Хоча б зайняття якісь та гуртки
А у автора нет денег. Потому все кружки или школьные или никаких.
У ее мужа представление о жене - работающая жена. Она все равно будет работать или с ним или без него, потому что если он подаст на развод ей придется работать.
Н@Диете• 20 февраля в 11:43
Ответ дляЗараз все скажу
Заклади це не ресторани мається на увазі
Звісно я не ходжу по ресторанам ,але мотатися цільний день по місту без їжі теж не зможу
А взяти з собою бутерброд та термос чаю/кави чи просто воду - корона не дозволяє?
Я б теж була не задоволена, якщо б мій чоловік цілими днями десь вештався та витрачав гроші на перекуси. При цьому нічого не заробляючи.
Секретница• 20 февраля в 11:43
Ответ дляРадість моя
Не знаю ни одного такого случая, чтоб муж сначала задаривал, а потом пирожком уличным попрекал.
Тем более автор не работала никогда, какие 2 зарплаты ?
В нас так і було, часи змінилися , коли завоював це був не шлюб це були тільки подарунки а кожен жив сам по собі і витрачав свої кошти
КучМала• 20 февраля в 11:44
Ответ дляБорисфенка
Да. В его представлении о семье нет жены содержанки. Потому кто не работает тот не ест
Барабасиха• 20 февраля в 11:44
Прочитала первую страницу комментов и так стало противно..дичайшая ситуация ,для меня,когда мужняя жена с маленьким ребенком после декрета ищет работу,а муж попрекает такими копейками,как обед и проезд...это не муж,а мразь,это тот,кто будет попрекать трусами и стоматологом...и,главное,сколько женщин травят автора,поддерживают мужа и считают нормой,что женщина в браке должна жить на свои заработанные деньги..Автор,Вам посоветую,принять для себя,что этот брак окончен,нужно искать нового мужа,но перед этим походите к психологу,у вас есть крючки какието,раз вы такое чмо выбрали.В браке и родив ребенка,жена не обязана работать,а все деньги общие,и если жена идет работать,то туда,где ей комфортно,чтоб совмещать заботу о семье и ребенке с работой.То,что у вас,это совсем не норма,а финансовый абьюз
Секретница• 20 февраля в 11:44
Ответ дляЗупка_цем
Соетчиц это не волнует
Сказали идти- надо идти
Постійно відправляють на подібні роботи а там графіки до 22, 23, 21.00