Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06

Чоловік готовий вдавитися за гроші

Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?

Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.

Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи

Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає

Ви вважаєте чоловік справедливий?
Зупка_цем• 20 февраля в 11:17
Ответ дляРадість моя
Не создавайте ей тепличных условий, а то еще второго родит )
И это пишут женщины
Борисфенка• 20 февраля в 11:18
Ответ дляКучМала
В 90% никто ни какой и не тиран оказывается. У двоюродной сестры дочка 27 лет. До свадьбы подрабатовала одной левой. Всегда говорила, я не хочу работать, хочу дома сидеть. Встретила будущего мужа. Первоначальная картина, она подрабатывает, он работает, ей 21 ему 27. Женятся. Она сразу в декрет. Рожает ребенка, ребенок отличный, здоровый, активный. Сидит в декрете 3 года. В 3 года она отдает его в садик.... и начинаются сканадалы. Он тиран, гонит на работу, она ищет найти не может ездит по собеседованиям но ой нигде не берут. На самом деле она просто не хочет работать, Сестра ее поддерживала, ровно до момента, пока муж не подал на развод и не переселил племянницу обратно к маме. Сестра быстро оценила ситуацию, что она попала и теперь кормить внука и дочку у нее есть все шансы и сцаными тряпками погнала ее на работу. Племянница теперь всех считает тварями а себя несчастной, она хотела не так. При том на мой вопрос ’почему ты до свадьбы ему не сказала, что не хочешь работать’ отвечает а он бы тогда на мене бы не женился, я думала, что он передумает, он же хорошо зарабатывает
Так, життя все розставило по місцях.
Але авторка якраз хоче працювати і шукає роботу. І не давати їй зараз грошей на каву і транспорт - це дрібне паскудство. Або велике жлобство.
Секретница• 20 февраля в 11:18
Ответ дляБорисфенка
Це вже не перша тема. Ну де їм набратися досвіду, якщо вдвох живуть на дві зарплати і все чудово? А от коли декрет, дитина, одна зарплата на трьох, отоді і прокидаються мудаки.
Я згодна з вами
Зупка_цем• 20 февраля в 11:18
Ответ дляЛюблю Украину
Кому оно надо спать спать с пвтором в разных комнатах. Спала бы с мужем, думаю он карточку не забирал бы.
Так для того чтоб с ним спали- надо карточку давать!
Полную
Зупка_цем• 20 февраля в 11:19
Ответ дляЗамрійлива
Ну возле батареи.
На полу
Добра всем!• 20 февраля в 11:19
Ответ дляЗараз все скажу
Шукаю бажано в сфері фінансів від 15 тисяч
Ну або вже 10 тисяч
А у вас є хто на підстраховці коли дитина буде хворіти? Бо якщо немає, то ви почали не з того боку своі пошуки.
Зупка_цем• 20 февраля в 11:20
Ответ дляЗамрійлива
Ну возле батареи.
Кто больше придумает унижений для автора.
Онажродила
Должна страдать
Зупка_цем• 20 февраля в 11:20
Ответ дляРадість моя
Как жлоб будет медленно затягивать ?
Будет щедрым ?)
Никогда, это даже не смешно
Вы психолог?
НаБалКоніХодять• 20 февраля в 11:20
Ответ дляБорисфенка
Дійсно, на наступного вона нескоро наважиться, але це й правильно. Який привіт - такий отвіт.
Так а чоловікові так треба друга дитина? Зазвичай і перша - це бажання суто жінки
Секретница• 20 февраля в 11:20
Ответ дляЗастряла
Я так жила,спочатку декрет,потім в школу водила,бо далеко,з уроками сиділа щоб репетитора не наймать(щоб гроші не платить)Вдома порядок,наготовлено.І всерівно я мало роблю,і грошей в сім´ю не приношу.
А дійшло до того що почав вибивати гроші за харчування,моє.
Ні взуття ні одягу років 5 нового не бачила,ще за їжу почав говорити.Я була вже 48 кг.Його їжу принцепіально не брала.Їла що батьки з села передавали.Розлучилася,вийшла на роботу.
Можу дозволити собі і дітям більше ніж з ним.Але за ці роки нервів і здоров´я посадила дуже багато.
Жесть
Зупка_цем• 20 февраля в 11:20
Ответ дляСекретница
А вариантов то и нет , у автора ни денег ни работы
Ни нормального мужчины рядом
Рогнеда Карповна• 20 февраля в 11:21
Ответ дляЗараз все скажу
Ну або вже 10 тисяч
Та ні, планку так сильно знижувати не треба. Навіть з урахуванням того, що немає досвіду менше ніж на 15 тис не погоджуйтесь.
Скажіть чоловікові, щоб не жмотився, щоб розумів що час співбесіди залежить не лише від вас, а й від іншої сторони.
А взагалі то такі тривожні дзвіночки в плані фінансів від чоловіка мають спонукати замислитися над тим чи правильно ви обрали супутника по життю та чи підтримає він вас в більш скрутних обставинах
Люблю Украину• 20 февраля в 11:21
Ответ дляБорисфенка
Воно-то видно, але по молодості всі мають ілюзії ’Він може і мною зміниться на краще’. Любов, рожеві окуляри.
Ну так це чоловік мудак чи автор дура? І чому ви вирішили, що він жлоб, по одному посту автора? Ну не заробляє її чоловік на походеньки в пузату хату, то що тепер робити? Мій чоловік дуже гарно заробляє, але так було не завжди. І в ті часи я навіть не думала про те, щоб випити каву десь в місті чи пообідати в кафе. Більше того я ц зараз доволі рідко це роблю, хоч можу харчуватися в ресторанах щодня. Але ж я розумію звідки беруться гроші і знаю їм ціну. То може і автору треба трішки включити мозок і тринькати кредитку на пиріжки?
КучМала• 20 февраля в 11:21
Ответ дляБорисфенка
Так, життя все розставило по місцях.
А вот нет... она хочет есть в пузатой хате. А сейчас это прям дохрена. У меня вчера сын подросток с друзьми туда зашел поесть. Поел на 500 грн. Там сейчас дорого)). И маке меня с кофе будет грн 250.
Если муж такие счета закрывает каждый раз... то это скорее хитрость. Ведь если ты ездешь, обедаешь каждый раз на 500 грн, то дешевле чтобы она дома сидела, вот все своего и добьются))
Секретница• 20 февраля в 11:22
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А зараз дитина де?
Скоріш за все автор шукає щоб і дитина в саду була і робота
Зупка_цем• 20 февраля в 11:23
Ответ дляСердючка
Почему? Выгоняют?)))
Зайдите, проверьте
Сердючка• 20 февраля в 11:23
Ответ дляЗамрійлива
Главное потом после себя убрать. Ну или можно кому-то в дверь позвонить попросить кипяточка. А вдруг попадет на тех кто сейчас читал, так ещё и в гости пригласит и борща даст
И на работу устроить смогут. Главное, к каким то Фисташкам не попасть
Зупка_цем• 20 февраля в 11:23
Ответ дляРадість моя
Не, ну в кафе прийти со своим пирожком, то однозначно не поймут. А на фуд кортах всем пофиг
А если до тц ехать час? С пересадками?
Радість моя• 20 февраля в 11:24
Ответ дляЗупка_цем
И это пишут женщины
А что такого ?
Или для вас норма рожать от всякого сброда ?
Секретница• 20 февраля в 11:24
Ответ дляparele
Даже на кассу в АТБ?
Ви бачили ті графіки 5-6 денний тиждень по 12 годин і вихідні серед тижня, і роблять вони то до 22.00 то до 20.00. так зміна починається в 10 ранку але і працювати треба до 22.00. з дитиною це не годиться
Люблю Украину• 20 февраля в 11:24
Ответ дляСекретница
Якщо не був в той шкурі не зрозуміє. В мене 10 робіт було а в чоловіка 1. Він не коли не розуміє як важно найти роботу. Його влаштували батьки.
До чого це? Ніхто не каже, що роботу знайти легко, але якщо грошей не вистачає і робота не світить, то обідати в пузатій хаті не така вже й необхідність.
Зупка_цем• 20 февраля в 11:24
Ответ дляСердючка
Хоть накормит)))
И деньги даст
Муж может не нервничать при этом
Гитта Ягг• 20 февраля в 11:24
Ответ дляБорисфенка
Ага, після інституту одразу народила, ’не знає ціну каві?’.
Тоді ще гірше, значить таки жлоб, до декрету на двох заробляв і вистачало, а зараз раптом вирішив потримати авторку в чорному тілі, бо кава в мороз - це небачена розкіш.
Ой, вы знаете, у мужа такая родственница есть. Кормили родители и деда с бабой, познакомилась в тридцатник с парнем младше лет на 5, жениться он не пока хотел, она забеременела, поженились. Дочка родилась, декрет, он работает на двух работах, ребенок подрос - типа пора куда-то идти с двумя то высшими образованиями, но сначала несколько месяцев вот так ходила по собесам, потом в кондитерскую, когда муж уже стал психовать, оказалось «дочке некомфортно в садике», муж все равно бухтел, она забеременела вторым, кстати, дочке стразу стало нравиться в саду, а муж ее туда отводил и приводил сам. Второй ребенок. Понятно некак работать, потом та же возня с полугодичными собесами, а тут и дочка в школу пошла, некогда работать. Парень в отпуске на стройки ездил, после работы мелкими ремонтами занимался, брался за любую работу. Но бухтел да. А потом война началась. Как тут работать? Но у него там на основной работе карьерный рост случился и им вроде хватает уже. Правда сейчас он выглядит старше ее лет на 10.
Секретница• 20 февраля в 11:25
Ответ дляРадість моя
Ну, автор тоже странная, сейчас с кредитки будет проедать на уличную еду. В такой ситуации как у нее, надо брать из дома бутер или пирожок ( испечь самой ), тот же сырок в глазури купить в атб за 12 грн, чтоб в животе не урчало, пока домой поесть приедет.
А как найдет работу , уходить от жлоба
Какие все смелые уходить от жлоба. У нас работы такие что от за до за дожить хватит без Стаса жилья а только коммуналка
Сердючка• 20 февраля в 11:25
Ответ дляЗупка_цем
Ещё и этому таракану таскать?
Ничего страшного, автор ему с черного хода кулечек с объедками вынесет. Если ее словят на горячем, скажет, для котика)
Радість моя• 20 февраля в 11:25
Ответ дляЗупка_цем
Вы психолог?
А надо быть обязательно психологом, чтоб понять, что перед тобой мудак ?
Секретница• 20 февраля в 11:25
Ответ дляЛюблю_смаколики
и этим Вы уже потратили 10% его зп? Скажите пусть больше зарабатывает.
На этот счёт ей скажут ты вообще ничего не приносишь будешь умничать
Люблю Украину• 20 февраля в 11:26
Ответ длявре_Динка
дуже сумно, коли народжують не зрозумівши з ким живуть і як цей чоловік в житті. потім випливають ось такі моменти.
нічого приємного в житті зі жлобом немає, і коли вже є мале дитя не так легко від нього піти
З чого ви зробили висновок, що чоловік автора жлоб?
Секретница• 20 февраля в 11:26
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
10% від15 000 наприклад це всього 1500
Тупо в -1500 і ще нічого не зароблено. А як влаштується там може бути мед комісія і поки до авансу доробить ще -5000 буде
Борисфенка• 20 февраля в 11:27
Ответ дляГитта Ягг
І що ми маємо у підсумку? Вона народила і виростила двох дітей, він всіх забезпечував.
Здається, це і є мрія більшості Советчиць - ’чоловік заробляє, я вдома красівая’? Чи нє?